Переваги лазерного видалення бородавок

Бородавка. Одне це слово викликає неприємне відчуття у людини. А якщо ця напасть вам не просто знайома, а є особистою проблемою, то становище набагато неприємніше. Чого тільки не спробувати люди, щоб потворні нарости на тілі зникли раз і назавжди. Частина цих методів взагалі не варті згадок, так як крім нульової ефективності може принести масу шкоди.

Переваги лазерного видалення бородавок

Видаляти чи ні?

Утворення неестенічних наростів на тілі відбувається внаслідок “гніздування” вірусів в одному місці. Цей вірусний «букетик» виглядає як наріст, вузлик або горбок на шкірі. Схильність до підвищеної пітливості рук і ніг, а також розшарування епітелію може багаторазово посилити вплив вірусів на шкіру і викликати множинні вогнища ураження.

Крім естетичного дискомфорту, страждають відносини з людьми. Людини з шкірними проявами часто уникають навколишні, боячись заразитися, і це небезпідставно. Бородавки вражають шкіру ту людину, яка має схильність до такого роду захворювань.

Тому здорова людина зі схильністю може заразитися від хворого через близький контакт, наприклад, рукостискання.

Ясно, що видалення шкірних наростів дуже бажано, якщо ви хочете убезпечити оточуючих і знайти більше впевненості в собі. Не варто витрачати час на підручні засоби – досвід поколінь показує, що всі вони мають дуже незначну ефективність.

Апаратні методи видалення

На щастя, людство все-таки навчилося дослухатися до прогресивних технологій. Сьогодні видалення новоутворень проводиться декількома основними способами:

 • лазером;
 • рідким азотом;
 • радіохвильовим методом;
 • електрокоагулятором.

Інші методи малоефективні або занадто травматичні і болючі, а значить, вже застаріли, тому в списку не увійшли. З перерахованих вище методів особливої ​​уваги гідно лазерне видалення бородавок. У чому суть процедури, наскільки вона допомагає, і чи потрібен спеціальний догляд за шкірою на місці бородавки після видалення? Це важливо дізнатися до того, як вдатися до лазерного лікування.

Суть лікування лазером

Видалення (деструкція) бородавок лазером полягає в тому, що безпосередньо в новоутворення направляється промінь, що передає інфрачервоні хвилі. Завдяки цьому впливу уражена тканина просто випаровується, а зосереджені в ній віруси знищуються. На місці вилученого вузлика через час утворюється корочка, яка незабаром висихає і відпадає. Чіпати її руками не рекомендується, щоб не інфікувати післяопераційну ранку.

Важливо знати, що перед будь-якого виду втручанням все новоутворення проходять перевірку на онкологічний компонент. Після видалення операційний матеріал повинен в обов’язковому порядку бути відправлений на гістологію, щоб з’ясувати напевно, чи є в ньому елемент злоякісності. Завдяки гістологічного дослідження підтверджується або виключається озлокачествление і приймається рішення про подальше спостереження та догляду за ранкою.

Переваги

Метод видалення бородавок лазером став на сьогоднішній день найбільш прийнятним з усіх. Порівняно з іншими можливостями лікування цей спосіб має кілька очевидних переваг:

 1. Відсутність кидаються в очі слідів на шкірі – рубців або знебарвлення. Інші методи не можуть похвалитися такою гарантією. Причина в тому, що лазерний промінь лікує направлено тільки хворе місце, не зачіпаючи здорові тканини.
 2. Безболісність. Вплив лазера на шкіру практично не відчувається, на відміну від електричних імпульсів або хірургічного втручання. Тільки при видаленні підошовних бородавок лазером може зажадати застосування локальної анестезії, так як такі новоутворення зазвичай сильно вростають в шкіру.
 3. Мінімум витраченого на процедуру часу – від 5-15 хвилин. Приємно знати, що так мало необхідно для того, щоб позбутися від неестетичного наросту назавжди. При інших методах може знадобитися вторинне втручання, але видалення бородавок лазером надійно справляється із завданням за один раз.
 4. Лазерний промінь стерильний – це гарантує повну відсутність ускладнень.
 5. При лазерному видаленні бородавок немає кровотечі – це також приємний факт для тих, хто, можливо, відчуває страх перед процедурою.
 6. Видалення бородавок за допомогою лазера дозволено навіть дітям з 5 років.

Даний метод практично не має недоліків. Ціна його відносно невелика і розтягнута в межах від 600-1200 грн в різних Московських клініках. У районних і обласних містах вартість буде ще нижче. Ціна також залежить від розташування новоутворення і його величини.Протипоказання

Знати про них потрібно обов’язково, адже так можна застрахувати себе від небажаних наслідків. Деструкція лазером, в тому числі видалення підошовних бородавок, має такі протипоказання:

 • запальні процеси на місці новоутворення;
 • гіпертонічна хвороба;
 • вагітність;
 • висипання навколо бородавки, будь то герпес, оперізуючий лишай або просто шкірне роздратування;
 • підвищена температура тіла.

Якщо наведених протипоказань у вас немає, сміливо вибирайте видалення бородавок лазером. Це шанс позбутися від сорому перед сторонніми людьми, особистого дискомфорту і можливого негативного переродження новоутворення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: