Скільки і як пити олію чорного кмину, щоб схуднути

Скільки і як пити олію чорного кмину, щоб схуднути

Джерелом олії чорного кмину є сире насіння рослини, для обробки якого використовується метод холодного віджиму. Завдяки такій технології продукт зберігає всі свої корисні властивості, благотворно впливаючи на організм в цілому, навіть не будучи лікарським препаратом. 

Як правильно пити олію чорного кмину для відновлення організму?

Коли мета прийому олії – усунення порушень травлення, підвищення імунітету або профілактика захворювань , практикується наступна схема застосування:

  • діти, починаючи з 6-річного віку, можуть пити за добу не більше половини чайної ложки засобу;

  • для дорослих передбачений щоденний дворазовий прийом натщесерце по чайній ложці і перед вечерею — лише на голодний шлунок у такому ж дозуванні.

У будь-якому випадку препарат вживають не пізніше ніж за 15 хвилин до їди, запиваючи 100 мл води з розчиненою в ній ложкою меду. Можна замінити воду морквяним соком. Терапію продовжують близько 4 місяців, після чого роблять 2-місячну перерву.

Якщо мета прийому –  усунення гіпертонії , масло в кількості 100 мл з’єднують порівну з медом, соком лимона і поміщають на зберігання холодильник. Частота прийому, що рекомендується, — 2 рази на добу.

Як пити олію чорного кмину: очікувана дія на організм

Дотримуючись рекомендованої регулярності прийому масла, можна досягти наступних результатів:

  • нормалізувати роботу органів травлення;
  • підвищити активність імунної системи;
  • зміцнити локони, активізувати їхнє зростання;
  • відновити природний колір волосся, позбавляючись сивини;
  • нейтралізувати патогенну флору в організмі;
  • знизити рівень поганого холестерину;
  • посилити відтік жовчі;
  • звільнити організм від вільних радикалів

Коли явні проблеми з організмом відсутні, профілактичний прийом олії вранці натще сприяє підтримці в нормі обміну речовин, підвищенню опірності зовнішнім факторам.

Скільки пити олію чорного кмину при схудненні?

При схудненні олію п’ють за особливою схемою, проводячи два місячні курси. У перший місяць із раціону додатково виключається вуглеводна їжа, а олію п’ють наступним чином.  Перші 7 днів – перед сніданком по чайній ложці, запиваючи склянкою води.  Другі 7 днів – в аналогічній кількості з водою до сніданку та вечері.  Треті 7 днів – перед сніданком по парі чайних ложок із двома склянками води.  Останні 7 днів – аналогічно першому тижні.  На другий місяць організується збіднена жирами дієта, добова кількість ліпідів не перевищує 20 г. Олію п’ють згідно з такою схемою. Перші 7 днів без води по столовій ложці до сніданку.  Другі 7 днів без води до сніданку в кількості 2 столових ложок.  Треті 7 днів – тричі на добу за 30 хвилин до їди по парі чайних ложок.  В останній тиждень кминового схуднення переходять на прийом олії двічі на день по чайній ложці зі склянкою води.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua