Як оформити дизайн квартири 2022 за допомогою картин?

Сучасний дизайн квартири 2022 припускає наявність родзинки, яка зможе підкреслити індивідуальність оформлення. Гарним варіантом для прикраси приміщення буде картина на холсті.

Дизайн квартири 2022 за допомогою картин

Як краще підібрати картину під дизайн приміщення

Перш ніж долучитися до оформлення квартири, необхідно визначитися, в якій саме кімнаті ви бажаєте повісити картину, оскільки від цього залежатиме її тематичність. Також варто враховувати стиль інтер’єру, в якому виконана вся кімната. Адже якщо картина не буде співпадати з кольоровою гамою або не може доповнювати кімнату, тоді такий предмет інтер’єру буде зовсім недоречним.

Дизайн квартири 2022 за допомогою картин

Декор приміщення за допомогою картин є завершальним штрихом в дизайнерському оформленні. Сьогодні сучасний дизайн квартири може бути виконаний в таких напрямах:

  • англійський стиль. Особливістю цього стилю є те, що у більшості своїй переважають меблі у вікторіанському стилі. Як правило, дерев’яні вироби мають антикварний вигляд, тому декор за допомогою картин білого кольору буде дуже доречним. На виробі може бути зображений пейзаж, квіти, тварини;
  • американський стиль. Для такого напряму характерна наявність великого простору. Дуже часто кухня та вітальня сполучені, що дозволяє комфортно облаштувати приміщення. Якщо ви бажаєте повісити картину в залі або вітальні, то краще за все підбирати оригінальні зображення. Це можуть бути асиметричні малюнки, картини в стилі арт деко. За допомогою такого виробу можна зонувати простір, розділивши зону відпочинку та робочий простір. Також цей варіант чудово підійде для квартири студії;
  • скандинавський стиль. Велика кількість бежевих, білих тонів, характерно для приміщень, які виконані в такому стилі. Підібрати картину для спальні, яка виконана в сіро-білих тонах, досить просто. Це може бути зображення міста, кольорів, абстракції, і звичайно, картини з фільмів;
  • стиль лофт. Для цього напряму характерне промислово-урбаністичне оформлення, проте і тут можна застосувати декор за допомогою картин. Відмінним варіантом будуть картини, виконані в скандинавському стилі. Зображення природи, тварини, художні абстракції дозволяють надати приміщенню сучасності.

Як оформити дизайн квартири 2022 за допомогою картин?

Оформлення дизайну однокімнатної квартири

Правильно оформити невелике приміщення, використовуючи бюджетний варіант, буває не так вже й легко. Адже хочеться, щоб було якомога більше вільного простору, і в теж час кімната не виглядала нудною, а була оформлена в сучасному стилі. Дизайн однокімнатної квартири краще виконувати у білих й у сірих тонах. Таке поєднання відтінків допоможе створити в приміщенні досить затишну атмосферу. Розташувати правильні акценти можна, використовуючи модульні картини, які розділені на декілька частин, або ж картини в стилі лофт. Найкраще підібрати зображення в стилі мінімалізм, оскільки вони будуть виглядати дуже стримано та стильно.

Дизайн квартири 2022 за допомогою картин

Оформлення дизайну квартири за допомогою картин Walldeco

На сьогодні в компанії Walldeco можна придбати не лише готові вироби, але й картини з вашого фото. Якщо ви бажаєте прикрасити свою спальню або ж зробити подарунок коханій людині, то картина з вашим фото буде просто незамінною. Для того, щоб виготовити виріб на замовлення, необхідно обрати та прислати нам фотографію, яку ви бажаєте більш за всього бачити на полотні. Таким чином, ваша картина буде найоригінальнішою.

Дизайн квартири 2022 за допомогою картин

Сучасні та якісні картини від Walldeco дозволяють не лише надати приміщенню індивідуальності та оригінальності, але й допомагають створити гарну атмосферу та затишок.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua