Як фарбувати вії тушшю, щоб вони були довгими

Як фарбувати вії тушшю, щоб вони були довгими

Гарні, виразні очі – основний акцент образу. Навчитися виграшно виділяти його ціле мистецтво. Але опанувати його можна, і тоді ти впевненою рукою підкреслиш і вдосконалиш природні дані.

А ці дані у всіх різні: вії можуть бути довгими і короткими, загнутими і прямими, густими і не дуже. А якщо я хочу довгі, вигнуті та густі? А природа мене не нагородила такими? Все, життя закінчено? Ха-ха-ха! Ні звичайно! Навчу тебе деяким секретам, і твої очі будуть надзвичайно красивими.

Туш для вій

Як фарбувати вії тушшю, щоб вони були довгими

Фото автора Shiny Diamond: Pexels

Яку ти зазвичай вибираєш? А знаєш, адже є правила вибору туші за формою вій:

 • Короткі. Вибирай подовжуючий засіб з тоненькою щіточкою та частими щетинками. Вона легко зможе захопити і пофарбувати кожну волосину.
 • Прямі. Формула туші – підкручує. Кисть вигнута. Небагато досвіду і вії слухняно загнутий свої кінчики і «відчинять» погляд. Для більш помітного та стійкого результату використовуй керлер, що дивовижно завиває волоски.
 • Рідкісні. Знадобиться засіб з ефектом обсягу, volume-ефектом. Умілі рухи і вії стануть густими і щільними, а погляд виразним. Використання праймера ущільнить структуру волосків, і вії стануть міцнішими та об'ємнішими.
 • Довгі. Візьми туш, що підкручує, і наноси так, щоб біля основи вона лягала щільніше, ніж на кінцях. Вії будуть виглядати природними та легкими.

Помічниця-щіточка

Ти вже напевно обрала собі форму щіточки з великої їхньої різноманітності:

 • Пряма. Класика. Одна з найпопулярніших. Легко підкреслює природну красу вій, добре фарбує від самої основи, не обтяжуючи їх.
 • Овальний. Допоможе виправити ситуацію у власниць рідкісних та тонких вій. На пензлику збирається максимальна кількість туші. Вії виглядають сильними та об'ємними.
 • Вигнута. Зручна форма для підкручування вій. Повторює структуру природного зростання вій і надає їм віяло. Довжина і густота ворсинок таких щіток буває різна. Наприклад, пухнасті надають вій ефект підкручування і густоти. А короткі силіконові допомагають фарбувати кожну вію від основи до кінчиків.
 • Конусоподібна. Допоможе подовжити волоски, але при цьому зберегти правильні пропорції, трохи коротші на внутрішньому куточку ока і довші на зовнішньому.

Як фарбувати вії тушшю, щоб вони були довгими

10 лайфхаків з тушшю для вій

Правила, яких треба дотримуватись

Мабуть, майже кожна жінка вважає, що має мистецтво накладання туші. Та що там уміти! І цілком можливо, що помилиться. Давай зараз поговоримо про техніку та деякі хитрощі, а ти потім чесно скажеш собі: все знала, або я відкрила для тебе щось нове.

 • Керлер.

Щипчиками для підкручування вій можна скористатися тільки на ненафарбовані вії. Спочатку надай форму, тільки потім наноси туш. Нехтування цим правилом призведе до незадовільного результату, а головне, ти завдаси шкоди вій, так як нафарбовані, вони більш ламкі і тендітні.

 • Праймер.

Спробуй цей нехитрий засіб. Його пігментована формула з волокнами мікрофібри зробить вії густими та довгими. Не слухай, коли рекомендують замінити його пудрою, тінями. Якщо, звичайно, не хочеш отримати ефект павукових лапок.

 • Вії часто стикаються з тілом, тому наноси тональну основу та пудру на шкіру навколо очей.

Вона вирівняється, сховаються недосконалості, і у нафарбованих промінчиків не буде можливості залишати свій «автограф».

 • З чого почати? З нижніх вій.

Здогадуєшся чому? Правильно нижня повіка нерухома і вії не залишать відбитків на шкірі, поки ти займатимешся верхніми.

Якщо у твого бьюті-кошти велика і пухнаста щіточка, то для нижніх вій можна обзавестися меншою.

 • Починай фарбувати вії з коріння і веди щіточку до кінців.

Зигзагоподібні рухи допомагають завдати фарби з усіх боків.

Погляд безпосередньо перед собою допоможе уникнути відбитків на шкірі повік.

За бажання позбутися надлишків туші, пройдися по волосинках чистою щіточкою.

Я сьогодні Лялька чи Кішка?

Виявляється, техніка нанесення туші залежить від образу, який ти хочеш створити. Денний це макіяж чи вечірній, повсякденний чи діловий, який стиль ти обираєш сьогодні – способи нанесення туші можуть змінюватись. Для досягнення оптимального результату краще придбати кілька варіантів засобу для вій.

 • Натуральні вії

Для макіяжу в стилі нюд важливо, щоб вії виглядали максимально природно. По-перше, краще взяти туш коричневих відтінків. По-друге, вії фарбуються тільки в один шар, а по густих і довгих досить пройтися пензликом по кінчиках.

 • Котячий погляд

Зазвичай у цій техніці використовується підводка. Але і без неї можна досягти відмінного результату. Вії потрібно витягувати не вгору, по діагоналі до скронь. Волосся, що обрамляє зовнішній куточок ока, пофарбувати кілька разів, щоб додати додатковий об'єм.

 • Лялькові очі

Під час створення образу необхідно використовувати підводку та тіні. Як і належить лялькам – яскраві, помітні. При густих і довгих віях достатньо профарбувати їх, використовуючи спеціальну методику: волоски витягуються строго вгору, кінці підкручуються.

Для дівчат, з «небагатими» віями, підійдуть накладні або макіяж з ефектом накладних вій. Для цього застосуй праймер і нафарбуй вії тушшю, що надає обсяг. Ляльковість погляду надають дуже об'ємні вії.

 • Густі вії

Для цього ефекту важливо пам'ятати, що вії фарбуються поетапно: спочатку середня частина, потім зовнішній кут, на закінчення внутрішній. Якщо свої волоски не дуже багаті, краще взяти туш, що надає обсягу. Не варто робити багато шарів, тому що вії будуть виглядати важкими, а втомленим погляд.

Не роби помилок

Як ми любимо робити багато рухів пензликом усередині тюбика! Відповісти питанням «навіщо» навряд хто зможе. А ось про те, що за таких рухів ми «заганяємо» повітря у футляр для туші навіть не замислюємося. Результат очевидний: із постійним попаданням повітря туш швидше засихає.

Перш ніж фарбувати вії, дочекайся, щоб доглядова косметика для очей увібралася. Часто причиною відбитків вій на шкірі – крем, масло, що не впитався, або рідкий праймер.

Стеж за терміном придатності тюбика. Після розтину він становить трохи більше 6 місяців. Якщо цей термін закінчився, вміст стає небезпечним. Сучасні моделі часто містять натуральні компоненти, що живлять вії, які після закінчення терміну придатності можуть зіпсуватися і завдати шкоди очам.

Туш почала густіти, погано лягає на вії, на волосинках залишаються грудочки – настав час промити щітку. Іноді це доводиться робити, бо туш забила простір між щетинками. Перш ніж повернути щітку у флакон, висуши її.

Все-таки туш потрапила на шкіру. Не поспішай терти її, дай підсохнути, прибрати її буде набагато легше. Недосконалість, що вийшла, скрий щільним консилером.

Щоб роз'єднати війки, що злиплися, пройди по них чистою щіточкою зигзагоподібними рухами.

Для навислого століття використовуй водостійку туш, що подовжує, вона «відчинить» погляд і не залишить слідів на шкірі.

Кажуть, очі – дзеркало душі. Тоді туш – їхня ідеальна оправа. Хочеш стати справжнім майстром у її створенні – дотримуйся правил, удосконалюй свої вміння.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua