Голковколювання для омолодження обличчя

Акупунктурний ліфтинг для омолодження обличчя з допомогою східних методик, а також плюси і мінуси процедури.

Повністю зупинити вікові зміни не можна, але можна загальмувати їх прояв. Голковколювання обличчя для омолодження вважається одним з дієвих способів продовжити молодість шкірних покривів. Це східна методика, перевірена тисячолітньою практикою і широко використовується в косметології. Націлена на збереження енергетичного потенціалу епідермісу на клітинному рівні, шляхом впливу на певні біологічно-активні точки.

Що являє собою дана методика

Акупунктура, або акупунктура – унікальний спосіб омолодження обличчя, шляхом точкового впливу. Інструментом служать спеціальні голки, які встромляються в певні активні зони. Їх на тілі близько 700 і кожна відповідальна за конкретний орган або систему. Але в даному випадку зачіпаються тільки лицьові нервові закінчення.

За рахунок цього передають нервові імпульси в мозок стимулюючі сигнали про вироблення колагену. Організм дає реакцію, і викорінює зовнішні дефекти зсередини – зморшки розгладжуються.

Дана методика офіційно не визнана. Скоріше це народний спосіб найбільш поширений в східних країнах – Китаї, Японії.

Важливо! Самостійно подібну процедуру виконувати категорично не можна. Тільки професіонали зможуть правильно все зробити, з користю для здоров’я.

Показання та протипоказання

Процедура має ряд показань та протипоказань до її проведення. Голковколювання рекомендовано, наступної категорії людей:

 • охочих виглядати молодше свого біологічного віку;
 • мають алергію на косметичні засоби;
 • тим, кому з медичних причин протипоказані уколи Ботокса.

Голковколювання не прописують пацієнтам, з наявністю таких захворювань:

 • епілепсія;
 • вугровий висип;
 • внутрішні запальні процеси;
 • дерматит;
 • вітіліго;
 • інфекції різного походження;
 • рак шкірних покривів;
 • серйозні серцеві і судинні патології;
 • гемофілія.

Попередньо хворий проходить лікарський огляд, в результаті якого визначається ступінь можливого ризику утворення рубців на шкірі і гематом. Явним протипоказанням до процедури акупунктури є похилий вік, з супутньою гіпертонією.

Відносні обмеження:

 • діабет будь-якого типу;
 • миготлива аритмія;
 • період виношування дитини.

Дітям до 7 років не рекомендується вдаватися до даної методики. У кожному випадку рішення приймається лікарем індивідуально.

Переваги і недоліки

Плюси голковколювання на тлі хірургічного втручання:

 1. Процес омолодження протікає послідовно і безболісно, без тривалої реабілітації.
 2. Сама процедура не доставляє особливого дискомфорту і неприємних відчуттів.
 3. Не використовуються шкідливі хімічні препарати.
 4. Відсутні побічні прояви.
 5. Ефект зберігається більш тривалий період.
 6. Методика спрямована на активізацію власних сил організму по омолодженню. У той час як хірургічна пластика штучно підтягує шкіру.
 7. Не потрібна подальша госпіталізація. Після процедури пацієнт зможе займатися своїми повсякденними справами.

З допомогою голковколювання можна не тільки повернути молодість особі, але й оздоровити організм у цілому.

При акупунктурі відбувається одночасний вплив на зовнішні і внутрішні шари епідермісу. Саме в м’язах і підшкірно-жирових тканинах, не доступних кремів і сироваткам, відбувається інтенсивне старіння.

Недоліків не так багато, але вони істотні:

 1. Голковколювання не викорінює причину недуги, тільки усуває неприємні відчуття.
 2. При хронічному перебігу хвороби метод укалывания голками допомагає тимчасово – симптоматика повертається після проходження повного курсу.
 3. Процедура досить дорога та не кожному фінансово по силам.

При акупунктурном впливі існує ймовірність занесення інфекції через голки. Але це питання професіоналізму медперсоналу.

Ефект від впливу голками на шкіру обличчя

Позитивний результат від акупунктурного впливу на особу зберігається надовго. Вже після 2-3 сеансів видно зовнішні перетворення:

 • розгладжуються дрібні зморшки, а глибокі стають менш помітними;
 • йде набряк і синява очей;
 • стає менше друге підборіддя;
 • повертається здоровий колір обличчя;
 • зволожується шкіра;
 • звужуються пори і зникають чорні точки.

За рахунок голковколювання поліпшується кровообіг, що посилює клітинний обмін речовин. Запускається механізм вироблення організмом власного колагену. Регулярні процедури допомагають омолодитися мінімум на 5 років.

Суть процедури

Голкотерапію проводять із застосуванням маленьких тонких голок з нержавіючої сталі, в кількості 5-12 штук на один захід. Але важливо не їх кількість, а правильне місце розташування.

Процедура безболісна настільки, що деякі пацієнти так розслабляються, що навіть засинають. Єдиний неприємний момент – введення голок, за відчуттями схожий на комариний укус.

Клієнт зручно розташований у масажному кріслі, в горизонтальному положенні. Попередньо шкірний покрив обробляють дезінфікуючим кремом, і в певні ділянки вводять голки. Глибина і нахил їх варіюється. Тривалість процедури – 20-30 хвилин.

По завершенні, спеціаліст проводить розслабляючий масаж із застосуванням ефірних масел. Рекомендується проводити голковколювання в комплексі з китайськими трав’яними методиками, що дає більш відчутний ефект омолодження і додатково заряджає енергією.

Поєднання з іншими косметичними процедурами

Голковколювання можна поєднувати з багатьма косметологічними та оздоровчими процедурами: салонними або домашніми.

Омолоджуючі сеанси з голками допускається робити з дотриманням визначеного інтервалу, в наступних випадках:

 • ін’єкції ботулотоксинів і філерів — через 3-4 тижні;
 • легкий пілінг – 1 тиждень, серединний — 1-2 місяці, глибокий — 6 місяців;
 • лазер – не менше півроку.

Добре поєднується голковколювання з контурною пластикою в області носо-губної складки і перенісся, мезотерапією і ревитализацией. Можливо комбінування процедур, з проміжком у тиждень.

Акупунктурою можливо прибирати рубцеві освіти після пластичної хірургії. обколюють проблемні ділянки. Процес тривалий і повільний, але результативний.

Частота і тривалість сеансів, ціна

Курсове голковколювання передбачає один сеанс в 7-10 днів, тривалістю від півтора до трьох годин. На конкретну зону час впливу – 25-30 хвилин.

Середня кількість процедур варіюється в залежності від віку жінки: 35-40 років – 3-5 прийомів на одну зону, після 45 – 9-10 разів. На часовий період збереження омолоджуючого ефекту впливає ряд факторів: наявність шкідливих звичок, стан здоров’я, ступінь вікових змін, рухливість міміки. Зазвичай він тримається 10-12 місяців.

Ціни на акупунктурний ліфтинг відрізняються, що залежить від складності робіт та області, а також регіональної орієнтації. В середньому вартість стопориться на позначці 400-1200 грн за одну процедуру. Проводиться в будь-якому великому косметологічному центрі.

Популярні техніки голковколювання

Існує декілька технік голковколювання. Найбільш поширені:

 1. Метод Моха – голки перед введенням в епідерміс нагрівають на незначну температуру. А для посилення ефекту включають висушену траву, яка утримується голками.
 2. Форма чаші – методика, заснована на використанні спеціальних скляних чашок, за рахунок яких посилюється всмоктування шкіри.
 3. Травотерапия – схожий з першим метод, доповнений прийомом трави у вигляді: фіто-чаю, пігулок або капсул.

Японська і китайська техніки

Технологію проведення акупунктури класифікують також на японську і китайську. Вони виступають у якості допоміжних методик.

Китайський підхід базується на попередньої розминки: шкіру злегка поплескують і розгладжують руками. Після чого переходять до масажу, який роблять трьома пальцями (великий, середній і вказівний): натискають на конкретні біологічно активні точки, з різною інтенсивністю і тривалістю утримання.

Зазвичай починають з чола і поступово переходять на брови, ніс, губи і підборіддя. Не обходять увагою зону шиї і декольте.

Процедуру рекомендується робити до 4 разів на тиждень протягом місяця.

Японська техніка, іменована «Кибидо», чимось нагадує китайську, але з незначними відмінними нюансами. Такий точковий масаж сприяє розслабленню м’язів і стимулює оновлення епідермісу.

Перед сеансом спеціаліст ретельно вивчає особливості шкіри: тургор, структуру, колір. Оцінюється психоемоційний стан пацієнта. Сама процедура проходить в 3 етапи:

 • очищення шкірної поверхні;
 • зволоження;
 • інтенсивна стимуляція енергетичних меридіанів.

Видимий результат спостерігається вже після другого-третього разу.

Ліфтинг обличчя

Акупунктурний ліфтинг – різновид рефлексотерапії, схожа з голковколюванням, але націлена на певні області. В даному випадку – це особа.

Частіше голки фіксуються в зоні: чола, підборіддя, крил носа і по краях губ. Це основні біологічні точки, при впливі на які вдається посилити кровообіг. В результаті шкіра стає гладкою, пружною і зволоженою.

Рада! Неприпустимо звертатися до випадковим иглотерапевтам, так як процедура серйозна і вимагає професіоналізму.

Голковколювання – стародавня східна методика, яка є натуральним і безпечним варіантом омолодження. Вона легко поєднується з більшістю косметологічних процедур, та може самостійно виступати профілактичним засобом вікових змін обличчя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: