Як уникнути геморою: інструкція до здоров’я

Геморой з’являється близько у 80% людей на планеті. Варіантів, чому хвороба наздогнала вас, може бути два: провокаційні чинники або ж негативна спадковість. Неправильне харчування накладається на венозну недостатність, через що спадковість дає про себе знати. Засоби для лікування знайдете за посиланням https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/lechenie_gemorroya у МІС Аптека 9-1-1.

Як уникнути геморою: інструкція до здоров’я

Зменште гострі та пряні продукти

Бодіпозитив та інтуїтивне харчування — це корисні тренди, але не у питанні здоров’я. Неправильні приймання їжі з гострими та пряними продуктами зазвичай викликає геморой у чоловіків, у жінок — рідше.

Гострі продукти обпалюють ШКТ, посилюють прилив крові до прямої кишки. Організм таку дію сприймає негативно, через що в анальній ділянці починають проходити негативні патологічні процеси. Подібна дія з обпаленням відбувається під час постійного відвідування лазні та сауни.

Не всі інтимні експерименти доречні

Регулярний секс — це теж запорука здоров’я, фізичного і ментального. Проте нетрадиційні його форми приносять шкоди більше, ніж користі. Через небезпечний секс слизова травмується, з’являються анальні тріщини.

До речі, якщо виявляється не просто слабка стадія геморою, а відрив прямої кишки, слід терміново звернутися до лікарні. Фактично залишається мало часу, щоб врятувати життя.

Тренуйтеся правильно

Непомірні навантаження на м’язи, багато силових вправ та підйом важких предметів — прямі кроки до геморою. Займатися спортом треба, проте приділіть більше уваги:

  • бігу та фітнесу;
  • плаванню;
  • спортивній ходьбі;
  • тренуванням з власною вагою.

Додавати вагу до фізичної активності теж можна. На початку нехай навантаження складає не більше 15 кг. Поступово під наглядом тренера можна збільшувати. Особливо важливо підвищувати міцність м’язів тазового дна. Для цього скористатися можна вправами Кегеля. Каркас для вен створюється досить потужний, що зменшує вірогідність розтягування стінок та інших пошкоджень.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua