Завантажуйте офіційний додаток БК Фаворит за посиланням https://boardhockey.kiev.ua/favorit-app/

Якщо вам зручніше робити ставки на смартфоні або планшеті, зверніть увагу, що букмекерська контора Фаворит вже давно пропонує функціональний та зручний додаток для гри з мобільного. Його можна завантажити на сайті https://boardhockey.kiev.ua/favorit-app/ або на офіційному сайті букмекера. Використання програми дає одразу кілька переваг, про які піде мова далі.

Завантажуйте офіційний додаток БК Фаворит за посиланням https://boardhockey.kiev.ua/favorit-app/

Плюси мобільного додатку Фаворит

Звичайно, найголовніша перевага скачуваного софту – це можливість ставити на спорт навіть за умови, що поруч немає комп’ютера та швидкісного інтернету. Разом з тим використання додатку має й інші плюси:

  • повний доступ до персонального кабінету та усіх його можливостей;
  • економія трафіку – до 50% в порівнянні з повною браузерною версією;
  • коректна робота навіть при повільному інтернет-з’єднанні;
  • можливість робити ставки без дзеркала, так як софт не блокується провайдерами.

Після того, як ви завантажите додаток, не потрібно повторно реєструватися, це заборонено правилами букмекерської контори. Достатньо пройти авторизацію з актуальними логіном та паролем. Якщо ви забули чи загубили дані для входу, спробуйте відновити доступ самостійно або заверніться до служби підтримки.

Як завантажити програму на смартфон?

Краще всього скачувати софт з офіційного сайту БК Фавбет. Для цього зайдіть до розділу «Мобільний додаток» та завантажте apk-файл, якщо у вас Android-смартфон. Загрузка та установка в такому разі потребує не більше хвилини. Ще простіше, якщо у вас iOS – можна перейти в мобільний маркет App Store та завантажити додаток безпосередньо звідти. Як тільки на робочому екрані з’явиться ярлик додатку – програма буде готова для використання. Важливо, що додаток не потребує якихось особливих дозволів, наприклад, доступу до контактів або галереї.

Ставки на спорт в додатку Фаворит

Функціонал мобільної програми на 100% дублює можливості браузерної версії, тож ви зможете робити ставки на події з тієї ж самої лінії або в лайв-розділі. Букмекер приймає парі на такі види спорту, як футбол, теніс, баскетбол, волейбол, водне поло, а також на кілька видів кіберспорту. До окремого розділу додані довгострокові ставки, результати яких стають відомі лише через кілька місяців. Щоб зробити ставку, оберіть потрібні види спорту, турніри та матчі в лінії, потім додайте до купону необхідні результати. Останній крок – вибір типу ставки (ординар, експрес, система) та вказання суми ставки в межах запропонованих лімітів. Зроблені через додаток ставки додаються до загальної історії в особистому кабінеті.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua