Як наносити хайлайтер на обличчя — способи та схема нанесення макіяжу з відео

Цей косметичний засіб імітує гру світла на виступаючих зонах обличчя. Правильне нанесення освітлення допомагає вирішити одночасно кілька завдань – завуалювати недоліки, підкреслити рельєф, освіжити обличчя і додати відсутній об’єм певним його частинам.

Як користуватися хайлайтером для обличчя

Не можна наносити засіб на обличчя безладно: з ним дружать лише певні зони, вміло виділивши які, ви доб’єтеся поставлених завдань в макіяжі. Основні правила застосування освітлення:

 • виділення верхній частині скул і області безпосередньо під очима допоможе приховати зморшки, усунути сліди втоми;
 • щоб оживити погляд і візуально розширити область між очима, хайлайтер наносять на внутрішніх куточках;
 • якщо підкреслити подбровные дуги, можна зробити погляд більш відкритим;
 • з допомогою тонкої лінії блиску під бровою, яка проходить від її центру у напрямку до скроні, ви зможете підняти зовнішній край брови (при цьому важлива ретельна розтушовування);
 • освітливши контур нижньої губи і ямочку над верхньою, ви досягнете візуального збільшення їх обсягу;
 • не варто наносити занадто багато засоби – це буде виглядати неприродно;
 • хайлайтер не здатний замінити пудру або маскує коректор;
 • для денного макіяжу підійде нейтральний, світлий тон, а для вечірнього краще підібрати більш контрастний засіб;
 • блискуча пудра або рідина наноситься на області обличчя, схильні до висипань – це лише підкреслить недосконалість шкіри.

Чим наносити на обличчя

Залежно від того, до якого результату ви прагнете і який тип кошти використовуєте, наносити його можна за допомогою кисті, спонжа або подушечок пальців. Як правильно застосовувати блиск для обличчя:

 1. Сухий хайлайтер. Допомагає створити м’яке сяйво, доречне як на денному, так і вечірньому макіяжі. Розсипчастий блиск для обличчя наносять поверх на тональний крем або звичайну пудру натурального тону за допомогою пензля.
 2. Рідкий засіб. Краще наносити пензликом з синтетичного ворсу або пальцями. Такі склади з делікатним сяйвом, як Alliance Perfect (l’or?al Paris) можна використовувати в ролі праймера, щоб вирівняти поверхню шкіри і створити ефект внутрішнього світіння.
 3. Кремовий блиск. Розподіляється пензлем, подушечками пальців або спонжем. Деякі засоби випускаються в зручній упаковці – в формі ручки з пензликом. Кремові речовини мають більш щільну, насичену текстуру, тому їх не варто використовувати як праймер.

Як наносити хайлайтер на обличчя — способи та схема нанесення макіяжу з відео

Схема нанесення освітлення на обличчя

Класичний варіант використання цього косметичного продукту передбачає освітлення природних виступів. Щоб правильно наносити хайлайтер на особу, необхідно підкреслити такі зони:

 • спинка носа;
 • підборіддя;
 • центр чола;
 • орбітальна кісточка (подбровная зона);
 • вилиці;
 • верхній вигин губи;
 • внутрішні куточки очей.

Виділення перерахованих зон є класичною схемою нанесення засобу, але при використанні блиску важливо враховувати індивідуальні особливості, природну «скульптуру» обличчя. Рекомендації по застосуванню освітлення в залежності від форми обличчя:

 1. Ромбовидна (широкі вилиці, гостре підборіддя). Засіб наносять на центр лоба, підборіддя, під нижні повіки. Вилиці не підкреслюються.
 2. У формі серця (дуже вузьке підборіддя, рівні по ширині лоб і вилиці). Блиском покривають область під очима, середину лоба, зону під нижньою губою.
 3. Овальна (ширина і висота обличчя мають співвідношення 1:2, лінії підборіддя і скул не виділяються і виглядають пропорційно). Підсвічувати рекомендується області вилиць, середину щік.
 4. Прямокутна (ширина нижньої щелепи, щік і лоба приблизно рівні). Хайлайтер наносять на підборіддя і області щік ближче до носа.
 5. Кругла (ширина і довжина обличчя рівні, помітні виступаючі вилиці). Засобом покривають на чоло, підборіддя, яблучка щік (останні выделаются лише злегка).
 6. Квадратна (довжина обличчя така ж, як ширина, лінії скул і підборіддя приблизно рівні). Блиск наносять на центр лоба, підборіддя, щоки.

Як наносити хайлайтер на обличчя — способи та схема нанесення макіяжу з відео

Як візуально зробити ніс коротше

Щоб коректувати форму носа, хайлайтер наносять вздовж спинки, рухаючись від перенісся вниз. При цьому кінчик залишається недоторканим. Якщо ж на носі присутній горбинкою, використовувати блиск не рекомендується зовсім, або додати продукт лише на кінчик носа.

Як наносити хайлайтер на обличчя — способи та схема нанесення макіяжу з відео

Як виділити вилиці

З цією метою хайлайтером покривають найвищі точки скул, тоді сяйво буде помітно при різному освітленні і з будь-якої точки огляду. Тільки так можна найкращим чином підкреслити рельєф, освіжити загальний вигляд шкіри.

Як наносити хайлайтер на обличчя — способи та схема нанесення макіяжу з відео

Як виділити брови

Хайлайтер може застосовуватися для створення як денного, так і вечірнього макіяжу. Нанесіть невелику кількість засобу зверху і знизу брів. Це допоможе підкреслити їхню форму, «розкрити» погляд.

Як наносити хайлайтер на обличчя — способи та схема нанесення макіяжу з відео

Відео

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua