Як прикрасити вечірку повітряними кульками?

Повітряні й гелеві кулі — це синонім вечірки, радості та веселощів. Вони підходять для будь-яких заходів: днів народження, весілля, дитячих свят або романтичних моментів. Якщо ви плануєте влаштувати вечірку, спробуйте зручно та вигідно у магазині Аероманія замовити кульки у Львові. На додаток можна взяти ще й балон із гелієм, щоб самостійно наповнювати кульки. Як вразити гостей гарним декором? Пропонуємо декілька способів прикрасити локацію.

Як прикрасити вечірку повітряними кульками?

1. Гелеві кулі на стелі

Вони одразу будуть помітними та вражатимуть своїм виглядом. Краще підняти догори декілька кульок, аби декор був стриманим. Для цього ви можете розташувати їх двома різними способами. А щоб одразу зорієнтуватися щодо бюджету, варто переглянути ціни на повітряні кульки на сайті «Аероманія».

  • Перший спосіб декору: самостійно замовити балон і надувати кульки. Потім – розподілити їх так, щоб вони не збиралися в одній зоні. Цей спосіб не найдешевший, але найзручніший. Ви зможете бути спокійними протягом усієї вечірки, оскільки жодні кульки не впадуть на землю.

  • Другий спосіб: він рекомендований, лише якщо у вас немає гелію. Надуйте повітряні кульки та прикріпіть до кожної шматочок двостороннього скотчу, а потім приклейте їх до стелі. Переконайтеся, що вони міцно прикріплені, щоб запобігти їх відклеюванню в середині вечірки. Перш ніж прикріпити їх, краще перевірити, чи двосторонній скотч не залишає сліду на стіні/не видаляє фарбу.

Якщо ви виберете цей варіант, ви можете повісити невелику стрічку на кожну повітряну кулю. Повісьте фотографії, сердечка або будь-який інший спеціальний предмет на кінці стрічки чи нитки. Це буде спосіб більше персоналізувати вашу вечірку.

2. Повітряні арки

Виготовлення арок із кульок доволі трудомістке, та результат того вартий. Ви можете створити їх великими чи маленькими (для дорослих чи дітей). Вибирайте повітряні кулі різних кольорів, щоб ефект був яскравим. Знайдіть відповідну аркову конструкцію, куди ви збираєтеся їх повісити.

Якщо хочете отримати більш особливий результат, можна додати кілька квітів або рослин. Також – проекспериментувати з кульками різних розмірів, комбінуючи їх. Краще не чекати дня вечірки, щоб зробити арку з кульок. Це доволі складна робота, яку не виконаєш за кілька годин. Зробіть її спокійно напередодні (краще, якщо вам допоможуть друзі).

3. Повітряні кульки у формі букв і цифр

Це зараз у тренді. Їх можна знайти в різних розмірах, і коштують вони доволі недорого. Зазвичай ці повітряні кулі надуваються гелієм і поширені в золотому та сріблястому кольорі.

Якщо це день народження, на стіну можна повісити вік іменинника. Як варіант – додати розтяжки, фотографії та повітряні кулі інших розмірів. Можна підвісити на стелі фразу «з днем ​​народження» за допомогою повітряних кульок у формі літер. Таким чином легко створити фотозону, де кожен захоче зробити селфі.

4. Декоровані повітряні кульки

Ще одне цікаве рішення. Для початку потрібно надути повітряні кулі, а вже потім прикрашати їх. Наприклад, візьміть кілька фломастерів із широким кінчиком, щоб не проколоти кульки. Ви можете малювати все, що завгодно: лінії чи фігури, навіть найскладніші. Потім повісьте готові вироби на стіну.

Або використайте трохи клею біля основи повітряної кулі, а потім покрийте її блискітками. Якщо ви поклали їх на тарілку, просто помістіть туди кульку – і блиск прилипне. Так можна прикрасити вхід у приміщення, щоб гості одразу відчули атмосферу вечірки. Бажаємо успіхів!

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua