Кращі перекладачі з англійської на українську мову

На початку вивчення англійської перекладач може стати вашою «рятуй-кімнатою» про яку всі знають, але ніхто не каже, що туди заходить, адже машинний переклад не завжди вірно перекладає речення. Але це не означає, що це поганий інструмент, адже він може стати хорошим другом у випадку, якщо вам потрібно дізнатися значення слова тут і зараз або перевірити чи вірно ви написали речення англійською.

Перекладач стане незамінним інструментом у навчанні школяра, але після курсів https://grade.ua/uk/teens/ у ньому не буде ніякої потреби!

Кращі перекладачі з англійської на українську мову

Чим відрізняється перекладач від словника?

Словник — це база слів, які розміщені за алфавітом і до кожного слова є транскрипція, переклад і тлумачення. Електронний словник від паперового відрізняється:

 • швидким пошуком слова в базі;
 • описом значення слова;
 • наявністю синонімів, антонімів, схожих за сенсом слів;
 • можливістю прослухати вимову;
 • до якого типу мовлення відноситься, формального чи неформального;
 • є можливість подивитися приклади речень з ним.

Онлайн-перекладачі також обмежено можуть виконувати функцію словника, але основна їх задача — це переклад об’ємних текстів, словосполучень та окремих слів з однієї мови на іншу.

Види онлайн-перекладачів

Lingvanex

Lingvanex — це програма, яка потребує встановлення. Вона підтримує будь-які браузери, розумні годинники, штучні інтелекти від Google асистент, Apple Siri, Amazone Alexa та Microsoft Cortana.

Функціонал

Для перекладу має в своєму арсеналі 116 мов. Додаток перекладає голосові повідомлення, аудіофайли, подкасти, веб-сторінки та завантажені документи.

Інтерфейс

Перевагою перекладача є можливість вибрати необхідний шрифт тексту, вирівняти його та виділити необхідні елементи. Також він містить словник в якому ви можете побачити до якої частини мови відноситься слово та його значення, яке пояснюється англійською. За необхідності, ви можете послухати правильну вимову слова.

Приклад

“Ride” — їздити (verb) має синонім “drive” — водити. Останній може виконувати функцію іменника, як driving(водіння) та driver (водій).

За допомогою опису та прикладів ви можете зрозуміти чи вірно обране слово, так як “ride” використовується, якщо мова йде про двоколісний тип транспорту: скутер, велосипед, мотоцикл. В той час як “drive” обирається для чотирьохколісного транспорту: автомобіль, вантажівка, комбайн, трактор. Як правило, в кінці словника надаються приклади простих речень.

Anna rides her bike every night. — Анна їздить на велосипеді щовечора.

Jason drives the car skillfully. — Джейсон водить машину вправно.

M-translate

M-translate — це українсько-англійський та англійсько-український перекладач, який також виконує функцію словника.

Інтерфейс

Інтерфейс дуже простий, вам лише потрібно вибрати з якої на яку мову буде здійснюватися переклад та додати текст чи слово. В перекладеній частині тексту є функція «показати більше інформації», натиснувши на неї у вас з’явиться широкий доступ до слова, а саме: до якої частини мови відноситься, які має синоніми та застосування в реченні.

Приклад

Water — вода. Може виконувати функцію іменника, прикметника і дієслова. Має такі синоніми — sprinkle (посипати), moisten (зволожити), wet (мокрий), spray (спрей), splash (сплеск), soak (замочити), douse (облити), drench (промокнути), saturate (наситити), hose down (шланг). До кожного з цих слів програма пропонує інші синоніми. Таким чином ви можете збільшити свій словниковий запас, розібратися із ситуаціями коли слово використовується.

I felt as cold as if a bucket of ice water had been poured on me. — Мені так стало холодно, наче на мене вилили відро льодяної води.

Мінус перекладача в тому, що він дає не точний перекладач за умови, якщо в завантаженому тексті присутні орфографічні та пунктуаційні помилки, абревіатури та ідіоми.

Якщо ваша дитина хоче вільно володіти англійською, запрошуємо на курси до https://grade.ua/uk/kids/ де викладають тільки досвідченні викладачі з міжнародними сертифікатами.

Opentran

Сайт виділяється широкою панеллю можливостей, адже він має схожий функціонал з Word Office. Це дає змогу редагувати відразу текст.

Функціонал

Перекладач містить понад сотню мов та власний словник зі словами, абревіатурами та фразами. До кожного слова перекладач пропонує:

 • транскрипцію;
 • опис значення українською та англійською;
 • схожі за значенням слова;
 • синоніми;
 • антоніми;
 • приклади застосування в реченні.

Приклад

Kid [ˈkɪd] — дитина

Meaning:

Kid  — is a person who has not reached puberty.

Дитина — це людина, що не досягла статевої зрілості.

Схожі слова та фрази (similar words): kid at my school, kid bicycle, kid film.

Синоніми (synonyms): baby, youngster, juvenile, young person.

Антоніми (antonyms): parent, adult, be serious.

Застосування в реченні: When I was a kid, I spent a lot of time with friends on the basketball court. — Коли я був дитиною, то багато часу проводив з друзями на баскетбольному майданчику.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua