Гороскоп Коня на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз!

Гороскоп Коня на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз!

Кінь – дивовижна істота: у ній поєднуються стрімкість та філософське сприйняття життя, дивовижна витривалість, енергійність та несподівані напади нудьги та апатії. Вони часто виявляють свою егоїстичну сутність – але готові впрягтися у великий воз, у якому сидять усі рідні та близькі люди. Але гороскоп Коня на 2023 рік заспокоює: мудрий Кролик гідно оцінить усі ці якості, відокремить зерна від полови – і простягне свою пухнасту лапку допомоги у важкі моменти.

Загальні тенденції року

Загалом Кролик дуже миролюбний, спокійний та прагматичний. Тому ті, хто погодиться з таким планом дій, знайдуть цього року все, що потрібно для виконання бажань, хорошого життя, успіхів у коханні та кар’єрі. Якщо Кінь трохи приборкає свій неприборканий характер і темперамент, все буде добре.

Головна небезпека полягає в тому, що ви можете самі собі створювати непотрібні перешкоди, потрапляти в безглузді ситуації та наживати ворогів на рівному місці – а все через те, що жага до справедливості поєднується у вас із запальністю та нестриманістю.

Рівне протягом року буде сприятливим для укладання сімейних спілок, народження або усиновлення дітей. Турбота про старше і молодше покоління займе багато часу у Коней, але це буде, як пояснює гороскоп, момент об’єднання, обміну знаннями та вищою енергетикою.

Гороскоп Коня на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз!

Любовний гороскоп на 2023 рік

Якщо Коні 2023 року здасться, що його взяли під вуздечки і ведуть у стійло – це не здається, а цілком відповідає дійсності. А що з вами робити, якщо ви вперто відмовляєтесь йти у потрібному напрямку, тобто назустріч сімейному щастю? Тому скажіть спасибі обранцю чи обраниці, які взяли на себе відповідальне рішення.

Але весілля чекає лише на тих, над ким благополучно зійшлися зірки. Інші ж можуть поки що відпочивати та насолоджуватися романтичними стосунками. Ви цього року знайдете людину, яку з повною впевненістю можна назвати другою половинкою: в ній (або в ній) буде все те, чого не дістає вам, що зробить вашу спілку гармонійною. В іншому буде повний збіг смаків та уподобань.

Гороскоп Коня на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз!

А ось розлучення та розставання цього року вкрай небажані. Розриви будуть дуже болючими, і ці рани в душі кровоточитимуть ще довго. Краще взяти тайм-аут і відпочити один від одного на якийсь час. Якщо з’ясується, що розлучення неминуче – для цього підійде наступний рік.

Гороскоп здоров’я

Головний ворог Коня у 2023 році – нудьга. Гороскоп нагадує, що зневіра – смертний гріх, тому рятуйтеся від нього спілкуванням з друзями, частіше відвідуйте громадські місця, де люди поєднуються спільними емоціями. Це може бути святковий ярмарок, футбольний матч на стадіоні, просто пікнік на природі із компанією друзів.

Найчастіше докучатиме головний біль, але не захоплюйтеся болезаспокійливими таблетками: похід до лікаря допоможе з’ясувати причину. Цілком можливо, що у вас підвищений тиск.

Гороскоп Коня на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз!

Інші нездужання пов’язані з нервовою системою – це безсоння, депресія. І теж постарайтеся впоратися без медикаментів: фізкультура та спорт, прогулянки перед сном допоможуть позбутися цього. Якщо ви курите – 2023 найкращий час відмовитися від цієї згубної звички. Причому ви перенесете розлучення з тютюном досить легко.

Грошовий гороскоп Коні

Найбільші витрати на вас чекають влітку, оскільки багато коней для відпочинку виберуть місця подалі від будинку, і сама дорога туди влетить у копієчку. Але можна не переживати: ці витрати не виб’ють вас із бюджету – накопичення у вас є, і в другій половині року лише збільшаться. Тому відпочивайте на здоров’я та ні в чому собі не відмовляйте.

А ось вдома намагайтеся утриматися від азартних поривів: ігри для дорослих та ставки – це не ваше. Ви ніколи не виграєте там, де потрібно покладатися не на розум чи фізичні кондиції, а лише на удачу.

Гороскоп Коня на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз!

Не скупіться на подарунки – у відповідь вам теж даруватимуть, і саме те, що ви самі ніяк не наважувалися купити через дорожнечу. Те, що ви самі не зможете, зможуть ваші друзі, скинувшись на потрібну суму.

Прогноз щодо місяців 2023 року

Назва місяця Прогноз астролога
Січень Початок року буде надзвичайно продуктивним і цілком відповідає характеру Коня: багато роботи, багато емоцій, багато нових вражень та мінімум проблем. Однак у другій половині місяця варто стримати свій запал, темп та інші прояви кінської вдачі, якщо не хочете з повного розбігу влетіти в стіну. Існують перешкоди, які потрібно долати спокійно та поступово.
Лютий Гороскоп попереджає: якщо хочете, як і раніше, залишатися душею компанії – навчитеся не різати правду-матку щоразу, коли вам здається, що хтось чинить несправедливо. Ну чи хоч би через раз. Інакше кількість ворогів та друзів зрівняється, а потім змінюватиметься не на вашу користь. Перед тим, як дорікати іншим, постарайтеся подивитися на себе: сильно відрізняєтесь?
Березень Луги та пасовища, що поросли соковитою зеленою травою, так і не з’явилися – незважаючи на те, що зима закінчилася. Тому в Коней раптом настає апатія, занепад сил, і ви починаєте копатися в собі: чи так я живу… чи я роблю… Спокійно! Ви дуже хороша добра людина, все робите правильно – просто трава не ще виросла, тому що ще холодно. Чим маятися, краще щоранку їжте вітамінний салат
Квітень Коні бувають різні – хтось маленькі поні, хтось важковози, хтось орловські рисаки. Але сприятливий квітень зрівняє всіх у правах і кожен незалежно від свого характеру отримає те, чого хотів: хтось комфорт, хтось кар’єру, хтось сім’ю. Серед весни вам захочеться облагородити своє житло – і це правильно! І почніть із непотрібних речей: віддайте їх нужденним
Травень У травні можуть дати себе знати хронічні хвороби у старшого покоління, але гороскоп радить всім Коням, незалежно від віку, звернути увагу на здоров’я. Не зашкодить профілактичний огляд: цілком можливо, що ви вчасно зловите початок хвороби і легко впораєтеся з нею. Здоров’я завжди важливо – а перед початком літа для вас воно буде особливо потрібне
Червень Гороскоп з високим ступенем ймовірності передбачає молодшому поколінню подорожі та поїздки рідною країною – причому ви віддасте перевагу байкам і пішому туризму комфортабельним турам. Решті зірки радять поставити на паузу ділову активність і два дні на тиждень приділяти дачному відпочинку, рибалці, поїздкам на водоймища – найкраще озера та річки
Липня Висока ймовірність цікавих далеких поїздок. Причому це можуть бути як тури до спекотних та екзотичних країн, так і відрядження по роботі. Можливе лікування, навчання і навіть робота за кордоном. Перед тим, як підписувати в цей час контракти та будь-які інші важливі папери, уважно їх вивчіть, особливо ті пункти, які стосуються грошей
Серпень Гороскоп Коня на 2023 рік застерігає: кінець літа буде травмонебезпечним. Будьте обережнішими на дорогах та на воді. Найкраще почуватимуться в цей період домосіди: активність перемежуватиметься з приємними паузами. Багато часу проводитимете з друзями, проводжаючи літо на пікніках. На вилазках будьте обережні з вогнем, не зловживайте спиртним і не переїдайте
Вересень Якщо ви давно мріяли про те, щоб у будинку був маленький волохатий улюбленець – подивіться оголошення з притулків: вуса, лапи та хвости давно чекають на вас саме на початку осені. З інших життєво важливих рішень виключіть далекі переїзди, зміну громадянства. Небажаний і звільнення: можливо, ви просто втомилися або ніяк не можете влитися в робочий струмінь після літнього відпочинку
Жовтень Не хворіти, не застуджуватися, не зазнавати побутового травматизму – головне завдання в середині осені. Гороскоп радить більше часу проводити на відкритому повітрі, обов’язково ходити вечорами. Середина осені – ідеальний час для нових знань: спробуйте вивчити іноземну мову чи освіжити у пам’яті шкільний курс. Зайвих знань не буває, а мови нашого часу потрібні
Листопад Коні часто ставлять знак рівності між спокоєм і смертельною нудьгою. В результаті комфортне життя багатьма може сприйматися як добровільне або не дуже ув’язнення у чотирьох стінах. Звідси постійне бажання поскандалити, брикнути і втекти, куди очі дивляться – після чого самим стає соромно. Тому перед тим, як посваритися, сім – ні, сто! – Якщо подумайте: а це потрібно?
Грудень Чим ближче до Нового року, тим більше до вашого стану підходить слово «щастя». Зірки вдало зійшлися і людина в цей час підсумовує рік, що минає, спокійно і з почуттям внутрішнього задоволення, а з скоєних помилок зробив висновки. Не забудьте на новорічний стіл покласти для Кролика моркву і якусь зелень: він це заслужив і подарував вам загалом непоганий рік!

Гороскоп для жінки

Ніхто не забирає свободу і право висловлювати свою думку – але варто замислитися, чи не скривдить форма висловлювання оточуючих, і чи не уявна ваша свобода. Кролик не благоволить до тих, які намагатимуться увійти в усі палаючі хати – він сам швидше зупинить на скаку всіх коней і змусить замислитися над тим, чи не настав час розсудитись. Або хоча б вгамуватися на якийсь час.

Гороскоп Коня на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз!

Справа в тому, що мчачи життям на всіх парах, ви не завжди встигаєте розглянути те, мимо чого проноситеся. Це стосується і багатьох хороших людей – і просто гарних місць, де можна зупинитися, помилуватися природою, заходом сонця, квітами… Адже ви жінка, а не арабський скакун!

І не першерон-важковоз. На роботі всі так звикли, що ви хапаєтеся за найважчу роботу, що без роздумів валять на вас все більший і більший тягар. Ось тут час побризкати і пояснити: я не ломовий кінь, акуратніше зі мною!

А коли в черговий раз запропонує руку людина, яка давно поряд – погоджуйтесь. Зірки вважають, що час для шлюбу дуже вдалий. Тільки не переплутайте дружбу з коханням.

Гороскоп для чоловіка

Чоловік-Кінь повинен у році Кролика постійно повинен кудись тікати, щось робити, брати активну участь у суспільному житті. Робота і громадська активність, звичайно, важлива частина життя – але немає нічого важливішого за сім’ю. А постійна напруга погано позначається на здоров’ї.

Заспокойтесь і весь рік просто пливіть за течією. Це принесе не менше задоволення, ніж рафтинг і сплав бурхливою гірською річкою.

Гороскоп Коня на 2023 рік Кролика: найточніший прогноз!

Тим більше, що в такому спокійному житті з вами завжди поруч будуть близькі – ті самі, яких не візьмеш із собою, вирушаючи творити подвиги.

Усі ваші подвиги цього року відбуватимуться вдома. Щось зробити в батьківському будинку, допомогти дружині впоратися з домашньою роботою (купивши для цього найновіший гаджет чи агрегат – наприклад, наворочений кухонний комбайн, про який вона мріяла, чи посудомийну машину). До речі, наточені ножі – ознака того, що в будинку є чоловік.

Разом із дітьми змайструвати шпаківню чи годівницю для птахів, почитати їм казку на ніч. Відпочиньте від думок про те, що щастя має важко діставатися. Іноді воно саме падає до рук.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua