З чого починається ідеальний макіяж – склад якісної декоративної косметики

Досконалий макіяж зовсім не передбачає пошарового нанесення десятків існуючих косметичних продуктів, в надії на кардинальні зміни. Як показує практика, при використанні всього декількох косметичних засобів можна отримати приголомшливий результат. Але тільки за наступних умов. Ця декоративна косметика повинна бути якісною, ідеально поєднуватися між собою та з типом шкіри людини.

З чого починається ідеальний макіяж

Склад якісної декоративної косметики

Інтернет-магазин Parfum City пропонує широкий асортимент декоративної косметики десятків виробників зі світовим ім’ям. За адресою https://parfumcity.com.ua/ua/catalog/kosmetika можна зробити вибір, придбати та замовити доставку косметичних засобів у будь-який населений пункт України. Але перш за все необхідно вивчити склад косметичних засобів у якому можуть бути поєднані найрізноманітніші інгредієнти:

Саліцилова кислота. Як правило, у косметичних засобах використовується у вигляді бета-гідроксикислот, що позначаються у складі, як ВНА. Ця речовина має яскраво виражену лікувальну властивість та спроможна підсушувати висипання та знімати запалення. Косметологічна дія виражається у абсорбуванні надлишків нашкірного жиру.

Каолін. Це природна глина білого кольору, в склад якої входить велика кількість алюмосилікатів. Її дія на шкіру виражається у суттєвому зменшенні пор, покращені обмінних процесів у верхній та середніх шарах епідермісу. Також каолін має лікувальну дію на шкіру зі схильністю до екзем, дерматитів простих та неврологічних, вугрів і т.п.

Пантенол. Швидко речовина природного походження, що швидко абсорбується шкірою. Заживляє її, стимулює швидке загоєння, та забезпечує глибоке зволоження.

Гіалуронова кислота. Це надзвичайно потужна зволожуюча та захисна речовина, яка входить не тільки у склад косметичних але і лікарських засобів для догляду за шкірою. Її дія виражається в пом’якшені та розгладжування шкіри створені волого затриманого бар’єру на її поверхні. Саме тому гіалуронова кислота є основним активним компонентом денних кремів для обличчя, що наноситься перед початком робочого дня.

Масла та екстракти природного походження

Найчистіше за все в склад декоративних косметичних засобів входять екстракти наступних рослин:

  • Алое – використовуються у вигляді екстракту. Його дія виражається не тільки у істотному насичені шкіри вологою та киснем;
  • Зелений чай. Також використовуються у вигляді екстракту високої концентрації. До його складу входять амінокислоти вітаміни А також антисептиків з допомогою яких проводиться первинна дезінфекція шкіри;
  • Авокадо. Використовується у вигляді масла. Має велику концентрацію жирних кислот от що пом’якшують верхні шари шкіри та підживлюють ліпіди.
Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua