Як намалювати брови олівцем поетапно самій собі в домашніх умовах

Як намалювати брови олівцем поетапно самій собі в домашніх умовах

Яскраві виразні брови прикрасять будь-яке обличчя. Давай розберемося, як правильно оформити брови самостійно. Тут на допомогу прийде наш докладний гайд, з якого ти дізнаєшся, як пофарбувати брови тінями поетапно.

Потрібна косметика для оформлення брів

Як намалювати брови олівцем поетапно самій собі в домашніх умовах

Фото Kate Hliznitsova on Unsplash

Перш ніж перейти до техніки макіяжу, давай розберемося, що використовуватимемо. Створити ідеальні брови допоможуть лише чотири засоби:

 • олівець;
 • тіні двох кольорів;
 • консилер;
 • гель для брів.

Без олівця не обійтися, тому що саме з його допомогою малюватимемо волоски, що бракують, і моделювати форму брів. Перед макіяжем не забудь його добре нагострити.

Тіні потрібні для заповнення тіла брови. Вони додадуть потрібний колір та об'єм.

В цілому, тіні вважаються найкращим вибором для тих, у кого від природи рідкісні брови, тому що вони візуально додають густини волосків.

Чому саме два кольори? Це необхідно для створення природного переходу від основи до кінчика брови. Так виходить створити максимально натуральний макіяж. В цілому, можна використовувати один відтінок, але досягати природного вигляду доведеться тривалим розтушуванням.

Консилер необхідний освітлення області під бровою. Заодно з його допомогою можна розставляти допоміжні точки, на які спиратимуться твої «нові» брови. В цілому, для зручної корекції форми можна використовувати будь-який світлий олівець, але консилер все ж таки зручніше.

Прозорий гель потрібний для того, щоб зафіксувати макіяж. Без нього є ризик випадково стерти брову протягом дня.

З інструментів знадобиться скошена кисть для розтушовування тіней і щіточка для розчісування волосків. Пензлик часто можна зустріти у наборі тіней для брів, щіточкою оснащують олівці, так що з інструментами проблем не повинно виникнути.

Техніка виконання макіяжу брів поетапно

Найскладніше – підібрати потрібний відтінок тіней та олівця. Тут є кілька універсальних прийомів, що допоможуть у виборі.

Як намалювати брови олівцем поетапно самій собі в домашніх умовах

Секрет ідеальних брів

 • Якщо брови від природи густі, відтінок тіней має бути максимально наближеним до рідного кольору волосків.
 • Зверніть увагу на теплоту відтінку, він повинен співпадати з рідним кольором брів. Руді тіні на холодних русявих бровах виглядають безглуздо, як і холодні відтінки, нанесені поверх рудуватих волосків.
 • Якщо планується тотальна корекція негустих брів, вибирай колір тіней відтінку волосся. Брюнеткам потрібні «нові» брови на тон світліше за волосся на голові, блондинкам – на тон темніше.

Визначившись із колірною гамою, заточи олівець і давай перейдемо до найголовнішого – техніки макіяжу брів тінями.

 • Крок перший: корекція форми

Для початку необхідно визначитися з формою брови. Саме для цього потрібний консилер або світлий олівець для макіяжу. Також тобі знадобиться кисть з довгою ручкою або звичайний олівець – вони будуть використовуватися для креслення форми брови.

 • Почнемо з початку: приклади пензлик паралельно до носа, щільно притиснувши до нижньої точки крила носа. На переніссі, де пензлик зустрічається з бровами, поставте точку консилером – це місце початку брови. Повтори те саме для другого ока.
 • Тепер вигин: притисни кисть до крила носа, але поверни її так, щоб вона перетинала око біля зіниці. Саме у цій точці потрібно робити вигин брови. Познач її консилером.
 • Шукаємо кінчик: поверни пензлик так, щоб вона проходила від крила носа до зовнішнього куточка ока і далі перетинала брову. Саме в цій точці перетину із бровою закінчується наш «хвостик». Кінцеву точку брови також познач консилером.

Якщо в окреслених межах є місця, де волоски відмовляються рости, можеш взяти олівець для брів та промалювати їх. Однак тут важливо не зафарбовувати шкіру, а саме малювати волоски тонкими штрихами.

 • Крок другий: малюємо кінчик брови

Набери на пензлик тіні для оформлення брів і струси все зайве. На цьому етапі використовуємо відтінок, який темніший. Легкими штриховими рухами заповни «хвостик». Пам'ятай, що він не повинен виходити за останню точку, яку поставила консилером.

Дій м'яко і гарненько розтушовуй: нанесла трохи тіней і одразу ж розтягла до кінчика. Продовжуй доти, доки не заповниш його.

 • Крок третій: підведи нижню лінію

Набери на пензлик все той же відтінок тіней. Щіточкою зачеши всі волоски нагору, а потім пензликом проведи нижню лінію. Малюй маленькими штрихами, розтушовуючи їх, щоб не було видно меж чи плям.

 • Крок четвертий: намалюй вигин

Тим самим відтінком заповни все тіло брови. Продовжуйте робити невеликі горизонтальні штрихи, розтушовуючи тіні знизу-вгору. Якщо ж ти просто фарбуєш великими мазками брови, набудеш неохайного вигляду. Пам'ятай, що розтушовка – наше все.

 • Крок п'ятий: початок брови

Ми почали з кінця і прийшли на початок. Набери на пензлик відтінок світліше і заповни початок (першу третину брови). Тут важливо не переборщити, тому один раз постав пензлик горизонтально та ретельно тушуй від початку до середини брови.

Пам'ятай, що на початку брови не повинно бути чітких темних ліній, інакше вигляд буде неохайний і навіть гротескний.

 • Крок шостий: фіксація

Тепер потрібно позбавитися допоміжних точок, які допомагали в корекції форми брови. Якщо ти малювала їх консилером, то досить просто гарненько розтушувати пензликом, щоб їх позбутися.

Якщо як допоміжний інструмент використала просто світлий олівець для макіяжу, тобі знадобиться консилер. Нанеси його на поставлені точки та розтушуй, щоб їх приховати.

В кінці пройдися бровами прозорим гелем для фіксації. Він не тільки допоможе зберегти макіяж на весь день, але й позбавить ефекту припудреності, який залишають після себе тіні.

Всі, вітаємо, твої ідеальні брови готові. Як бачиш, нічого складного. При належній вправності, на все піде не більше 5 хвилин. Найскладніше – розкреслити межі. Згодом потреба в цьому відпаде, тому що ти вже знатимеш, де має починатися і закінчуватися брова.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua