Медичний переклад у Запоріжжі

Медичні переклади належать до науково-технічної категорії і вважаються одними з найбільш важливих напрямків перекладацької діяльності. У міру зростання активного обміну досвідом у сферах медицини та охорони здоров’я між різними країнами, потужним розвитком медичної галузі та сучасних технологій в ній, переклади стають більш актуальними. Наше бюро медичних перекладів у Запоріжжі https://dpereklad.zp.ua надає професійні послуги у вказаному напрямку.

Медичний переклад у Запоріжжі

У агентстві з надання послуг перекладу ви можете замовити:

 • переклад медичних довідок та історій хвороб;
 • будь-яких презентацій сучасного медичного обладнання, препаратів, технологій тощо;
 • документації до техніки: інструкцій з експлуатації, сертифікатів тощо;
 • довідників та навчальних посібників;
 • дипломів та свідоцтв про закінчення медичних навчальних закладів, курсів підвищення кваліфікації;
 • інструкцій та анотацій до препаратів;
 • результатів проведених аналізів та обстежень, а також багато іншого;

Наше бюро https://lcm-company.com/translate забезпечує високу якість перекладів різних напрямків, а також надає додаткові послуги нотаріального засвідчення отриманих текстів, проставлення апостилю.

Особливості роботи бюро медичних перекладів

У нашому агентстві працюють перекладачі, які мають достатній досвід роботи з медичними документами та текстами. У своїй роботі ми обов’язково приділяємо увагу:

 • специфіці перекладу скорочень та абревіатур;
 • особливості перекладу медичної термінології (зокрема терміни та слова латинською мовою);
 • підвищені вимоги до точності кожного тексту (будь-які двозначні тлумачення виключені);
 • потребі в окремих випадках працювати з рукописним текстом.

Для медичних текстів не характерне емоційне забарвлення. Ми не використовуємо стилізацію текстів цього типу, оскільки лише грамотний та точний переклад – гарант правильного його правильного розуміння в майбутньому кваліфікованими медиками та фахівцями суміжних професій.

Переваги звернення до нашого бюро медичних перекладів

Незважаючи на те, що медичні переклади належать до найбільш складної категорії, що вимагає поглибленого вивчення, ми готові забезпечувати оперативне виконання замовлень, які надходять. Заздалегідь узгоджуємо оптимальні терміни перекладу, враховуючи специфіку та об’єм вихідного тексту.

Наші спеціалісти володіють базовими медичними знаннями на непоганому рівні, працюють з великою кількістю мовних пар (українська, російська – англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, польська, румунська, болгарська, китайська та інші мови), чудово володіють перекладацькими трансформаціями, що гарантує досконалу точність й якість перекладу.

Для оформлення замовлення просто заповніть заявку на сайті!

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua