7 продуктів, які допоможуть підбадьоритися під час роботи

Як харчуватися, щоб запобігти постійній втомі в розпал робочого дня.

7 продуктів, які допоможуть підбадьоритися під час роботи

1 Гіркий шоколад

Він не тільки має безліч корисних властивостей, але також надає бадьорості та сил. Саме гіркий шоколад зможе покращити роботу мозку, підвищить продуктивність і непогано підбадьорить. Якщо ти не шанувальник цих ласощів, рекомендуємо переглянути погляд на цей продукт. Але без фанатизму: пара скибочок на день цілком достатньо!

2 Свіжі соки

7 продуктів, які допоможуть підбадьоритися під час роботи

Відмінне рішення проти втоми. Заряд вітамінів, які містяться в овочах та фруктах, не тільки зміцнять імунітет, але також проженуть втому. А ще соки можна використовувати як невеликий перекус. Спробуй випивати свіжий сік з ранку або брати його з собою на роботу. Це зарядить тебе енергією та мобілізує на трудові подвиги. Соки можна розбавляти водою чи змішувати між собою.

3 Авокадо

Цей заморський фрукт містить корисні поліненасичені жири, які допомагають поліпшити кровообіг, а також впливають на обмін речовин і рівень холестерину в крові. Всі ці властивості впливають на роботу мозку, а також підвищують загальний тонус організму. Так як у авокадо досить ненав'язливий смак, можна додавати його до салатів або на сніданок запекти в його половинці яйце. І смачно, і корисно!

4 Капуста

Один із самих недорогих продуктів, який багатий на необхідну людину залізом. Цей елемент допомагає організму краще протистояти стресам і допомагає впоратися зі втомою. З цього продукту можна робити дуже смачні салати, а також використовувати як гарнір або закуску практично до будь-якої страви.

5 Морська риба

7 продуктів, які допоможуть підбадьоритися під час роботи

У морській рибі міститься багато корисних жирів, які покращують самопочуття, а також дуже корисні для мозку та активності протягом дня. Можна запекти лосось, приготувати рибний суп або додати шматочки риби до салату, наприклад, зробити салат із тунцем.

6 Какао

У бобах какао є особливі компоненти, які не лише покращують кровообіг мозку, а й допомагають виробляти необхідні гормони, наприклад, дофамін. Згадай улюблений смак дитинства, намагайся брати в кав'ярнях замість кави какао. Настрій покращиться, та й виконувати поставлені завдання ти будеш у рази швидше.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua