У якому віці можна (або навіть потрібно) забути про секс і чому (відповідає сексолог)

Оргазм може бути шкідливим. Починати займатися сексом краще не раніше 18. А в 50 можна вже закінчити. Здивована? Ми теж дізналися багато нового у лікаря-сексолога.

У якому віці можна (або навіть потрібно) забути про секс і чому (відповідає сексолог)

В якому віці дівчині можна починати займатися сексом і що важливо про нього знати

Звичайно, перший секс не повинен траплятися у 12 або навіть у 16 років, тому що в цьому віці у дівчини-підлітка ще не сформувалася усвідомленість, розуміння свого тіла, не визначені бажання, вона не готова оцінити поведінку чоловіка та більше схильна діяти за рекламою. У цьому віці їй потрібний не секс, а самоствердження. І тому практично будь-яку увагу з боку протилежної статі вона сприймає як кохання. Дівчина, яка вступає в сексуальні стосунки, скажімо, у 15-16 років – це легкий видобуток для чоловіків, які не хочуть жодних зобов'язань. Гірке розчарування, яке настає у підлітка після невдалого любовного досвіду, (коли дівчина не отримує очікуваної поваги, уваги, зобов'язань), накладає відбиток на її самооцінку і відбивається на її подальшому сексуальному житті та виборі партнерів.

До свого першого сексу дівчина має бути готова, перш за все, емоційно. Якщо у відносинах з партнером у неї буде кохання, трепет, бажання невідомого, ніжність, почуття безпеки та якась теоретична підготовка до майбутньої фізичної близькості, тільки в цьому випадку дівчині можна починати пізнавати себе та своє тіло з нової сексуальної сторони. Дівчатам варто серйозно поставитися до цієї найважливішої сторони свого життя та не поспішати з першим сексом до 18 років.

Який секс марний

Забудь про вираз «секс для здоров'я»! Якщо жінка не відчуває оргазм, не вміє до нього приходити, то про здоров'я для її організму не може бути мови. При цьому найпотужніший оздоровчий ефект досягається, якщо у жінки є емоційна залученість, вона почувається в безпеці, довіряє своєму партнерові — тільки в цьому випадку вона отримає кульмінаційну розрядку і їй дістануться найкращі гормони — серотонін, дофамін та окситоцин. Як показує практика, чоловіки не можуть досягати такої сильної емоційної розрядки, яку отримують жінки під час оргазму.

Як впливає оргазм на жіночий організм у 20, 30 і 50 років

Позитивно. Жінка може відчувати оргазм до 150 років, до останнього свого подиху. Різниця залежатиме лише від її душевного стану. Часто відбувається так, що з віком жінка починає відчувати яскравіший оргазм. Це пов'язано з тим, що у неї з'являється більше впевненості в собі, вона вже знає, як отримати насолоду, знає своє тіло. Цей досвід допомагає їй відключати мозок та повністю розслабитися.

На яскравість оргазму також впливає народження дітей. Справа в тому, що під час пологів жінка встановлює міцний зв'язок зі своїм тілом і починає краще відчувати його. Технології досягнення оргазму у кожної жінки свої це дуже індивідуальна історія. Потрібно навчитися ловити хвилю, відчувати трепет чоловіка та за допомогою певних маніпуляцій приходити до своєї кульмінації.

Чи допомагає мастурбація покращити якість оргазму

У якому віці можна (або навіть потрібно) забути про секс і чому (відповідає сексолог) unsplash.com

У період статевого дозрівання як хлопчики, і дівчатка відчувають нову енергію і виявляють великий інтерес до свого тілу. Хлопчики частіше мастурбують, ніж дівчатка, вже з 12-13 років вони активно проходять цей період свого сексуального пізнання. Дівчатка частіше йдуть у сублімацію та переводять цю енергію у творчість. Треба сказати, що в японській культурі майбутнім гейшам пропонували іграшки у формі фалосів, за допомогою яких ті вчилися стимулювати себе, щоб уже до чоловіка приходити досвідченими жінками. Такі іграшки були й у слов'ян.

Чому з оргазмом можуть бути проблеми

Якщо секс у житті жінки з'явився дуже рано, то її самооцінці завдано серйозної шкоди. Протягом усього життя вона намагатиметься позбавитися невпевненості в собі, яка була закладена недосвідченим партнером або чоловіком без зобов'язань. Якщо поруч виявився чоловік, який не зацікавлений у ній, не підтримує її, не створює довкола відносин безпечної обстановки, то, як правило, досягти оргазму практично неможливо. Проте досвідчені чоловіки зацікавлені в жіночому оргазмі навіть більше за самих жінок, і вони діятимуть інакше.

Коли оргазм не рекомендується

Випробовувати оргазм не рекомендується людям, які мають проблеми із серцем та судинами, а також після інсульту або в перші дні після інфаркту – в інших випадках – чим більше оргазму, тим краще.

Чи може чоловік зрозуміти, що жінка давно не мала сексу

Чоловіки легко визначають жінку, котра давно не відчувала оргазм. Найчастіше таку вони називають «стервом, який починає чіплятися до дрібниць, поводитися агресивно». Дефіцит необхідних гормонів і відсутність оргазму перетворюють жінку на напружену і невпевнену в собі людину і завдає серйозного удару по її самооцінці та її емоційному стану. Таких чоловіки одразу обчислюють.

Чи можна випробувати оргазм без чоловіка та без мастурбації

Жінка може відчувати оргазм від фантазій під час сну при мінімальній стимуляції. Якщо у неї накопичилося багато сексуальної енергії, то навіть від їзди велосипедом вона може отримати оргазм.

У якому віці можна (або навіть потрібно) забути про секс і чому

У якому віці можна (або навіть потрібно) забути про секс і чому (відповідає сексолог) pixabay.com

Практично всі наші дідусі та бабусі займаються сексом, просто цей бік життя з віком стає менш інтенсивним. На жаль, із віком у чоловіків та жінок з'являються хронічні захворювання, які можуть стати перешкодою для сексу.

Хвороби серця, високий кров'яний тиск та діабет – все це поширені причини імпотенції у чоловіків.

Якщо у жінки є проблеми із серцем (а вони сьогодні виникають і в молодшому віці, але частіше після 50 років), їй також рекомендовано утриматися від сексу. Інших обмежень для ведення сексуального життя, на щастя, немає.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua