Винничук, парафінотерапія, запечатування: відновлюємо нігті після гель-лаку

Гель-лак – безумовно дуже зручна б'юті-процедура: такий манікюр тримається довго, а руки виглядають доглянутими. Але є і зворотна сторона медалі: від нього сильно псується нігтьова пластина.

Винничук, парафінотерапія, запечатування: відновлюємо нігті після гель-лаку

Фото: pixabay.com

Zmorshki.in.ua розповідає, які домашні і салонні процедури допоможуть відновити нігті.

зміцнення

При знятті гелевого покриття часто спиливается верхній шар нігтьової пластини. При цьому він дуже важливий, так як виконує захисну функцію. В результаті ніготь витончується, починає розшаровуватися, ламатися. Щоб цього не допустити, його необхідно зміцнювати. Для цього підійдуть спеціальні лікувальні лаки, вітамінні сироватки, біогелі. Зрозуміло, на час лікування доведеться відмовитися від будь-якого іншого покриття, крім зміцнюючого.

лікувальні ванночки

Такі процедури швидко насичується нігтьову пластину необхідними вітамінами і сприяють її відновленню. В якості основи для ванночок можна використовувати морську сіль, вітаміни А, Е, різні ефірні масла. Вода повинна бути теплою – корисні інгредієнти набагато краще вбираються і засвоюються, коли шкіра розпарені. Для максимального ефекту робити ванночки рекомендується двічі в тиждень.

Догляд за кутикулою

Здоров'я нігтьової пластини багато в чому залежить від того, в якому стані кутикула. Тому не слід забувати її зволожувати – причому регулярно, а не тільки в період лікування нігтів.

Винничук, парафінотерапія, запечатування: відновлюємо нігті після гель-лаку

Фото: pixabay.com

Найпростіше це зробити за допомогою масел, що містять вітамін Е: їх потрібно просто втирати в кутикулу. Завдяки цьому частина пластини, розташована під нею, виросте сильною і здоровою.

парафінотерапія

Нагрітий парафін прекрасно живить нігтьову пластину, шкірні покриви рук, насичує їх корисними мікроелементами. Тобто процедура дозволяє не тільки відновити здоров'я нігтів, але і уповільнити вікові зміни шкіри рук. Робити парафінотерапія можна і вдома, але краще довіритися фахівцеві в салоні.

запечатування

На сьогоднішній день є однією з найбільш ефективних процедур для відновлення нігтів. Здійснюють її в салоні. Майстер покриває нігтьову пластину спеціальним засобом, що містить мед і бджолиний віск. Потім за допомогою м'яких пилок проводить корекцію, після якої на нігтях залишається тонка плівка з цього кошти, насичується пластини необхідними для відновлення компонентами.

Раніше Zmorshki.in.ua називав Догляду кошти, які часто використовують неправильно.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua