Загадкова країна Україна: унікальні місця, які повинен побачити кожен

Збираючись у відпустку кожен хоче провести її цікаво і щоб залишилось багато спогадів. Однак для цього зовсім не обов’язково виїжджати за кордон. Відкрити щось нове і цікаве можна і в Україні.

Наша чудова земля сповнена дивовижних місць, одна столиця чого варта. Ви будете дійсно здивовані кількістю пам’яток, що залишилися на нашій батьківщині.

Львівщина

Львів – це дивовижне місце, яке неможливо порівняти с жодним іншим містом України. Прогулянка по його вулицям може захопити настільки, що не захочеться повертатися додому. В цьому місті прихована багаторічна історія. Місто Лева прекрасне і багатогранне, а розкрити його найцікавіші кутки допоможе компетентний гід. Замовити цікаву екскурсію по Львову та Львівщині можна на сайті https://fest-tour.com.ua/outofcity/.

Загадкова країна Україна: унікальні місця, які повинен побачити кожен

Біле озеро

В Рівненській області, в невеличкому селі Рудка розташоване дивовижної краси озеро яке називають Білим. Вода в ньому настільки прозора і чиста, що крізь водяну товщу видно піщане дно. Свою назву озеро отримало завдяки високому вмісту гліцерину. Якщо подивитись на нього зверху, то вода має біле забарвлення. Окрім унікального кольору озеро наділене лікувальними властивостями, позаочі його називають «озеро молодості». Вода в ньому неймовірно м’яка та приємна на дотик. Воно варте того, щоб його побачити. Враження будуть неймовірні.

Кінбурнська коса

Кінбурнська коса отримала свою назву завдяки незвичайному розташуванню. З одного боку її омиває морська вода, з іншого прісні дніпровські води. Тут унікальний мікроклімат, тому щороку на косу злітаються дикі лебеді для зимівлі, та багато інших птахів. Ця зона рахується заповідною і знаходиться під захистом держави. Що добратися до кінбурнської коси потрібно подолати бездоріжжя, проте воно того варте. Вас захопить неймовірна краса цієї території та викличе відчуття возз’єднання з природою.

Кінбурнська коса

Скелі Довбуша

Скальний комплекс знаходиться в селі Бубнище, на Івано-Франківщині. Його назвали на честь легендарного Олекси Довбуша. Скелі мають унікальне природне нагромадження і форми. Тут є глибокі ущелини, потаємні ходи, великі ями й приховані стежки.

Вчені, які вивчали ці скелі, прийшли до висновку, що раніше тут жили люди. Про це свідчать знайденні приміщення та фрагменти фортеці. Кожна знахідка має чіткі форми, вертикалі й паралелі. Стелі оброблені й мають гарний вигляд. Потрапивши сюди, відчуваєш себе майже в іншому столітті.
Кінбурнська коса

Маріїнський палац

Палац, побудований Бартоломео Растреллі для фаворита імператриці Єлизавети, вражає своєю масштабністю і кольоровою гамою. Його фасад повністю пофарбований в голубий колір. Внутрішнє убрання вражає своєю помпезністю. Сьогодні, Маріїнський палац є резиденцією президента. Якщо вам трапиться попасти в столицю Україні, обов’язково завітайте до цієї унікальної будови.
Кінбурнська коса
Наша країна варта того, щоб нею подорожувати. На нашій території приховано багато дивовижних місць. Вони дивують, вражають і назавжди залишаються в серці кожного, хто їх відвідав.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua