Дієтолог пояснила, чим небезпечне вживання чаю

Дієтолог пояснила, чим небезпечне вживання чаю

Відомий дієтолог Олена Соломатіна заявила, що регулярне вживання чаю може становити небезпеку для здоров’я. Фахівець порадила пити чай без цукру, оскільки таке поєднання з часом може привести до ожиріння і розвитку цукрового діабету.

Однак, лікар уточнила, що якщо пити солодкий чай помірно, то в цьому випадку організм обов’язково отримає енергію, оскільки підвищиться рівень глюкози в крові. «Можна випити такий чай перед серйозним виступом або іспитом: це додасть бадьорості. Однак, потрібно бути обережнішими, тому що через деякий час ефект зникає», – пояснила дієтолог. Крім того, вона підкреслила, що солодкий чай абсолютно протипоказаний не тільки пацієнтам з цукровим діабетом, а й людям, що знаходяться в переддіабетичному стані.

Такий напій може різко підвищити цукор в крові, що може призвести до дуже сумних наслідків для хворого. Крім того, Соломатіна попередила і здорових людей, які захоплюються занадто солодким чаєм. За її словами, щоденні чаювання в поєднанні з цукром можуть призвести до таких наслідків як карієс, а також зайві кілограми.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua