Найкращі косметичні продукти для обличчя від зморшок

Дієві косметичні маски для обличчя від зморшок – їх види та особливості. Як обрати найкращий варіант для вашого типу шкіри: поради експертів.

Сучасні косметичні маски для обличчя від зморшок, придбати які можна в Львові та інших містах онлайн, бувають кремовими, а також гелевими на вибір. Всі вони досить ефективні у боротьбі із першими ознаками старіння.

Найкращі косметичні продукти для обличчя від зморшок

Користь, практичність та ефективність масок

Вікові зміни — це в першу чергу, наслідок низки багатьох чинників. Вплинути на їх появу може безліч факторів – починаючи від спадковості та закінчуючи вже вашими персональними особливостями міміки. Але важливо усвідомлювати, що ефективно протистояти віковим змінам можуть тільки сучасні засоби. Не слід сподіватися на виражений ефект використовуючи засоби домашнього приготування. Шкірі життєво необхідно зволоження, дієвий охолоджуючий ефект, а також антиоксидантний захист і відтворення щільної ліпідної плівки.

Наразі перерахувати усі форми випуску бьюті-продуктів досить важко, але глобально їх можна поділити на ті що змиваються та незмивні. До основних відносять:

  • альгінатні. Їх відносять до оклюзивних. Це їх унікальна краса. Дія заключається у покритті усього обличчя досить щільним та повністю непроникним шаром. Він не дасть волозі випаровуватися та створить додатковий тиск. таким чином усі діючі важливі речовини повністю проникнуть навіть у найглибші шари епідермісу;
  • тканинні. Це чемпіон останніх декількох років. До плюсів ввідносять комфорт та практичність у користуванні. Продаються лише в саше. Вони вже повністю готові до подальшого використання. Необхідно лише відкрити упаковку та обережно нанести бьюті-аксесуар на обличчя. Матерія просочена спеціальними активними речовинами. Вони мають різний спосіб дії та можуть мати абсолютно різний ефект. А тому ви самі зможете обрати ваш фаворит – маску із підтягуючою, живильною чи зволожуючою дією;
  • гідрогелеві представляють собою середню продукцію між тканиними і альгінатними. Пласт гідрогелю має спеціальні прорізи для очей та губ. Саме всіма улюблені патчі роблять саме з даного матеріалу. Особливий склад ідеально вбирає вологу та найкращим чином віддає її шкірі. В результаті ви отримаєте повністю здорову, а також максимально зволожену дерму.

Найкращі косметичні продукти для обличчя від зморшок

Який ефект вам варто очікувати використовуючи маски?

Слід звернути увагу, що на ефект обраного продукту не завжди впливає форма її випуску. Кожна може відрізнятися своєю дією:

  • поживні запобігають появі глибоких зморшок. Продукція удово насичують дерму вітамінами. При цьому до складу зазвичай входять цінні рослинні олії, а також амінокислоти. Обираючи такі продукти ви зможете відновити ліпідний бар’єр та повністю активізувати роботу клітин шкіри; зволожуючі. Насичення вологою – це перший крок до здорового епідермісу та запорука вашої краси. Такі товари косметологи рекомендують жінкам всіх типів шкіри чи віку. Та не варто забувати про склад продукту. Зазвичай у складі завжди є колаген, вітаміни та гіалуронова кислота;
  • заспокійливі, які чудово підходять для дуже чутливої ​​чи навіть подразненої шкіри, яка характеризується досить специфічними особливостями;
  • антивікові/омолоджуючі. Такі товари рекомендується використовувати лише у більш зрілому віці (30-35 років). Засоби ідеально розгладжують навіть сильні зморшки. А до складу можуть входити протеїни, гіалурон, колаген. Продукція надасть гарний ліфтинг-ефект та буде стимулювати вироблення власного еластину.

Яким би не був ваш вибір, варто не забувати про спеціальну підготовку обличчя. Для всіх товарів даної категорії вона однакова. Для початку необхідно вмитися традиційним засобом та протерти шкіру очищуючим тоніком. Для досягнення найкращого ефекту додатково можна зробити легкий та не травматичний пілінг. Перед нанесенням спеціальної маски можна розпарити дерму, адже це дозволить розширити пори та надасть можливість усім діючим речовинам проникнути максимально глибше.

Джерело: матеріали сайту Zakupka.com.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua