Чим краще натуральні японськи вітаміни та харчові добавки?

Не всі біологічно активні добавки (БАДи) однаково ефективні. На жаль, більшість препаратів, які виробляються та продаються в нашій країні, мають низьку або навіть клінічно не доведену ефективність. Якщо ви дійсно хочете покращити своє здоров’я, зовнішній вигляд і самопочуття, вам варто звернути увагу на засоби японського бренду Yotsuba Japan. Розповідаємо докладніше, в чому їх відмінність.

натуральні японськи вітаміни

Натуральні інгредієнти

Напевно ви вже чули, що секрет японського довголіття — в унікальній дієті. Вона містить багато продуктів моря — риби, водоростей та молюсків. Окрім того, в неї входять рослини, трави й гриби, недоступні в Європі. Звичайно, вчені вже давно навчилися синтезувати діючі речовини цих продуктів. Але штучні засоби мають безліч недоліків. Перш за все, вони погано засвоюються через відсутність допоміжних компонентів — натуральних жирів, вітамінів і мікроелементів.

Харчові добавки натурального походження мають безліч переваг, в тому числі:

  • високу біологічну доступність;
  • мінімальний набір протипоказань та побічних ефектів;
  • продовжений ефект, який спостерігається тижнями, місяцями чи роками після завершення курсу.

натуральні японськи вітаміни

Унікальні формули

Японська фармакологія поєднує сучасні технології з традиційними методиками. Вивчаючи народні рецепти, вчені цієї східної країни роблять важливі відкриття в своїй галузі. Це стосується наступних аспектів:

  • використання оригінальних оболонок, які подовжують ефект препаратів та знижують їх можливу токсичну дію на організм;
  • комбінування натуральних інгредієнтів в оптимальній пропорції для досягнення максимально швидкого та стійкого результату;
  • пошуку ідеальних формул для загального укріплення організму — покращення самопочуття та зміцнення здоров’я.

У біологічно активних добавках японського виробництва містяться оригінальні інгредієнти, в яких немає аналогів з інших країн світу. Це шовково-перлова пудра, носові хрящі морської риби, водорості мозуку з Окінави та ферментовано оброблене ластівчине гніздо.

Безпечний склад

Перше правило медицини — не нашкодити. Такого самого принципу дотримуються й виробники японських біологічно активних добавок. Вони ретельно підбирають склад кожного препарату, проводять клінічні тестування та проходять процедуру міжнародної сертифікації. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що харчові добавки та нутрієнти Yotsuba не містять:

  • генетично модифікованих організмів;
  • лактози;
  • свинячого білка;
  • глютену.

Всі допоміжні речовини, призначені для стабілізації препарату, продовження терміну зберігання та формування захисної оболонки, мають хімічно та біологічно нейтральні властивості. Вони не впливають на здоров’я людини, не подразнюють слизові оболонки та не викликають алергії.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua