Точний гороскоп Собаки на 2023 рік Кролика за всіма сферами життя!

Точний гороскоп Собаки на 2023 рік Кролика за всіма сферами життя!

Прийде 2023 рік, який пройде під заступництвом Кролика. Як він ладнатиме з Собакою? Якщо вірити прогнозам астрологів, цей симбіоз виявиться дуже вдалим. Потрібно лише трішечки терпіння – і все, що було задумано, обов’язково здійсниться!

Загальні тенденції 2023 року

Для Собак цей рік буде часом компромісів та відкриттів, удосконалення та самопізнання. Повільність і добродушність домашнього хижака будуть підкорятися м’якому диктату розсудливого гризуна, внаслідок чого буде дороблено всі незавершені справи і поставлено крапки над усіма i.

Не треба боятися змін – досить розрізняти потрібне та зайве. Якщо вистачить розуму і терпіння дотримуватися підказок зірок, результати можуть виявитися зовсім непоганими, а в деяких сферах життя зовсім дивними. 2023 несе вам в основному приємні звістки і події – ви їх заслужили.

Точний гороскоп Собаки на 2023 рік Кролика за всіма сферами життя!

Любовний гороскоп Собаки

Хоча в житті кролики відрізняються велелюбністю та невтомністю, гороскоп не віщує цього року катаклізмів і потрясінь, вулканів емоцій та гейзерів пристрастей. Напевно це припаде до душі спокійним Собакам, які віддадуть перевагу спокійному теплу сімейного вогнища мерехтливим багаттям випадкових пригод.

Не обійдеться і без сумних подій: розлучаться ті, хто вже давно планував це зробити. Але як стверджує гороскоп, це цілком вписується в програму очищення та порятунку від зайвого та непотрібного. Токсичні відносини, які тривалий час отруювали ваше життя, нарешті закінчаться. Не поспішайте шукати нове кохання: насамперед необхідно пройти детоксикацію – відпочити, подивитися на всі боки і вглиб себе. Випробування зроблять вас сильними та оптимістами – що не дивно: адже Собаки ніколи не опускають лапи.

Точний гороскоп Собаки на 2023 рік Кролика за всіма сферами життя!

А якщо у вас ще немає і ніколи не було пари – настала ваша година! Дерзайте, і Кролик на допомогу.

Тільки не потрібно брати предмет симпатії нападом, як фортеця, або налітати, як кіннота Семен Михалича Будьонного. Цього року скріпленню спілок сприятимуть романтика стосунків: квіти, морозиво, турпохід із ночівлею в наметі, взимку – ковзани та ковзанка з музикою.

Гороскоп здоров’я

Особливої уваги цього року вимагатимуть зуби: для Собак це знаряддя виробництва, а для Кролика – хворе місце. Достеменно не відомо, коли і що вас потурбує, але краще не чекати і не відкладати, а піти до стоматолога на початку року. Профілактика зайвої не буває, а хороші зуби – це краса та чарівність посмішки, перед якою пасують навіть нечисленні вороги.

У травні та листопаді зірки рекомендують тиждень посидіти на дієті: це потрібно, щоб очистити організм, нормалізувати вагу.

Варто на цей час перейти на соки та рослинну їжу, кисломолочні продукти. М’ясоїдам рекомендується хоча б кілька днів налягати на свіжі овочі та фрукти, відмовившись від важкої жирної їжі.

Точний гороскоп Собаки на 2023 рік Кролика за всіма сферами життя!

Під час занять спортом можливі невеликі травми, яких можна уникнути, якщо бути уважним та зібраним. В іншому нічого серйозного не передбачається, хронічні захворювання не загострюватимуться, а якщо щось і станеться, то це будуть дрібні побутові травми з розряду «заживе як на Собаці».

Грошовий гороскоп 2023

Собаки в цілому до грошей не те щоб байдужі – швидше ставляться до них філософськи. Проте у 2023 році рекомендується переглянути свої погляди. І тоді на Вас чекає приємне відкриття: не такий вже він ганебний, цей метал – особливо, коли завдяки благополучному збігу обставин вдається заощадити суттєві суми і витратити їх на здійснення якоїсь своєї старої мрії.

Зірки радять сто разів подумати перед тим, як брати кредит у банку, особливо великий.

У разі гострої потреби краще позичити гроші у друзів та знайомих. Але в цілому потреби у великих сумах не буде, та й від багатьох дрібніших придбань ви раптом відмовитеся в той момент, коли рука вже потягнеться за гаманцем – раптово ви зрозумієте, що це вам не потрібно.

Точний гороскоп Собаки на 2023 рік Кролика за всіма сферами життя!

Гороскоп Собаки на 2023 рік свідчить, що виграші в лотереях, знахідки, вдалі покупки та надбавка до скарження дуже ймовірні, особливо ближче до кінця року: Кролик не скупиться на дорогі та цінні подарунки, щоб залишити по собі добру пам’ять.

Прогноз по місяцях

Назва місяця Прогнози астрологів на 2023 рік
Січень Свята пройдуть швидко, а будні будуть досить напруженими. Не виключено, що раптом з-за рогу вистрибнуть якісь проблеми, які, як вважалося, залишилися минулого року. Але не хвилюйтеся: вони не кусаються і швидко зникнуть, як і з’явилися.
Лютий Варто особливо уважно стежити за здоров’ям – і не тільки дбати про переохолодження, а й уважно прислухатися до самопочуття. Не завадить пройтися лікарями та обстежитися. У вільний час найкраще заняття – читання та спілкування з близькими.
Березень Можливо, початок весни для багатьох буде ознаменовано розворотом на 180 градусів та кардинальними змінами, від кольору волосся до місця роботи. Не поспішайте і не слідуйте першому пориву: чи все з минулого варто викидати за борт?
Квітень Місяць найвдаліших покупок. Настільки вдалих, що багато хто втратить голову і придбає багато зовсім не потрібних речей. Але ж ви не з їх числа? Тримайте себе у руках! Тим більше, що гроші стануть вам у пригоді для робіт по дому: вас на рівному місці взяв демон благоустрою.
Травень Рідні Собак вирішать, що саме зараз потрібно влаштувати розбір польотів та провітрювання давніх образ, що скупчилися за попередні роки. Не заважайте і дайте їм виговоритись, вас за це полюблять ще сильніше. Ви ж будете вище всього цього – частково через вроджену ліньку.
Червень Романтичний пік року, час хвилюючих зустрічей та нових знайомств. Однак шахраї та інші сумнівні особи спробують скористатися вашим розслабленим станом, тому не покладайтеся на перше враження та вивчіть людину, перш ніж довіритися їй.
Липня Найкращий час для відпустки! Зірки радять не вирушати в далекі подорожі – краще зупинити свій вибір на якомусь приємному затишному місці ближче до будинку, до рідного коріння. Спокійний відокремлений відпочинок сприятиме накопиченню запасу міцності на решту року.
Серпень Зірки радять усім віком провести цей місяць із рідними та близькими. Нехай це будуть не лише спілкування, спільні чаювання та сімейні походи в кіно чи театр, а й допомога у вирішенні проблем та облаштуванні побуту. Кінець літа – саме час зміцнити зв’язок між різними поколіннями.
Вересень Поки всіма опанувала осіння хандра, Собака біжить по життю, бадьоро тримаючи хвіст пістолетом – і все в неї виходить! Просування кар’єрними сходами, наукові відкриття, довгоочікуване «так» у відповідь – здається, що зірки тільки й чекали, щоб зійтися в цьому місці і в цей час.
Жовтень До кінця року ще не скоро, але раптом настане втома. Як із цим боротися – точної інструкції до дій зірки не дають, але радять прислухатися до свого внутрішнього голосу та не робити те, що не хочеться чи неприємно. Короткий привал перед вирішальним ривком – можна оцінити стан серед осені.
Листопад Цього місяця особливу роль відіграють поради друзів, старших товаришів та батьків. Якщо взяти до уваги їх слова, це дозволить уникнути серйозних помилок у майбутньому. Але при цьому гороскоп Собаки на 2023 рік попереджає про можливі невеликі сварки в сім’ї та між найближчими друзями.
грудень Під новорічну ялинку ви отримаєте подарунок, про який давно мріяли, але високий ризик застудитися. Тому потрібно берегти здоров’я і не виходити з дому легко одягненим – навіть якщо здається, що на вулиці не так уже й холодно. Зустріти Новий рік краще з сім’єю: це обіцяє успіх і прибуток

Гороскоп для жінки-Собаки

Жінка в рік Кролика буде відчувати велику спокусу перевірити почуття свого чоловіка, почавши флірт із будь-ким, щоб змусити його порівнювати. Але якщо вірити астрологам, краще утриматися від цих невиправданих випробувань і довіритися інтуїції. Адже чуття Собак ніколи не підводить!

Точний гороскоп Собаки на 2023 рік Кролика за всіма сферами життя!

Незаміжнім і самотнім це чуття дозволить нарешті зустріти нареченого – але тільки не навесні. Будь-якої іншої пори року – будь ласка, а ось весняний період у 2023 році Кролика відключить у вас інстинкт самозбереження і настійно кликатиме у пампаси, багаті на пригоди на всі випадки життя. Якщо все ж таки вас чіпатиме цей поклик предків – так тому і бути, тільки пам’ятайте, що ніхто не скасовував засоби захисту від небажаних наслідків.

У заміжніх рік буде повне клопоту: бажання провести генеральне прибирання обернеться спонтанним початком переклеювання шпалер та загального ремонту. У будинку з високим ступенем ймовірності з’являться домашні улюбленці рідкісних порід або екзотичні рослини, хоча для цього деяким доведеться довго вмовляти чоловіка.

Гороскоп для чоловіка-Собаки

Вірність – друге ім’я Собаки (а в деяких і перше). Інша важлива якість – довірливість. І це можуть скористатися жінки. Комусь захочеться покласти лапу на ваше майно, хтось спробує водити вас за ніс і годувати нескінченними обіцянками – одним словом, не поспішайте робити останній крок, що веде до РАГСу, якщо вас щось утримує.

Точний гороскоп Собаки на 2023 рік Кролика за всіма сферами життя!

І так само не заважайте своєму звіриному інстинкту вести вас слідами тієї, яка може стати долею. Якщо ви навіть мигцем побачили її в аудиторії, на роботі, у черзі на касу і щось ікнуло в грудях, постарайтеся познайомитися з нею. Зірки стверджують, що ви знайдете ту саму єдину в буденній обстановці, а не під час відпочинку на морі чи дні народження приятеля.

Ви вже одружені? Це ваш рік. Будуйте сімейне гніздо, оточіть тих, хто поруч, своєю турботою та любов’ю, і не скупіться на ніжні слова. Можливо, 2023-го на вас чекає поповнення у сімействі.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua