Цікаві та креативні ідеї для подарунка на День народження

Подарувати небайдужій людині щось небанальне — ціль кожного запрошеного на День народження. Те, що винуватець урочистої події вам близький, іноді не спрощує, а ускладнює завдання.

Бо ж хочеться не повторюватися у виборі презенту, догодити та порадувати. Маєте можливість здивувати іменинника, подарувавши незвичні подарунки на День народження, виготовлені з органічних матеріалів та покладені в екологічне пакування.

Цікаві та креативні ідеї для подарунка на День народження

3 варіанти подарунка для неї

Дівчата полюбляють приділяти час підтриманню своєї краси. Тож можна обрати стильно запакований, наповнений доглядовими засобами подарунковий набір:

  1. Баттер для тіла та мило з компонентів рослинного походження. Мило делікатно очищує шкіру, а ніжне за текстурою масло швидко тане та зволожує її. Шикарний вибір, якщо дівчина полюбляє ранкову доглядову рутину та піклується про свою привабливість.
  2. Креми для рук та обличчя у поєднанні з двома скрабами — цілий комплекс для підтримання краси та здоров’я шкіри. До набору додано соєву свічку, щоб зробити час для себе приємним та дещо романтичним.
  3. Подарунковий набір, сповнений аромату лаванди. Сюди входить крафтове мило, зручний у використанні твердий шампунь, цукровий скраб та бомбочка, що додає воді приємну невагому пінку. Тепер кожне приймання ванни буде справжнім святом. Як відомо, аромат лаванди заспокійливо впливає на нервову систему. Порадьте використовувати такий подарунок перед тим як піти спати, адже вдихання лавандового запаху допомагає швидше заснути.

Ці презенти можна подарувати жінці будь-якого віку. Сестра, подруга, мама чи колега будуть у захваті від такої турботи про них.

Цікаві та креативні ідеї для подарунка на День народження

Що подарувати хлопцю, чоловіку чи татові?

Представники сильної статі не менше за жінок полюбляють, коли їх дивують. Саме тому краще подарувати близькому вам чоловікові щось, чим він ніколи не користувався. Це може бути подарунковий бокс, в яких входить:

  • Бамбукова зубна щітка з вигравіюваним ім’ям. Цей аксесуар, який допомагає підтримувати чистоту та здоров’я ротової порожнини, завжди справляє найліпше враження.
  • Мочалка, виготовлена з люфи. Це така рослина, схожа за зовнішнім виглядом на кабачок. Її внутрішня частина має сітчасту структуру, яка дозволяє дбайливо та ефективно очищати шкіру від відмерлих часточок. Чоловіки завжди дуже дивуються, коли бачать такі вироби. Тож люфова мочалка — вдалий хід, коли треба зробити сюрприз.
  • Шопер зі 100% бавовни. Хлопці часто купують пакети, коли йдуть до магазину. Саме час відучити тата чи коханого від цієї звички, тим самим зробивши корисний подарунок і йому, і довкіллю. Чоловікам подобаються лаконічні шопери. Можна обрати виріб у білому кольорі чи патріотичному дизайні.

Екологічний подарунок на День народження — це виріб, який постійно буде в ужитку, а коли вийде з нього, не нашкодить природі.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua