Бик: гороскоп на 2023 рік Кролика для жінок та чоловіків по місяцях

Бик: гороскоп на 2023 рік Кролика для жінок та чоловіків по місяцях

Гороскоп для Бика на 2023 дуже неоднозначний. З одного боку все досить непогано, але з іншого – чекає напружена робота над собою та ставленням до оточуючих. Характер Бика складний та суперечливий. Ось і рік Кролика не залишає Бику шансів на безтурботність. Але чи все так складно, як здається на перший погляд? Зовсім ні!

Загальні тенденції 2023 року

Бик – натура вперта, складна, не всім до вподоби. З одного боку – це прекрасний і надійний друг, а з іншого – вперта і похмура людина. Дружити з Биком треба вміти. Такий складний характер накладає серйозний відбиток життя представників цього знака.

Загалом рік непоганий. Кролик не вправлятися в дотепності і підкидати складні завдання Бику. Але попрацювати доведеться.

Взимку передбачаються зміни у професійній сфері. У Бика давно маячить підвищення, але його запальність заважає отримати омріяну посаду. Слід врахувати, що існують суперники, які завдяки своїй уживливості можуть запросто віджати бажане підвищення. От і доведеться Бику, хоч би як це було важко, взяти себе в руки і включити «теленочку». Але якщо все зробити правильно, то шансів у суперників не буде жодних. Цей же прогноз є актуальним для Биков, які вже обіймають високі посади: у спину дихають «молоді та перспективні». Тож доведеться постаратися, щоб не залишитися на узбіччі.

Бик: гороскоп на 2023 рік Кролика для жінок та чоловіків по місяцях

Весна та літо обіцяють бути спокійними та легкими. У цей період можна розслабитися, запланувати відпустку, зайнятися здоров’ям, яке трохи похитнеться, доки Бик вирішуватиме робочі питання.

Осінь розпочнеться із проблем на особистому фронті. Друга половинка вимагатиме невсипущої уваги до своєї персони. А Бик не вражає сентиментальністю від слова «зовсім». Так, він надійний, як скеля, фундаментальний та твердий. Життя з Биком безтурботне і стабільне. А ось романтики у ній катастрофічно не вистачає. Бику слід замислитися над цим, і постаратися зробити все можливе, щоб кохана людина не відчувала себе покинутою.

Кінець року покаже Бику всі його промахи, і Кролик запитає їх із усією суворістю. Це не означає, що у Бика буде купа проблем. Це лише плоди того, чого не зробив Бик. Щоб грудень приніс радість та задоволення, доведеться багато чого навчитися. А це вже під силу представникам цього знака.

Любовний гороскоп на рік Кролика

На особистому фронті будуть деякі складнощі. Бики не люблять зайвих сентиментів. Вони воліють справу порожній балачки. Якщо Бик сказав, що любить, то повторювати щоранку вже не буде. Але при цьому обов’язково дасть знати, якщо щось зміниться. Ці люди надійні та стабільні. Вибравши для себе людину, вони пов’язують із нею все своє життя. Але сам вибір для них проблематичний: дуже багато вимог пред’являє Бик своїм партнерам.

У 2023 році Бику має посміхнутися щастя. Він нарешті зустріне того, з ким можна сміливо крокувати життям. Ця людина надасть найпотужнішу душевну підтримку Бику цього непростого року. Але стосунки з ним важко буде назвати безхмарними. Бик не романтик, а партнеру важливо набувати своєї порції ніжності. Щоб уникнути напруги у відносинах, Бику необхідно бути ласкавішим і згідливішим. Зрештою, внутрішній «теленя» має право бути в постійному доступі, хоча б вдома. Ніхто не просить розводити телячі ніжності на людях.

Бик: гороскоп на 2023 рік Кролика для жінок та чоловіків по місяцях

Бикам, які давно знайшли своє щастя та живуть повноцінною родиною, рекомендації такі самі. Цього року рідні стануть надійним тилом, але й віддача їм також потрібна. Літо, пора відпусток та канікул, найбільш вдалий час для Бика, щоб зарядити свою сім’ю любов’ю та ніжністю.

Якщо ж стосунки бика давно тріскотять по швах, то краще розлучитися. Розлучення буде гладким і спокійним. Але засмучуватися і переживати не потрібно: у бика дуже високий шанс розпочати нові відносини, в які необхідно принести все те, що було втрачено в колишніх.

Гороскоп Бичачого здоров’я

В цілому Бик може похвалитися відмінним фізичним здоров’ям, чого не можна сказати про душевне. Рік буде стресовим та напруженим. Тому гороскоп рекомендує грамотно розподіляти свої сили. Дуже важливо вчасно зупинятися і давати собі перепочинок. Не зайвим буде звернутися до фахівця та пройти профілактичне лікування (якщо воно буде потрібно). Для тих, хто не розглядає медичну допомогу, гороскоп рекомендує скидати адреналін за допомогою стрільби в тирі або бойовими мистецтвами: розстріляти мішень або розмотати грушу – це відмінний спосіб зняти напругу. Жінкам зняти стрес допоможе нове хобі: малювання, вишивка, рукоділля.

Бик: гороскоп на 2023 рік Кролика для жінок та чоловіків по місяцях

Бикам слід бути обережними: високий ризик травматизму. Це пов’язано з неуважністю, яка здолає представників цього знака через високу нервову напругу. Увага притуплена, а занурення у думки завжди відволікає. Особливу увагу слід проявляти тим, хто активно водить машину і багато часу проводить у дорозі. Якщо дуже втомилися, краще скористатися послугами таксі

А в іншому, у Бика все добре: імунітет міцний, організм здоровий, всі системи працюють у відмінному режимі.

Грошовий гороскоп

Щодо грошей у Бика все чудово. Це не означає, що можна бездумно смітити грішми. Це говорить про те, що Бик чудово попрацював над цим питанням минулого року. І, ясна річ, треба зберегти цю тенденцію: грамотний розподіл фінансових надходжень завжди на руку. Навесні, на початку літа та восени є ймовірність великих грошових надходжень. Витрачати одразу ці гроші не варто. Достатньо взяти якусь суму для «підтримання штанів», а решту відправити на накопичення. І хай з інвестуванням зараз складно, краще збирати гроші хоча б у консервативних інструментах, ніж не збирати взагалі.

Бик: гороскоп на 2023 рік Кролика для жінок та чоловіків по місяцях

У Бика на горизонті маячить підвищення. А це означає, що при правильній поведінці та одержанні нової посади у Бика зміниться матеріальне становище. Доведеться включити режим денногозбереження і подумати, що зробити з цими фінансами: є чудова можливість розпочати свою справу або розширити те, що вже є.

А ось з великими покупками: нерухомість або щось таке, краще не поспішати. Хорошим рішенням буде відкласти покупку на кінець року таким чином, щоб передача грошей відбулася наступного року. Але готувати документи для угоди можна.

Прогноз щодо місяців 2023 року

Місяць Астрологічний прогноз
Січень Стабільний місяць без особливих змін. Але є небезпека не помітити за цією статичністю неприємності, що насуваються. Потрібно взяти емоції під контроль.
Лютий Комунікативні здібності Бика можуть опуститися нижче за плінтус. Дратівливість та запальність необхідно взяти під жорсткий контроль. Спілкування з близькими буде важким через розбіжності. Потрібно взяти себе в руки.
Березень Фінанси потребують підвищеної уваги. Не можна позичати навіть незначні суми: вони не повернуться. Та й самим не варто брати: віддавати буде тяжко. Не варто носити із собою великі суми: є ризик втрати.
Квітень Є ризик виникнення конфліктів із колегами по роботі. Важливо навчитися стриманості, бо непотрібні сварки та розбіжності вплинуть на кар’єру.
Травень Цей місяць пряме продовження квітня. Бику важливо навчитися відокремлювати зерна від полови. У запалі боротьби з суперниками професійні показники можуть впасти на критичний рівень, що позначиться на кар’єрному зростанні.
Червень Якщо у квітні та травні не прислухатися до рекомендацій гороскопу, можна зіткнутися з втратою роботи. Якщо Бик прислухається до прогнозів, все скластися на його користь: підвищення забезпечене, а з ним відбудуться приємні зміни у фінансовому плані.
Липня Дуже гарний місяць у плані взаємин із коханою людиною. Відносини перейдуть на новий рівень. Підтримка, яку надавала половинка у непростий для Бика час, лише зміцнить союз. А Бик уміє бути вдячним.
Серпень Серпень ознаменується настанням стабільності. Усі конфлікти зійдуть нанівець. Відносини з рідними будуть сповнені ніжності та теплоти.
Вересень Комунікативні можливості вийдуть новий рівень. Хороша школа на початку року призведе до зростання авторитету серед колег та зростання репутації перед керівництвом. Сім’я вимагатиме трохи більше уваги, але Бик легко його виявить через стабільність у професійній діяльності.
Жовтень Прекрасний час для розширення горизонтів. Можливі нові, вигідні знайомства та пропозиції. Є можливість початку нових відносин для одиноких Биків. Вони будуть тривалими та міцними.
Листопад Час збирати каміння. Підбиваючи підсумки року, що минає, бик зробить правильні висновки і отримає задоволення від роботи над собою.
Грудень Спокійний та стабільний місяць. Жодних потрясінь не передбачається. Можна спокійно розпочинати планувати наступний рік.

Поки 2022 йде своєю чергою, ми склали новий гороскоп Бика на 2023 Кролика. Переходьте за посиланням і читайте!

Гороскоп для жінки

Жінка-Бик, на перший погляд, дуже спокійна та повільна панночка. Але це лише здається. Насправді ці жінки мають дуже сильний і вольовий характер. Вони здатні багато на що й у деяких справах навіть перевершують чоловіків.

Гороскоп для жінок цього знака на 2023 рік обіцяє чудове фінансове становище. Жінки-Бики вміють керувати грошима краще за чоловіків, що часто викликає якусь заздрість останніх. Як результат, фінансова грамотність жінки-Бика дозволить їй надавати фінансову підтримку своїм рідним.

Бик: гороскоп на 2023 рік Кролика для жінок та чоловіків по місяцях

Що стосується особистого життя, то тут все чудово: діти викликають гордість, кохана людина радує, сімейне життя безтурботне і сповнене любові.

Єдиний нюанс: сила та воля цих жінок може тиснути на психіку чоловіків, тому варто притримати свої лідерські якості та включити жіночу мудрість. Нехай чоловік думає, що це він усе вигадав і зробив.

Для самотніх жінок гороскоп натякає на цікаву зустріч. Чоловік, який увійде у життя, стане надією та опорою у всіх сенсах. Відносини з ним можна назвати дивними. У них не буде особливої романтики, метеликів у животі, та інших принад. Зате в них буде стабільність і спокій. Нехай жінку-Бика не бентежить, що ці стосунки схожі на розрахунок. Є велика ймовірність того, що вони закінчаться шлюбом. І цей союз буде дуже вдалим.

Здоров’я не завдасть клопоту. Але профілактику ніхто не скасовував: спорт та правильне харчування – запорука гарної фізичної форми.

Гороскоп для чоловіка

Чоловікам-Бикам цього року буде нелегко. Але їхня завзятість і впертість допоможуть подолати всі труднощі.

У професійному плані чоловіка-Бика оточуватиме велику кількість суперників. Так, кар’єрне зростання рідко проходить гладко. Дипломатія – ось запорука успішного зростання. А якщо витрачати свої сили на боротьбу та конфлікти, то нічого доброго не вийде. Гороскоп для Бика на 2023 рік рекомендує не звертати уваги на чвари, негаразди та конфлікти. Мета – підвищення. А досягти її можна лише збільшенням репутації та підвищення авторитету серед колег. Тоді у чоловіка-Бика все вийде.

Бик: гороскоп на 2023 рік Кролика для жінок та чоловіків по місяцях

Особисте життя спокійніше. Сім’я стане надійним тилом та надасть колосальну підтримку. Дружина стане тим оплотом, який допоможе гори згорнути, варто прислухатися до її порад. Важливо не забувати приділяти час своїм рідним. Вони допоможуть відволіктися та розрядитися.

Самотні Бики не повинні кидатися у стосунки, як у вир. Велелюбний Кролик підкидатиме нові знайомства, але всі вони недовговічні. Але у другій половині року буде знакова зустріч, яка змінить життя чоловіка-Бика.

Фізичне здоров’я у чоловіків залишиться на колишньому, хорошому рівні. А ось душевний стан бажатиме кращого. Рік стресовий, можливі депресії та нервові зриви. Не варто доводити до крайнощів. Гороскоп радить сходити в тир, пограти в пейнтбол, поганяти м’яч або шайбу (кому що до вподоби) і провести пару спарингів із грушею.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua