Мило від демодекозу: дігтярне, сірчане, господарське

Демодекс (демодекоз) — кліщ, який паразитує на шкірі людей. Зростання кількості особин призводить до появи вугрової висипки. Мило від демодекозу — ефективний помічник у боротьбі за чисту шкіру, його використовують у комплексній терапії з іншою косметикою, медикаментами і лікувальними процедурами. Від прищів, викликаних патогенним мікроорганізмом, допомагають дігтярне, господарське, сірчане та інші види мильною продукції.

Мыло от демодекоза: дегтярное, серное, хозяйственное

Види і застосування

Поверхнево-активні речовини у складі мила, які мають жирорастворяющим і пенообразующим ефектом, представлені солями жирних кислот. Вони допомагають боротися з виробленням себума, який призводить до появи недоліків, і є живильним середовищем для Демодекса. До складу коштів входять додаткові антибактеріальні і мылящие компоненти. Крім того, виробники часто додають інші діючі елементи: дьоготь, сульфур, борну, саліцилову кислоту і навіть крем. У складі косметики, спрямованої на знищення кліщів, можуть міститися спеціальні гормональні речовини.

Агресивна дія мила на сухій і чутливий тип шкіри провокує появу почервоніння і лущення.

Мильну продукцію доцільно використовувати при жирної або комбінованої шкіри. В іншому випадку слід звернути увагу на інші, м’які варіанти у спеціалізованих лінійках: пінки, гелі для вмивання і крему. Користуватися засобом потрібно в залежності від необхідності та його виду, 2-3 рази в день. Експерти радять проводити регулярне лікування демодекозу тижневими курсами з перервами до місяця. Використання мильною продукції більше 3 разів на добу призведе до порушення ліпідного бар’єру шкіри і до активної роботи сальних залоз, тому краще не перестаратися. Спосіб застосування:

  1. Перед умиванням очистити шкіру. Для цього відмінно підходить молочко або міцелярна вода.
  2. Спінити мило в руках, і отриману піну, нанести на обличчя.
  3. Змити теплою водою.
  4. Після використання нанести антибактеріальний крем.

Дігтярне мило

Корисне і ефективне при даній проблемі-дігтярне мило.

Про лікувальні властивості березового дьогтю відомо з давніх часів. Для позитивного впливу в продукті повинно міститися не менше 10 відсотків активного компонента. Дьоготь, крім вираженої антибактеріальної дії, прискорить регенерацію дерми і забезпечить приплив крові до неї. Дігтярне мило при демодекозі використовується в комплексній терапії, тому як прямої дії на кліщів у нього немає. Продукт підходить не всім, так як володіє і різким неприємним запахом.

Лінійка Stop Demodex

Серія продуктів українського виробника. Рідкий засіб, представлене в ній, характеризується антибактеріальною і протизапальною дією. Підходить для власниць чутливої і сухої шкіри, так як скоріше нагадує пінку для вмивання і діє м’яко. У складі, крім речовин, мета яких-усунути паразита, згадано натуральне масло чайного дерева. Цей натуральний компонент допомагає боротися з вугровим висипом, викликаної різними причинами. Виробник рекомендує використовувати кілька продуктів серії комплексно.

Господарське мило

Це дешевий продукт для усунення надлишкового виділення шкірного сала, що володіє антибактеріальними властивостями, за рахунок чого популяризується як засіб боротьби з Демодексом. Високе значення рн (11-12) цього сірого брусочки, вважається неприпустимим при догляді за ніжною шкірою обличчя. При використанні цього мила руйнується ліпідна мантія і збільшується кількість себума із-за активації захисних властивостей сальних залоз.

Сірчане мило

Сірка широко використовується в лікуванні хвороби.

Доведена користь сірки як антибактеріальної речовини. Це обумовлює її успішне застосування в косметології для лікування вугрового висипу різної етіології. Антипаразитарний дію сірки робить сірчане мило корисним засобом при кліща Демодексе. Для вибору виробника слід врахувати, що рекомендована концентрація сульфуру в милі — понад 10 відсотків.

Мило Manting

Цей засіб сприяє знищення паразитів. Міститься у складі гормон рослинного походження має виражені протипаразитарні властивості. У нього також входять зволожуючі компоненти. Рекомендовано для всіх типів шкіри. Підходить для тривалого використання в комплексній терапії демодекозу.

Інші методи боротьби з кліщем Демодекс

До терапії цієї патології важливо підходити комплексно. Можна вмиватися господарським або дігтярним милом або використовувати продукцію спеціалізованої лінійки. Перед застосуванням будь-яких засобів слід проконсультуватися з дерматологом. Курс лікування повинен складатися не тільки з косметичної продукції, важливі також спеціалізовані процедури і медикаментозна терапія, спрямовані на усунення причини розмноження кліщів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: