5 ідей вишуканих подарунків для чоловіка

Догодити чоловікам непросто. Адже вони достатньо консервативні й завжди стримано реагують на презенти. Навіть практичні й корисні подарунки для них тривіальні. І якщо ви хочете по-справжньому вразити коханого чоловіка чи батька, колегу чи керівника на роботі, то варто зробити вибір на користь оригінального рішення. Дивуйте іменинника, обираючи цікаві подарунки на darunok.ua/ua. Ось 5 незвичних варіантів, які обов’язково привернуть увагу чоловіка.

5 ідей вишуканих подарунків для чоловіка

Великий набір для покеру

Гемблінг став особливо популярним у сучасному світі. В різних країнах проводять офіційні чемпіонати, а чимало чоловікові захоплюються цією грою онлайн. Подарунковий набір для покеру – актуальний і трендовий презент. І він відрізняється своєю універсальністю, бо сподобається не лише прихильникам азартних ігор.

Чому варто обрати цей набір на подарунок:

  • ексклюзивний та розкішний варіант;
  • стане гідним об’єктом уваги в робочому кабінеті;
  • якісне виконання набору;
  • під час виготовлення використовувалися цінні матеріали (натуральне дерево, якісне сукно, брендовані елементи).

Чарки та штоф «Ведмідь»

Ведмідь – господар лісу. Ця тварина завжди символізує упевненого в собі чоловіка з високим соціальним статусом. Вишуканий набір для горілки виконаний лаконічно та стильно. Буде актуальним на подарунок чоловікові, який захоплюється полюванням. Чарки та штоф доречно ставити на видному місці як презентабельний декор-елемент.

Шахи в дерев’яному кейсі

Якщо ви шукаєте солідний подарунок чоловікові на ювілей, то доречним буде акцент на інтелектуальних здібностях іменинника. Дорослі чоловіки впевнені в своїх рішеннях, мають великий життєвий досвід. Часто шахи є улюбленим видом проведення дозвілля.

Цей гральний набір відрізняється складною технікою виконання та застосуванням рідкісних дорогих матеріалів. Фігури деталізовані, мають вигляд дійових осіб греко-римського періоду історії.

Фляга зі столовими приборами

Відпочинок на природі полюбляє чимало чоловіків. На риболовлю чи полювання обов’язково слід взяти улюблений напій у флязі та персональні ніж із виделкою. Цей подарунковий набір предметів обрамлений у натуральну шкіру, зверху нанесене тиснення у вигляді державної символіки. Вручити презент доречно на ювілей бізнес-партнеру, батькові, чоловікові на керівній посаді, держслужбовцю.

Статуетка короля Леоніда

Чимало чоловіків середнього та старшого віку полюбляють статусні подарунки. Такі презенти не мають практичного значення, а лише естетичне. Проте різні статуетки є уособленням рис характеру самого чоловіка. І коли ювілярові вручають розкішну фігурку воїна, то демонструють шану, захоплення мужністю, силою, незламністю.

Які ще статуетки радять вручати чоловікам:

  • кінь – символ працьовитості, кар’єрних досягнень;
  • яструб чи орел – для чоловіків, які досягли життєвих висот;
  • українські гетьмани – для людей на високій посаді;
  • східний мудрець – чоловікам, які вміють приймати справедливі, мудрі рішення.
Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua