Десять способів запобігти зморшкам під час сну

Усі дівчата знають, наскільки важливим є здоровий сон для жіночої вроди — це обов’язкова умова для відновлення організму після активного дня. Наступного ранку, ви прокидаєтесь зі слідами від подушки, мішками під очима чи навіть зморшками залежно від положення, у якому ви спали. Звучить знайомо? А чи знаєте ви, що другою найголовнішою причиною появи зморшок після впливу сонячного світла та ультрафіолетового випромінювання є правильний сон?

Зморшки виникають через нестачу колагену і зниження еластичності шкіри. Однак зморшки під час сну можуть бути спричинені спанням на зручному боці. Ваша голова важить кілька кілограмів, і такий тиск на ваше обличчя щоночі може сприяти появі зморшок під час сну. Сьогодні ми розглянемо 10 способів, за допомогою яких ви можете запобігти появі зморшок.

desyat-sposobiv-zapobihty-zmorshkam-pid-chas-snu

 

Оновіть свою подушку

Якщо ви не любите спати на спині, інвестуйте в спеціальну ортопедичну подушку, яка допоможе вам мінімізувати зморшки, тримати шкіру чистою та зволоженою. Є достатньо зручні подушки, які роблять сон на спині достатньо комфортним та зменшують контакт обличчя з поверхнею. Наприклад, ви можете купити ортопедичну подушку на сайті https://med-magazin.ua/ua/cat_122.htm.

Намагайтеся спати на спині

Спати на животі або на боках означає здійснювати тиск на ваше обличчя. Згодом ця дія спричинить небажані заломи на шкірі на так званих лініях сну. Змінити позу для сну може бути складно, але спання на спині дозволяє вашому обличчю виглядати свіжішим зранку. Щоби спати на боці, переконайтеся, що ви лежите на жорсткій подушці, і розташуйте голову так, щоби нижня половина вашого обличчя звисала й не торкалася подушки. Складніше спровокувати зморшки, якщо ваше обличчя не лежить на подушці, чи не так?

Тримайте руки якомога далі від обличчя

Притискати руки до обличчя є поширеною помилкою, яку багато людей несвідомо роблять. Наша шкіра морщиться за контакту із грубішими матеріалами, а додатковий тиск на неї, спричинений неправильним положенням тіла під час сну, додає навантаження на вашу тендітну шкіру обличчя. Найкраще уникати контакту з іншими поверхнями та матеріалами під час сну, включно з руками.

Використовуйте маску для сну

Маска для сну несе набагато більше користі, ніж просто ізоляція світла. Нічні маски відмінно утримують вашу шкіру і слугують мʼяким барʼєром під час сну. Покупка нічної маски із шовку для зменшення тертя та натирання допоможе запобігти утворенню зморшок.

Спробуйте інакшу наволочку

Використання наволочок із цупкої тканини, яка не дає шкірі вільно ковзати подушкою, є ще однією поширеною помилкою. В ідеалі найкраще використовувати шовкову або атласну наволочку. Ці тканини допоможуть запобігти появі ліній і відбитків на обличчі під час сну.

Вживайте Ретинол

Ретинол може бути найпотужнішим засобом у вашому арсеналі проти старіння. Продукти з ретинолом вчать вашу шкіру відновлювати молодість, стимулюючи вироблення колагену, який запобігає появі тонких зморшків. Як варіант, робіть процедури із мікронідлінгу, що стимулює активне вироблення колагену. Ці мікропроколи на шкірі служать каналами для будь-яких продуктів, які ви опісля наносите на шкіру. Крім того, мікропошкодження сигналізують вашому тілу про необхідність вироблення додаткового колагену, щоби загоїти їх і водночас вирівняти тонкі зморшки.

Наносьте нічний крем

Нічний крем — це важкий ультразволожуючий лосьйон, спеціально розроблений для нанесення перед сном. Вибираючи нічний крем, зверніть увагу на той, що містить гіалуронову кислоту, яка допомагає підтягнути та зміцнити шкіру. Зверніть увагу на засоби із високою концентрацією мікроводоростей, суперфудів і пептидів. Це покращить еластичність та пружність шкіри.

сон

Застосовуйте пілінги

Якщо ви не можете звикнути до іншого положення тіла, використовуйте пілінги для запобігання зморшок. Різноманітні скраби чудово відновлюють шкіру та мінімізують появу зморшок, у той час, як у вас з’являється звичка спати в іншій позі. Ніколи не пізно відкоригувати свою поведінку під час сну, особливо якщо це піде на користь вашій шкірі. Для делікатного пілінгу, використовуйте продукти із сумішшю гліколевої, молочної та саліцилової кислот, щоби не тільки стимулювати вироблення колагену, але і прискорити оновлення клітин, відбілити темні плями та розгладити нерівну текстуру.

Уповільнюйте старіння за допомогою SPF

Якщо ви досі не звикли наносити SPF крем щодня, нехай це буде вашим (останнім) нагадуванням. Кращий спосіб запобігти появі зморшок — кожен день наносити SPF крем. Зрозуміло, що щоденне використання протисонцевого крему є найефективнішим способом уповільнення процесу старіння шкіри. Щоденне застосування значно зменшить утворення заломів, зморшок і пігментних плям. Це також запобігає раку шкіри. Вибирайте SPF широкого спектра — від 30.

Слідкуйте за тривалістю сну

Якість і тривалість сну можуть сильно вплинути на здоров’я та зовнішній вигляд вашої шкіри. Коли ми спимо, наш організм відновлюється. Наше тіло і шкіра оздоровлюються, відновлюються і виводять токсини. Якщо вам не вистачає якісного сну, швидше за все, від цього страждає і ваша шкіра.

Слідуйте рекомендаціям наведеним вище, щоби покращити стан вашої шкіри та запобігти появі нових зморшків. Проконсультуйтесь із вашим лікарем-дерматологом для отримання персональних рекомендацій.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua