Як визначити розмір бюстгальтера використовуючи таблицю

Не варто зайвий раз згадувати про те, що жіночі груди є тією частиною тіла, яку чоловіки приділяють особливої уваги. Звідси випливає, що вибирати форму і розмір бюстгальтера потрібно з особливою ретельністю, це допоможе підкреслити всю красу жіночого тіла. Найпростішим способом є похід в магазин з приміркою величезної кількості моделей в пошуку ідеального нижньої білизни. Варто сказати, що така можливість надається далеко не у всіх магазинах, до того ж, примірка виключена при інтернет – покупках. Як визначити розмір бюстгальтера знає далеко не кожна жінка і з цим питанням варто розібратися докладніше.

Як визначити розмір бюстгальтера використовуючи таблицю

Існуючі методики

На практиці застосовують чимало способів визначити ідеально підходить розмір нижньої білизни, але найпоширенішим є Європейський, який використовується і в Росії. Варто відзначити, що всі існуючі методики так чи інакше пов’язані між собою.

В Європейській системі застосовують буквено – цифрове позначення розміру, воно наноситься на кожен ярлик вироби. В цьому випадку цифра відповідає розміру самого бюстгальтера, а латинська буква – обсягом його чашки (наприклад, 70В або 85D). Така система вперше була застосована брендом Warner’s ще в 1935 році.

Як правильно визначити розмір бюстгальтера

Визначити розмір жіночого бюсту не так складно, як здається на перший погляд. Для цього буде потрібно лише сантиметрова стрічка, яка зазвичай є в кожному будинку. Щоб виключити неточності в процесі виміру, краще попросити допомоги у партнера.

Починати вимірювання слід безпосередньо під грудьми. Потилицею і спиною необхідно притулитися до стіни, руки опустити. Сантиметрова стрічка не повинна сповзати з будь-якого з країв, її розташовують строго горизонтально. Замір краще робити на видиху, щоб грудна клітка прийняла природне положення.

Поширена система визначення розміру бюста має значення, кратні 5. З цієї причини, отримані дані слід округлити до найближчого цілого десятка або п’яти. Наприклад, обсяг під грудьми дорівнює 68 см, значить цифрове значення розміру бюстгальтера дорівнюватиме 70 см.

Обсяг чашки

Обсяг чашки і її розмір визначається за допомогою все тієї ж сантиметрової стрічки. Тільки в цьому випадку виміри потрібно робити безпосередньо на грудях, по самим виступаючим її точкам. Щоб було зручніше виміряти обсяг чашки, можна надіти м’який бюстгальтер без кісточок або щільних вставок. Має бути прийнято вже відому позу – потилицю і спина притулені до стіни, руки опущені вниз. Сантиметрову стрічку не варто сильно натягувати, її розташування повинно бути строго горизонтальним. З отриманого результату слід відняти вже відомий обсяг під грудьми. Отримана різниця в сантиметрах має своє літерне позначення.

Таблиця маркування ліфчиків. Так, третій розмір прийнято позначати латинською літерою С:

Як визначити розмір бюстгальтера використовуючи таблицю

Для російських жінок, самим звичним визначенням розміру грудей є її цифрове позначення – 1, 2,3 і так далі. Різниця між відстанню під грудьми і її об’ємом визначить той самий розмір грудей:

Як визначити розмір бюстгальтера використовуючи таблицю

Як визначити розмір бюстгальтера тепер стало набагато зрозуміліше, але для більшої зручності варто виділити основні нюанси виміру:

  1. Груди повинна повністю поміщатися в чашці (винятком можуть бути тільки відкриті моделі). Опуклості з боків або поверх чашки говорить про те, що вона мала.
  2. Бюстгальтер повинен щільно прилягати до тіла, але не стягувати і не сковувати рухи.
  3. Задня частина нижньої білизни, а точніше, застібка, повинна розташовуватися рівно горизонтально, що не задираючи вгору. Якщо задня лямка задирається, це означає, що обсяг під грудьми був визначений невірно, або бічні лямки занадто затягнуті.
  4. Центральна частина повинна щільно, але м’яко прилягати до грудної клітки, якщо цього немає, значить чашка мала. Винятком є моделі м’якої форми, без наявності щільного каркаса. В цьому випадку щільне прилягання до тіла не є основним фактором вибору.
  5. Бічні бретельки слід відрегулювати таким чином, щоб груди розташовувалася комфортно, без врізання в шкіру і тиску.

Паралельні розміри

Будь-яка методика по визначенню ідеального розміру бюстгальтера все одно не враховує індивідуальних особливостей будови тіла жінки. З цієї причини, виробники нижньої білизни ввели таке поняття, як «паралельні» розміри. Таке білизна може виявитися куди комфортніше, ніж те, розмір якого було визначено розрахунковим шляхом:

Як визначити розмір бюстгальтера використовуючи таблицю

Паралельні розміри можна визначити шляхом зсуву на одне значення в протилежну сторону розміру самого бюстгальтера і обсягу його чашки. Наприклад, якщо за розрахунками вийшов розмір 75В, то для порівняння можна приміряти білизну розміру 70С або ж 80А. Така заміна особливо актуальна для придбання бюстгальтера різних моделей і різних виробників.

Розміри бюстгальтерів в різних країнах

У процесі придбання бюстгальтера від закордонних виробників жінка може побачити на ярлику абсолютно незрозумілі значення, що відрізняються від тих, які були описані вище. Перш за все відмінності стосуються самого розміру вироби. А ось обсяг чашки практично у всіх країнах позначається саме буквами.

Таблиця відповідності розмірів бюстгальтера: країни і виробники

Як визначити розмір бюстгальтера використовуючи таблицю

У США і Англії розмір бюстгальтера прийнято вимірювати в дюймах. Мінімальним розміром є 30 дюймів, що відповідає 65 см., Кожен наступний розмір збільшується на 5 дюймів. В Іспанії та Франції мінімальне значення починається з цифри 80, що також відповідає російським 65 см. Найпростіша система застосовується в Італії, тут позначення пронумеровані простими числами від 1 до 12. На деякому італійському білизна обсяг чашки зовсім не вказується, а це значить, що вона автоматично прирівнюється до В розміром.

Ця таблиця розмірів бюстгальтера показує відповідність вимірів і буквених значень, прийнятих для маркування білизни:

Як визначити розмір бюстгальтера використовуючи таблицю

Як визначити розмір бюстгальтера тепер стало набагато зрозуміліше. Без стандартних вимірів підібрати ідеальну модель з потрібним об’ємом чашки буває вкрай складно. Але це зовсім не означає, що отримані результати вимірів є єдино вірними, не варто забувати і про «паралельних» розмірах. Нерідко один розмір, але різної форми і виробника виглядає на жіночих грудей зовсім по різному. Підібрати оптимальний варіант жінка зможе тільки з урахуванням всіх особливостей будови свого тіла.

Онлайн калькулятор – дізнаємося або перевіряємо свій розмір

Щоб перевірити отримані дані, Ви можете скористатися зручним інструментом – калькулятором розміру грудей, який звільнить Вас від довгих обчислень, швидко видасть готовий результат, заощадивши найцінніше – час (докладніше про це тут).

Ну і наостанок, інструкція для чоловіків, охочих купити своїй половинці нижню білизну:

Як визначити розмір бюстгальтера використовуючи таблицю

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua