Несподівані чинники, що негативно впливають на шкіру обличчя

Краса і здоров'я шкірних покривів залежать не тільки від правильного і регулярного догляду. Важливу роль відіграє спосіб життя і деякі звички.

Несподівані чинники, що негативно впливають на шкіру обличчя

Фото: pixabay.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

Zmorshki.in.ua розповідає, які нюанси згубно впливають на стан шкіри обличчя.

захоплення кави

Багато завзяті кавомани, щодня випивають по кілька чашок цього напою, відзначають, що шкірні покриви з часом втрачають пружність і еластичність, на них утворюються зморшки. Це обумовлено тим, що кофеїн сприяє виведенню вологи з організму, в тому числі з епідермісу. В результаті шкіра зневоднюється, з дерми вимивається природний колаген, що призводить до передчасного старіння.

Вживання продуктів з глютеном

У людей з підвищеною чутливістю до глютену дана речовина може провокувати запальні процеси в тілі. Зокрема, на обличчі можуть з'явитися прищі. Тому, якщо ви схильні до проблем зі шкірою, мінімізуйте споживання продуктів, що містять глютен.

Зловживання солодким і молочко

Не секрет, що надмірне вживання солодощів загрожує різними проблемами зі здоров'ям, зокрема страждають зуби і шкіра. Так, на шкірі утворюються зморшки, запалення, вона починає швидко старіти.

Що стосується молочних продуктів, то в великих кількостях вони теж шкодять шкірі і викликають передчасне старіння. Особливо обережними слід бути людям з непереносимістю лактози.

Використання парфуму

У парфумах і туалетній воді немає шкоди, якщо їх наносити на «правильні» місця – згини ліктів, на зону декольте, за вухами. Але потрібно стежити, щоб при нанесенні парфуму він не потрапив на обличчя: це може викликати роздратування шкіри.

Несподівані чинники, що негативно впливають на шкіру обличчя

Фото: pixabay.com. Фотографія носить ілюстративний характер.

Використання мобільного телефону

На екрані телефону постійно накопичуються різні забруднення і шкідливі мікроорганізми. Коли ми розмовляємо по телефону, ми притискаємо його до обличчя, і все це мігрує на шкірні покриви, що призводить до появи запалень, висипань, подразнень. Щоб мінімізувати негативні наслідки, регулярно обробляйте телефон антисептиком або антибактеріальним серветками.

Часте відвідування басейну

Безумовно, плавання дуже корисно для здоров'я, але, на жаль, хлорована вода дуже шкодить шкірі. Проте не варто засмучуватися, просто візьміть за правило після відвідування басейну обов'язково приймати душ, очищати обличчя і наносити зволожуючий крем.

гіподинамія

При відсутності регулярних занять спортом порушується циркуляція крові, через що епідерміс втрачає еластичність, пружність, а особа набуває нездоровий і зів'ялий вигляд.

Раніше Zmorshki.in.ua розповідав, як доглядати за зрілою шкірою.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua