Особливості складу вітамінів для здоров’я шкіри та волосся а також вплив активних речовин

Більшість вітамінів надходить із зовнішніх джерел. Вони не синтезуються організмом людини, а споживаються разом з тими речовинами що потрапили разом з їжею.

Вітаміни для здоров'я шкіри та волосся

Вітаміни для здоров’я шкіри та волосся – вибираємо оптимальний склад

Не дивлячись на невелику концентрацію активних речовин, відсутність в організмі вітамінів може призвести до вкрай негативних наслідків. Порушення функціонування внутрішніх органів, суттєве погіршення стану шкіри, нігтів та волосся. У нашому інтернет-магазині, до якого можна завітати якщо пройти за посиланням Orthomol для краси, представлено широкий вибір вітамінних комплексів для догляду за шкірою, волоссям та нігтями. Але перш ніж зробити свій вибір необхідно проаналізувати склад запропонованих комплексів:

 • Ретинол основною діючою речовиною є вітамін А. Він відноситься до жиророзчинних речовин та позитивно впливає на стан волосся та шкіри. Епідерміс стає менш сухим загоюється мікротріщини та суттєво зменшується ламкість волосся та розшарування нігтів;
 • Кальциферол. Покращує синтез колагену, що позитивно впливає на тонус м’язів та міцність кісток. Також відповідає за пружність шкіри та стан волосся. Має надзвичайно активну антиоксидантну дію. У медицині відомі де використовується для боротьби з акне. А у вітамінних комплексах для догляду є основною активною речовиною, що запобігає їх виникненню або бореться з наслідками.
 • Токоферол. Другий по значущості вітамін, що впливає на здоров’я та зовнішній вигляд шкіри. Недарма його називають вітаміном молодості. Він виступає основним захисником тканин від вільних радикалів та покращує регенераційні властивості. При систематичному застосуванні вітамінних комплексів для догляду з токоферолом шкіра стає пружною та підтягнутою, нігті та волосся блискучим та міцними.
 • Аскорбінова кислота. Є одним з найактивніших антиоксидантів. Забезпечує ефективний захист шкіри від агресивного ультрафіолетового випромінювання та інших шкідливих впливів зовнішнього середовища. Запобігає передчасному старінню так як є одним з основних компонентів синтезу колагену. Покращує роботу судин та капілярів, що живлять поверхневі тканини. При великій концентрації аскорбінової кислоти в вітамінних комплексах вони можуть суттєво висвітлити шкіру.
 • Вітаміни групи B. Являються одними з найбільш активних речовин, що використовуються в обмінних процесах всіх внутрішніх органів. Зі станом шкіри з пов’язані наступні типи вітамінів групи В:
  • Пантенол (В5) та  біотин (В7) – суттєво покращують процес регенерації клітин епідермісу. Їх систематичне застосування здатне запобігти появі акне;
  • Нікотинова кислота (В3) – себуму;
  • Придоксин (В6) та  ціанокобаламін (В12)  активізує клітинний обмін.
Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua