Допомога жінці-самураю у подоланні запеклого ворога в новій розробці Ronin’s Honor від Play’n GO

 Ronin's Honor від Play'n GO

Тема давньої японської культури, і зокрема, бойових мистецтв, є не надто поширеною, але викликає захоплення. А, нова розробка Ronin’s Honor від Play’n GO залюбки прийняла цей виклик, перемістивши гравців у простір честі, помсти та життя по кодексу самураїв в тандемі із сучасними функціями. Слот має поле з 5х3 барабанів та 243 засобів спіймати профіт, пропонуючи головний приз х30000 до ставки.

Самі вклади на оберти коштують від 0.05 до 250 монет, що дає можливість витратити більше часу на цікаву пригоду. Також, тут доволі сприятлива математика у вигляді середньо-високої дисперсії та RTP – 96.22%. Знайти гру для перевірки на віддачу допоможуть безкоштовні слоти Україна із великим потенціалом виграшу та ігрового досвіду.

У сенсі бонусних функцій, Ronin’s Honor має важливу відмінність – кількість ігрових ліній може збільшуватися до 59049. Це може відбутися в період активації “Таємничої маски” або “Бойових обертів”. У більшості випадків, кількість можливостей для отримання профітів збільшується завдяки Ninja Wilds.

Які призи можна отримати за добірки зі звичайних малюнків

 Ronin's Honor від Play'n GO

Всього, консоль на японську тематику має 9 оплачуваних іконок та 4 додаткові позначки. Виграшна послідовність повинна складатися, мінімум з трьох символів, розміщених зліва направо в лінії. Тож, тут пропонуються такі множники:

  • Добірка з п’яти позначок від J до A принесуть х0.6 та х0.8 до ставки;
  • “Кортик” та “Летюча булава” принесуть х3 та х4 за 5 символів;
  • “Загострена зірка” має множники х0.8, х1.6 та х8 за 3, 4 або 5 іконок;
  • “Катана” сплачує від х1 до х10 при появі 3-5 малюнків;
  • Розкидом є “Маска воїна”, що забезпечує перехід на “Бойові оберти” та оплату х0.2 – х8 за 2 – 5 осередків. Додатковими є значення: звичайного вайлда, дика Гання, вайлд Ніндзя та особлива таємнича маска.

З точки зору графіки, гра виглядає дуже атмосферно, тим більше, що розробники змогли зробити якісний переклад японських речень у вигляді субтитрів. Тому, початкові ролики виглядають зрозумілими та інформативними. Також, консоль зроблена у кінематографічному форматі, що задовольнить потреби тих гравців, які полюбляють японську культуру, мангу тощо. Додає інтриги й джекпот вартістю х 30000, який можна заробити у бонусних обертаннях із додатковими шансами.

Про властивості бонусних раундів Ronin’s Honor

 Ronin's Honor від Play'n GO

Серед наявних бонусів “Честі Ронін” є функція “Таємничої маски” та рівень із “Бойовими обертами”, де може здійснитися остання битва з Ганнєю. Іконки із маскою можуть з’являтися, як в основній грі, так і під час безкоштовних обертань. Вони активують рандомний вибір дикого значення, який перекриває цілий барабан. Ці іконки можуть розподілятися та надавати 1-3 шляхи виграшу, а складений Дикий Ніндзя здатний забезпечити до 9 шляхів.

“Бойові оберти” почнуться за умови здобуття 3 – 5 скаттерів, але кількість спінів буде призначатись нестандартним способом. Тут, Ронін та Гання отримують по +3 життя, які вони можуть втратити. Якщо вайлд ніндзя не складається, 1 життя втрачає Ронін, а за умови складання – Гання.

За умови втрати Ганнєю усіх 3 життів, гравцю додається 1 обертання підсиленого типу. Тут надається до 9 можливих шансів виграшу, а сам рівень триватиме поки не закінчаться 50 спінів. Також, фріспіни можуть перерватися у разі закінчення всіх життєвих балів.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua