Як позбутися від шипицы: препарати, що робити, лікування

Шипицы — це бородавки, які розташовуються на стопі людини. Як позбутися від шипицы? Цим питанням задається кожен її володар. Видалення проводиться вдома або в клініці. Аптечні і народні методи — використовуються вдома, а медичні — у поліклініці. Сума. яку пацієнт заплатити за видалення, залежить від того, де він буде проводити видалення. Важливо зауважити, що вилучення в лікарні дорожче, але ефективніше. Обирайте якість.

Как избавиться от шипицы: препараты, что делать, лечение
До усунення шипицы потрібно ставитися серйозно, а краще довірити цю процедуру фахівцям.

Аптечні препарати для позбавлення від шипицы

Аптечні засоби випалюють наріст швидко і якісно, але не гарантують, що він не повернеться.

Існує величезна кількість методів видалення шипицы. Способи видалення діляться на 3 виду: аптечні, хірургічні і народні. Аптечні більш ефективні, ніж народні і набагато дешевше, ніж хірургічні. Таким чином, медикаментозні ліки — оптимальний варіант для вирішення подібної проблеми. Ось найпоширеніші аптечні засоби:

 • ляпісний олівець;
 • мазь «Віферон»;
 • саліцилова мазь;
 • креми («Чага», «Вартокс»);
 • пластир (саліциловий «Leiko», «Салипод»);
 • концентрат іонів срібла «Аргоника»;
 • «Циклоферон»;
 • «Суперчистотел».

Ляпісний олівець

Ляпісним олівцем обробляють ділянки з шипицей до повного їх зникнення.

Лікування шипицы цією речовиною широко було відоме на всьому просторі СНД у 70-ті роки минулого століття. Його властивість засноване на сріблі. З його допомогою видаляють невеликий наріст, але з великою освітою йому не впоратися. Необхідно нанести препарат на уражену ділянку шкіри (шкіру навколо наросту необхідно убезпечити будь-яким маслом, не має значення ефірним або рослинним). Використовується 1-2 рази в день раз на тиждень. Не рекомендується використовувати більше 4-х тижнів. Якщо за цей час ефекту не сталося, то варто змінити концепцію лікування. Ляпісний олівець викликає алергічні реакції, висип і свербіж шкіри. При появі будь-якого з цих ознак необхідно негайно припинити лікування. Видалення небажано дітям і вагітним.

Мазь «Віферон»

Ця мазь від шипицы є не дуже ефективним речовиною. До того ж, щоб випалити освіту з допомогою «Виферна» необхідно багато часу. Для її застосування необхідно спочатку зрізати шипиги під корінь, потім на пошкоджене місце нанести мазь, закрити ватним тампоном, а потім закріпити медичним лейкопластиром. Носити так протягом доби, після чого повторити процедуру, включаючи зрізання. Таким чином, вивести освіту можна за 2-5 разів. «Віферон» безпечний для дітей та вагітних, не викликає опіків. Це дозволило йому завоювати любов широких мас. До того ж, підкуповує маленька вартість цього методу видалення.

Саліцилова мазь

Саліцилова мазь це найдешевше ліки від бородавок. Воно ефективне, але може викликати свербіж або печіння. Мазь наноситься 1 раз на день. Це речовина краще наносити на ніч. Не більше ніж 3 тижні. Якщо за цей час мета не досягнута, то потрібно поміняти метод. Мазати необхідно саме новоутворення, шкіру навколо радять убезпечити. Закріплюють стерильною пов’язкою. Ця мазь може використовуватися як допоміжна терапія до інших видів лікування.

Це одне з найпоширеніших засобів.

Как избавиться от шипицы: препараты, что делать, лечение
Для ліквідації шипицы можна використовувати аптечні або косметичні креми і мазі.

Креми («Чага», «Вартокс»)

Чага — це гриб, який розташовується на корі берези. Здавна були відомі її цілющі властивості. Речовини з чагой не тільки рятують від бородавок (використовується також, як і мазь «Віферон»), але і допомагає зробити шкіру м’якше, позбавляє від підліткових прищів. Насичує шкіру вітамінами. Крем-гель «Вартокс» має схоже властивість що і «Віферон», але він діє м’якше. При цьому термін лікування збільшується. Не варто очікувати великого ефекту від крему, але його можна використовувати дітям і вагітні.

Пластир (саліциловий «Leiko», «Салипод»)

Пластир від шипицы для деяких став порятунком. Саліциловий пластир — це лейкопластир, який допоможе позбутися від наросту. У нього входить социловая кислота, яка акуратно здійснює припікання освіти. Лейкопластири міняють раз в день. Можливі алергічні реакції. Не можна використовувати при наявності ранок. «Солипод» має схожі властивості, але набагато дешевше саліцилового пластиру «Leiko». Його не можна використовувати при вагітності або в період лактації. Видалення цим методом відноситься до бюджетних.

Концентрат іонів срібла «Аргоника»

«Аргоника» — це речовина, дія якого заснована на властивості срібла. В такому разі воно складено так, щоб всі властивості речовини швидко проникали в шкіру, наповнюючи її необхідними речовинами. Це речовина активує імунітет саме на ушкодженій ділянці шкіри, що дозволяє назавжди позбутися від прояву захворювання. До того ж, поліпшення імунітету всім йде на користь.

Как избавиться от шипицы: препараты, что делать, лечение
Дія «Циклоферона» направлено на вірус папіломи, який викликає шипицу.

«Циклоферон»

«Цикловерон» приймається внутрішньо і бореться безпосередньо з вірусом папіломи людини. Повністю позбавитися від нього неможливо, але є шанс притупити його і запобігти подальше поява наростів. Він дозволяє лікувати захворювання. Правильне дозування може визначити тільки фахівець, тому перед прийомом не забудьте звернутися до лікаря. Це засіб досить дороге. Заборонено для використання дітям до 4-х років, вагітним та жінкам у період лактації, страждаючим захворюваннями нирок.

«Суперчистотел»

«Суперчистотел» — це препарат, яким припікають шипичку. Він відрізняється тим, що шипица на п’яті з його допомогою може пройти за 1-2 дні. «Суперчистотелом» користуються не довше 3-х днів, так як він дуже агресивний. Необхідно захищати шкіру навколо наросту. Після видалення можливий невеликий шрам або різець. Шипики проходять безболісно.

Хімічні препарати

Хімічні препарати викликають хімічний опік, потрапляючи на здорову шкіру.

Как избавиться от шипицы: препараты, что делать, лечение
Хімічні препарати у боротьбі з шипицей можуть нашкодити здорових ділянок шкіри.

До хімічних препаратів належать:

 • «Солкодерм»;
 • «Ферезол»;
 • «Криофарма»;
 • «Колломак»;
 • «Веррукацид».

«Солкодерм»

«Солкодерм» можна знайти в аптеці. Його дія спрямована на умертвление шкіри. Випалювання цим методом призводить до опіку здорового шкірного покриву. Щоб цього не сталося, необхідно убезпечити себе: змастити шкіру вазеліном. Випалена бородавка темніє (стає чорною або фіолетового), а незабаром і відпадає. Прибрати наріст з допомогою цього засобу можна за 1-2 дні.

«Ферезол»

Випалювання шипицы на нозі «Ферезолом» проводиться швидко — за кілька днів. Але для цього необхідно наносити речовина на уражену ділянку 7-10 разів. Шипів після цього не залишиться. Вилікувати папилломавирусное захворювання повністю при цьому не вдасться. При найменшому падіння імунітету. наріст з’явиться в іншому місці. Припікати потрібно до того моменту поки не піде корінь, інакше бородавка повернеться на те ж місце.

Как избавиться от шипицы: препараты, что делать, лечение
«Криофарма» складається з рідкого азоту, яким припікають шипицу.

«Криофарма»

«Криофарма» — це домашнє ліки проти наростів, яке може випалювати рідким азотом. Подібні операції часто роблять в лікарнях, але тепер доступні ліки, що мають цю технологію. «Криофарма» дозволить видалити наріст на підошві. Це лікування досить хворобливе, зате з його допомогою позбавляються від шипицы всього за день.

«Колломак»

«Колломак» здатний видалити новоутворення дуже швидко. При цьому на тілі хворого залишаються шрами або рубці. Для лікування шкіру навколо наросту необхідно обробити кремом для вимені корів. Це допоможе захиститися від хімічного опіку. Прижженная бородавка в такому разі відпадає швидше і більше не повертається.

«Веррукацид»

Це речовина дуже агресивне, тому його категорично не можна застосовувати на слизових оболонках. а також дітям до 7-ми років. Наносити його потрібно разово по 1-3 краплі в залежності від величини освіти. Його не можна використовувати на поверхні більше 20-ти див. крім того, він викликає набряк чи подразнення. В такому разі, не потрібно нічого робити, побічні ефекти з часом минають самі.

Лікування медичними методами

Висічення скальпелем

Цей спосіб зустрічається рідко. Це пов’язано з тим, що він залишає великі рубці і не гарантує успішний результат оскільки наріст входить далеко в шкірні покриви. У такому разі скальпель не може дістати. Якщо залишити корінь, то наріст з’явиться знову, але ще більше. Крім того, поруч можуть з’явитися нові новоутворення. Не варто займатися видаленням самостійно. Це повинен зробити лікар в стерильних умовах.

Електрокоагуляція

Такий метод дозволяє позбутися від наросту на ніжці. Новоутворення відрізається за допомогою електроножа. Судини обробляються таким чином (коамулюются), щоб ранка швидше гоїлася, а також нове утворення більше на цьому місці не з’являлося. Цей метод використовується для видалення утворень на обличчі і шиї, так як не залишає жодних слідів (рубців, шрамів). Електрокоагуляційний метод не має протипоказань.

Кріодеструкція

Кріодеструкція — це видалення рідким азотом. Процедура дозволяє прибрати шипицу будь-якої величини за 2-3 дні в залежності від розміру. При цьому обробку рідким азотом необхідно робити 3-4 рази в день. В клінічних умовах процедура робиться в стерильних умовах під постійним наглядом лікаря. Варто зауважити, що метод буває небезпечним, якщо азот потрапить на чисту шкіру. Саме тому процедуру необхідно проводити в клініці.

Лазерне видалення

Видалення шипицы лазером — це дуже швидкий і надійний метод. Процедура триває всього 5 хвилин. Не потрібно її повторення. Лазерне видалення шипиц — це дуже дороге заняття, але воно дозволяє видалити шипицу швидко і назавжди. Його можна використовувати на будь-якій частині тіла, так як шрами не залишаються. Лазерне видалення — це найбільш поширені метод вирішення проблеми. Протипоказанням є протягом будь-яких захворювань або рецидив. Таким чином, якщо пацієнт здоровий і має необхідну суму грошей, вилікувати шипуцу не становить праці.

Що робити при обробці хімічними речовинами

Не варто займатися самолікування. Зверніться до дерматолога, який підбере коректне лікування.

Как избавиться от шипицы: препараты, что делать, лечение
Обробка хімічними речовинами шипицы використовується рідко через агресивної природи речовин.

Хімічний метод видалення використовується рідко. Це пов’язано з тим, що шипица обробляється кислотами і лугами. У цьому випадку можна легко пошкодити здорову шкіру або занести інфекцію. Це в свою чергу призведе до різноманітних наслідків (від почервоніння до ракових утворень). Такий метод використовується один або кілька разів. При цьому у пацієнта має бути хороша згортання крові (тобто не можна проводити в період менструації) і все в порядку з імунітетом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
zmorshki.in.ua