Філери під очі: що це та як вибрати найкращий?

Філери під очі – це спеціальні препарати, котрі використовуються для контурної пластики зони навколо очей. За допомогою інноваційного та ретельно продуманого складу ці косметологічні ін’єкційні засоби заповнюють порожнини та у такий спосіб розгладжують зморшки будь-якої складності – від мімічних до глибоких вікових. Звісно, не надто привабливий бік для гаманця, котрий мають філери під очі – ціна. Проте їхній ефект настільки потужний, що одна процедура контурної пластики замінить тисячі гривень, витрачених на професійний домашній догляд.

Філери під очі

Найпопулярнішим та найбільш дієвим філером під очі вважається препарат radiesse. Його склад містить натуральний ліфтинговий наповнювач для заповнення об’єму, котрого не вистачає через вікові зміни, та стимуляції нового колагену. Дію ін’єкції можна помітити вже після першого сеансу контурної пластики – шкіра стає більш підтягнутою, пружною та гладенькою.

Найцікавіше, що завдяки ретельно продуманій формулі дія цього препарату є пролонгованою. Ефект зберігається до 14-15 місяців. Водночас альтернативні філери іншого виробництва здатні зберігати красу максимум до 9 місяців.

Чому Radiess отримав позитивні відгуки серед лікарів-косметологів та пластичних хірургів?

Філер Radiess доступний у всьому світі та щорічно використовується мільйонами косметологів та хірургів. Така популярність препарату створилась завдяки особливому складу та інноваційному механізму дії.

  • Створений на основі гідроксиапатиту кальцію. Це саме та речовина, що вважається аналогом кісткової тканини людини. Тож після введення ін’єкції, не виникає алергічних реакцій чи інших проявів відторгнення речовини організмом.
  • Запускає процес самостійного відтворення колагену. У це неможливо повірити, але Radiess практично керує молодістю людини. Адже його дія спонукає тканини підтягуватись і заповнюватись.
  • Гіалуронова кислота нетваринного походження у складі зволожує та насичує епідерміс, розгладжуючи зморшки та запобігаючи віковим проявам. Для ніжної та тонкої шкіри навколо очей це надважливо.

До речі, сама дія препарату відбувається у два етапи, а не в один, як у звичайних варіантів. Насамперед зморшки та заломи заповнються гелем-наповнювачем, що має класичний вплив, проте закінчується через 14-21 день. А ось через місяць спостерігається початок самостійного відновлення шкірних покривів. Тож шкіра під очима омолоджується день за днем без додаткових ін’єкцій протягом 1,5 року.

Зберегти або відновити молодість так просто, якщо у доступі є сучасні та потужні косметологічні засоби.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua