Як вибрати колір волосся, який тобі підходить до очей

Як вибрати колір волосся, який тобі підходить до очей

Коли тобі хочеться поміняти зовнішній вигляд, а саме відтінок волосся, не поспішай купувати першу фарбу, що сподобалася. Для початку важливо проаналізувати та знайти ідеальний відтінок.

Колір очей вважається одним із ключових елементів при виборі відповідного відтінку волосся. Тому ознайомся з інформацією у статті, щоб дізнатися, якому відтінку очей підходить той чи інший тон волосся.

Поради щодо вибору відтінку волосся

Як вибрати колір волосся, який тобі підходить до очей

Фото Joshua Oyebanji on Unsplash

Взагалі це питання пов'язане з розумінням власного колірного профілю. Раніше люди класифікувалися за сезонами: літо, зима, весна та осінь. Весна та Зима були прохолодними тонами і часто мали взаємозамінні кольори. Літо та Осінь були теплішою колірною палітрою.

У наші дні звичайна практика використовує срібло та золото як класифікацію, причому срібло відноситься до категорій зими та весни, а золото – до груп літа та осені. Перевага цього зміни у цьому, що його супроводжується новим методом визначення відтінку. Просто візьми золоті та срібні прикраси та додай їх до шкіри.

Порівняй обидва варіанти і як вони виглядають на шкірі. Той метал, який здається найбільш яскравим, є відповідним металом для тебе.

Тим, кому підходить золото, варто віддавати перевагу теплим тонам. Срібло привабливіше з холодними відтінками.

Але щоб колір очей виділявся, тобі потрібний додатковий відтінок у волоссі. Це означає, що вибраний тобою колір повинен розташовуватися протилежно до твого природного тону очей на колірному колі.

Давай докладніше подивимося, як це працює:

  • Карі очі

Як вибрати колір волосся, який тобі підходить до очей

Як підібрати колір волосся та вибрати вдалий відтінок?

Наприклад, якщо ти маєш коричневий колір очей, то додатковий колір – синій. Тому ти можеш сміливо вибрати будь-який колір з синьою основою (наприклад, платиновий або попелясто-русявий, а для більш екстремального образу підходить і чорний з синьової).

  • Блакитні очі

Якщо твої очі блакитні, то додатковий колір – оранжевий. Це означає, що руді та каштанові відтінки, базовий колір яких помаранчевий, ідеально підходять для створення гармонійного образу.

  • Зелені очі

Для зелених очей колірна основа червона, тому кольори, які більше відхиляються у бік червоних тонів, виглядають більш виграшними.

Найкращі кольори волосся для блакитних очей

Власниці блакитних очей можуть сміливо поєднувати багато відтінків волосся блонда. Це найбільш зручний варіант.

Як вибрати колір волосся, який тобі підходить до очей

Giphy

Цей рідкісний відтінок очей символізує відданість та впевненість у собі. Лише трохи більше восьми відсотків населення світу мають природний блакитний колір очей.

Для цього відтінку кольору моря головною метою має стати привернення до очей ще більшої уваги.

Виразності погляду можна додати, якщо поєднувати цей відтінок очей із прохолодним блондом. Також ти не помилишся, якщо вибереш ніжний колір шампанського чи слонової кістки.

Для певних дівчат підходить і бежево-рожевий тон. Але тут не менш важливо враховувати свій вік: якщо ти молода, без видимих зморшок і мішків під очима, то можеш сміливо вибирати відтінок, що кричить.

Блакитнооким дівчатам бажано уникати каштанових відтінків волосся, оскільки такий колір відволікатиме увагу від очей.

Це можна сказати і про надто яскраві відтінки блонду, щоб вони не акцентували увагу лише на собі, відволікаючи від глибини блакитних очей.

Тому не віддай перевагу золотим, помаранчевим та жовтим відтінкам волосся.

Найкращі кольори волосся для зелених очей

Якщо ти щаслива володарка зелених очей, то не обов'язково вибирати якийсь особливий колір волосся. Такі очі самі собою виразні.

Однак вибір вдалого відтінку допоможе тобі створити гармонійніший і стильніший образ впевненої дівчини.

Як вибрати колір волосся, який тобі підходить до очей

Фото @pixabay

На яких кольорах варто зупинитись? Для початку придивись до відтінків із червоним підтоном: червоно-коричневий, мідний, бурштиновий. Ці відтінки вдало підкреслять глибину твоїх очей.

Не менш хороший варіант – шоколадний, оскільки він поєднується практично з будь-яким тоном шкіри.

При цьому тобі слід врахувати, що чорний, попелясто-коричневий або насичено-рожевий кольори можуть зіпсувати твій зовнішній вигляд, зробивши його втомленим.

Найкращі відтінки волосся для сірих очей

Природний сірий колір очей у людей у природі зустрічається досить рідко: дослідники стверджують, що лише один відсоток загального населення може похвалитися цим відтінком.

Як вибрати колір волосся, який тобі підходить до очей

Фото Dominik Day on Unsplash

І завдяки цьому сірі очі привабливі, вони зачаровують і виглядають так, ніби переходять від одного відтінку до іншого.

Якщо ти хочеш надати більшої виразності натуральним сірим очам, постарайся вибрати контрастний відтінок для волосся.

Насамперед, це може бути чорний колір, який надасть твоєму образу впевненості та сексуальності. Він добре виглядатиме як на світлому відтінку шкіри, так і на засмаглому.

Однак будьте обережні: занадто темний колір волосся при дуже світлій шкірі матиме протилежний ефект.

Також підходять каштанові відтінки із середнім підтоном, особливо якщо у тебе світла шкіра. Обирай теплі коричневі відтінки для теплого відтінку шкіри. А холодні коричневі тони ідеально поєднуються із холодним відтінком шкіри.

Волосся яскравих відтінків, наприклад, персикового, дивовижно виглядають на людях з сіро-блакитними очима. Цей фруктовий відтінок наголошує на виразності погляду.

Кращі кольори волосся для карих очей

Власниці карих очей нерідко даремно вважають, що цей відтінок дуже непримітний. Але це зовсім не так.

Як вибрати колір волосся, який тобі підходить до очей

Фото автора Ali Pazani: Pexels

Якщо тобі вдасться підібрати ідеальний колір волосся, то ти виділиш карі очі, зробиш їх більш виразними і привабливими.

Але тут важливо враховувати і відтінок своєї шкіри: якщо він теплий, то вибери золотистий або червоний тон волосся.

Власниці карих очей та холодного тону шкіри можуть вибрати більш інтенсивні відтінки з палітри кольорів. Так, тобі підійде сріблясто-сірий або навіть чорний, як вугілля, колір волосся.

Якщо ти хочеш підкреслити карі насиченого відтінку ока, то обіграй свій образ, додавши в нього відтінки волосся золотисто-коричневі, бурштинові, мідні або мигдалеві.

Але цей колір очей ідеально підходить і для чогось ніжнішого з м'якими відблисками в цих тонах.

Якщо в тебе темний колір карих очей, просто переконайтеся, що не вибереш найтемнішу фарбу, тому що це не підкреслить м'якість очей, а швидше зробить їх менш вираженими.

Найкращі кольори волосся для бурштинових очей

Для очей з бурштиновим відтінком (їх ще називають світло-карими) потрібні кольори, подібні до спалаху сонячного світла. Уяви собі мідно-червоний, пісочний, темно-золотистий каштановий як основний тон, щоб виділити очі.

Як вибрати колір волосся, який тобі підходить до очей

Фото Luke Southern on Unsplash

Не рекомендуються темні відтінки (чорний, бордовий або гіркий шоколад). Ці надзвичайно холодні кольори будуть виглядати різко на тлі природних янтарних очей.

Намагайся не вибирати холодні та надто яскраві кольори для теплої шкіри. Також уникай синіх, фіолетових, пурпурових відтінків. Вони не нададуть шарму такому кольору очей.

І пам'ятай, що якщо ти сумніваєшся у відповідному відтінку волосся, то краще звернутися до перукаря-колориста, який допоможе вибрати ідеальний для тебе відтінок, з урахуванням усіх особливостей.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua