Ви точно впевнені, що правильно вибираєте собі мило?

Туалетне, дитяче, антибактеріальну, парфумерне, відлущувальну, органічне … Це далеко не повний перелік незліченного асортименту мила на ринку виробників. Як зробити правильний вибір, щоб не помилитися? Розбираємося разом з Zmorshki.in.ua.

Ви точно впевнені, що правильно вибираєте собі мило?

Фото: pexel.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

мило лікувальне

У цьому сегменті представлені, як правило, сірчане або дігтярне мило, які активно застосовуються в дерматології і косметології. Рекомендуються при почервоніння на шкірі, лущення, висипаннях, свербінні, проблеми з волоссям. Якщо у вас є хоч один з перерахованих питань, ви можете купити пробник такого мила і використовувати в своєму щоденному догляді. Головним недоліком такого виду мила є його неприємний різкий запах. Хоча, в цілому, цей продукт заслуговує на увагу.

Улюблена багатьма туалетне мило

Це найбільш популярний вид мила. Воно має приємний аромат у всіх многовидах, досить недороге, і непогано веде борьу з мікробами. У складі такого мила гліцерин, ароматичні масла або відвари пахучих трав. Таке мило прекрасно підходить для щоденного використання, діє на шкіру рук досить м'яко і делікатно.

Ви точно впевнені, що правильно вибираєте собі мило?

Фото: Фото: pexel.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

Хай живе дитяче мило

Дитяче мило визнається багатьма людьми як більш якісне, натуральне і нешкідливе. Це, в цілому, відповідає дійсності. Дитячі товари проходять жорсткіший контроль, а тому дитяче мило чудово підходить не тільки малюкам і підліткам, а й людям з чутливою, тонкою шкірою, схильної до алергії.

У складі цього виду мила знаходяться екстракти неаллергенних трав, які позитивно впливають на шкіру. Але по факту виявляється, що кількість цих трав часто настільки маленьке, що мило виявляється просто нейтральним. Купуючи дитяче мило, не розраховуйте на багато що. Дитяче мило – це нейтральний продукт, який непогано вбиває мікроби і не викликає алергію.

антибактеріальне мило

Розрекламованої вид продукції. Чи дає це мило очікуваний ефект? Так, дає, але при цьому вбиває і корисніше бактерії, які необхідні для нормальної роботи сальних залоз. Ті, у кого проблемна шкіра, думають, що умивання з антибактеріальним милом є гарантією позбавлення від прищів і роздратування. Насправді, при ефективному видаленні жиру з поверхні шкіри сальні залози починають працювати ще більш посилено. Саме тому виходить замкнуте коло. Таким милом краще користуватися, відпочиваючи на природі, подорожуючи в поїздах і літаках. Не варто застосовувати його щодня, адже так ви собі тільки нашкодите.

парфумерне мило

Дуже ароматний вид мила, який з'явився на полицях магазинів порівняно не так давно. Запах від такого мила буває дуже приємним. Можна вибрати по своїх смаках і перевагах. Але не треба сподіватися на те, що воно вам замінить духи або туалетну воду. Його запах не має особливої стійкості або ефективності в очищенні рук.

Скраб-мило або мило відлущувальну

Дане мило непогано справляється з мертвими частинками шкіри завдяки твердим елементам в його складі. Вони можуть бути як натуральними, наприклад, трави, кісточки фруктів або ягід, мелену каву, так і синтетичними. Таке мило в достатній мірі агресивно для шкіри, тому їм варто користуватися не частіше двох разів на 10 днів.

органічне мило

Ще одна модна різновид – органічне мило. Це мило підходить практично всім, якщо, звичайно, у вас немає алергії на будь-якої зі складових. Багато хто плутає мило ручної роботи з органічним, думаючи, що обидва продукти виготовлені виключно з натуральних інгредієнтів. Це не так. Яскраві красиві шматочки мила ручної роботи частенько приготовлені з використанням синтетичних речовин, яскравих барвників, які зовсім не корисні для шкіри. Шматочок органічного мила буде виглядати непривабливо, але рекомендуємо робити вибір саме на його користь.

Ви точно впевнені, що правильно вибираєте собі мило?

Фото: Фото: pexel.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

Раніше Zmorshki.in.ua розповідав, чим замінити улюблену каву?

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua