Зручні та надійні кросівки для хлопчиків

Якісне взуття – це запорука здоров’я всього організму. Хороші кросівки повинні відповідати анатомічним особливостям, бути зручними, дихаючими та безпечними. Слід віддавати перевагу надійним та перевіреним матеріалам, які відрізняються високими показниками гігієнічності. Особливу увагу необхідно приділяти вибору взуття для дітей, адже їх тіло постійно змінюється та росте. Опорно-рухова система ще не сформована до кінця, тому будь-які зовнішні негативні впливи можуть призвести до розвитку захворювань.

В інтернет-магазині Аthletics ви можете купити кросівки для хлопчика, які відповідають суворим вимогам якості, надійності та довговічності. В каталозі представлені товари всесвітніх брендів – будьте впевненні в оригінальності взуття. Також тут ви знайдете бюджетні, але якісні кросівки менш відомих виробників. Широкий асортимент дозволяє обрати модель для дитини будь-якого року та комплекції. На сайті є взуття різних стилів, кольорів та розмірів.

Зручні та надійні кросівки для хлопчиків

Як обрати кросівки для хлопчика?

Для зручності вибору рекомендується визначитись з наступними параметрами:

 • бренд;
 • розмір;
 • колір;
 • матеріал;
 • сезон;
 • вид спорту;
 • ціна.

В залежності від цілей використання та смаків можна обрати натуральну чи синтетичну шкіру, текстиль чи поліестер. В каталозі представлені моделі всіх сезонів. Для холодної пори року краще купити утепленні моделі. Для занять спортом потрібні кросівки зі спеціальною підошвою. Повсякденне взуття може бути універсальним – тут все залежить від вподобань та смаків дитини.

Кросівки для занять спортом

Кросівки для бігу повинні бути легкими та мати хорошу амортизацію. Ідеальне взуття не ускладнює природні рухи стопи та надійно фіксує п’яту задником. Щоб правильно підібрати модель для футболу, потрібно знати наступне маркування:

 • FG – футбольне поле з синтетичним та природним покриттям;
 • HG – твердий ґрунт;
 • TF – гравій, сніг, земля;
 • SG – м’яке покриття та газон.

Футбольне взуття легко впізнати за характерною ознакою – шипами на підошві.

Для баскетболу слід обирати високі кросівки, які надійно фіксують гомілковостопний суглоб. У цьому виді спорту є великий ризик травмування, тому нехтувати рекомендаціями дуже небезпечно. Дитячі стопи тільки формуються – батькам необхідно попіклуватися про якісне спеціальне взуття.

Кросівки для дитячих спортивних ігор повинні забезпечувати стійкість пересування та бути легкими. Краще обирати взуття з високою амортизацією та відмінним захистом від ушкоджень.

Тонка гнучка підошва є ідеальним варіантом для занять фітнесом. Це низькі моделі, виконані з легких та дихаючих матеріалів. Купуючи взуття для туризму чи активного відпочинку, зверніть особливу увагу на зносостійкість. Не зайвим будуть амортизаційні вставки та вверх, що не промокає.

Обирайте кросівки для хлопчиків та пам’ятайте, що взуття повинно бути не тільки стильним, але й безпечним. Від якості залежить комфорт, здоров’я, успіх та настрій вашої дитини.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua