Гіфки на рік Кролика або Кроляча анімація на Новий рік 2023!

Пам’ятаєте, що незабаром Новий рік? Наступний 2023 за східним календарем пройде під знаком Чорного Водяного Кролика. Чарівне звірятко подобається абсолютно всім, від малого до великого. Милих пухнастиків можна зустріти скрізь: від стандартних кухлів до ексклюзивного взуття класу люкс.

Листівками із зображенням кроликів також давно нікого не здивуєш. Сучасні технології дозволяють відправити не просто красиву картинку, а й оживити її. Гіф-анімація на рік Кролика – можливість привітати друзів, коханих та близьких людей, які знаходяться у будь-якому віддаленому куточку планети.

Гіфки на рік Кролика або Кроляча анімація на Новий рік 2023!

Символ 2023 для східних людей не просто пухнастий звір, який любить стрибати по галявинах і гризти моркву. Китайці вірять, що на Місяці живе нефритовий Кролик, який товче у ступі порошок безсмертя. Тож на Сході Кролик – символ довголіття та квітучого здоров’я. Листівки та гіфки можуть бути з побажаннями відмінного самопочуття, багато років життя.

Гіфки на рік Кролика або Кроляча анімація на Новий рік 2023!

Новорічні гіфки можна безкоштовно скачати на нашій сторінці. Анімація може бути з будь-яким зображенням героя цього року:

 • фотографії кроликів у природному середовищі: у лісі, на галявині;
 • кролики у домашніх умовах;
 • малюки-кролята в колисках, з іграшками;
 • персонажі відомих мульфільмів: від героїв Уолта Діснея до вітчизняних.

Гіфки на рік Кролика або Кроляча анімація на Новий рік 2023!

Давним-давно на Сході існувала традиція приносити на Новий рік картку з ім’ям відправника. Листівка обов’язково мала бути червоною, а ієрогліф – золотим. Це гарантувало успіх у справах та чудове здоров’я одержувачу на рік уперед. Червоний та золотий кольори досі широко використовуються у китайському святковому оформленні. Гіфка теж може бути у традиційному східному колориті. Доповненням можуть бути ієрогліфи, що символізують щастя, багатство, успіх, завзятість у справах і досягненні мети. Все як любить Кролик.

Гіфки на рік Кролика або Кроляча анімація на Новий рік 2023!

Оскільки ми живемо в країні, де є свої святкові новорічні традиції, то гіфки можуть бути оздоблені і «рідними» атрибутами:

 • ошатна, мерехтлива вогниками, ялинка;
 • подарунки, красиво упаковані та обв’язані стрічками;
 • різьблені білі сніжинки, кучугури, засніжені гілочки і деревця;
 • бризки шампанського, яке є, мабуть, найголовнішим символом нашого Нового року.

Гіфки на рік Кролика або Кроляча анімація на Новий рік 2023!

За стародавньою легендою, Нефритовий Кролик, спустившись із Місяця, подарував людям ліки від невиліковної хвороби. На знак подяки китайці створили з глини статую-божество і досі поклоняються їй. Також за традицією першого дня Нового року робиться з тіста голова Кролика і вивішується на воротах, щоб охороняти вхід від посягань злих духів. Китайці вважають, що у такому будинку обов’язково будуть достаток та щастя.

Гіфки на рік Кролика можуть бути доповнені:

 • символами грошей, намальованими купюрами;
 • побажаннями здоров’я, спортивними атрибутами;
 • дитячими речами та іграшками, оскільки Кролик дуже чадолюбний;
 • символи успіху, достатку (будинок, машина, відпустка).

Китайці вважають, що найкраще Новий рік зустрічати у родинному колі. Домосід Кролик із ними солідарний. Гіфки можуть зображати:

 • сім’ю кроликів за спільною святковою трапезою;
 • за іграми;
 • на морі чи горах;
 • що катаються на самокатах або велосипедах.

Вітати старше покоління для китайців – свята справа, особливо на Новий рік. Діти подають батькам невеликі подарунки, сувеніри, зроблені своїми руками. А батьки дарують своїм кроленятам, тобто дітям, червоні красиві конверти з невеликою сумою грошей. На народження дитини в сім’ї, до речі, дарують листівку із зображенням 6 кроленят, щоб у малюка була підтримка та благополуччя все життя.

Дорогі друзі, надсилайте гіфки з вітаннями на рік Кролика! Нехай Новий рік принесе вам щастя та благоденство!

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua