Пристосування для видалення прищів з обличчя: ложка Уно, голка

Шкірні покриви чисті — мрія кожної людини. Інструмент для видалення прищів — універсальний засіб для очищення сальних проток від чорних крапок, акне, комедонов. Для чищення обличчя і досі існують різні види пристосувань, і косметолог вибирає їх, виходячи від типу висипу і шкіри. При достатньому досвіді можна застосовувати палиці, голки та інші пристрої в домашніх умовах.

Приспособления для удаления прыщей с лица: ложка Уно, игла

Види і правильне використання

Видалення комедонов ложкою можливо тільки у випадку, коли причиною висипки не є кліщ демодекс.

Серед косметичних приладів для видалення вугрів і для видавлювання чорних крапок виділяють такі:

 • ложка «Уно»;
 • косметологічне спис;
 • голка Відаля;
 • кюретка;
 • щітка.

Перед кожним використанням прилад повинен бути оброблений в дезінфікуючому засобі. Це допоможе прибрати бактерії, які скупчилися під час проведення процедури. Перед сеансом видалення прищів і вугрів незайвим буде обробити антисептичним препаратом сам інструмент і уражену область епідермісу.

Інструмент з петлею

Перед використанням пристосування з петлею для видалення прищів необхідно попередньо розпарити шкіру.

Нагадує паличку з петелькою на обох кінцях. Правила застосування:

 1. Попередньо очистити епідерміс з допомогою гелю або пінки.
 2. Розпарити шкіру. Це допоможе провести процедуру без травмування шкірного покриву і практично безболісно. Якщо шкіра попередньо була добре розпарені, то можна без зусиль позбутися від комедона або прища.
 3. Розташувати чорну точку рівно по центру петлі.
 4. Легкими рухами виконати натискання.
 5. Після очищення пори обробити шкірний покрив антисептиком.

Косметологічна голка Відаля

Сучасний пристрій для видалення глибоких підшкірних прищів з голкою на кінці. Пристосування бажано використовувати тільки після повного розпарювання обличчя. Краще, щоб процедуру проводили в спеціально обладнаному кабінеті косметолога або салону краси. Варто мати на увазі, що якщо шкірний покрив дуже тонкий, використання цього інструменту призводить до появи синців. Процедура проходить за таким алгоритмом:

 1. Шкіра, яка буде оброблятися косметологом, очищається, розпарюється і обов’язково обробляється антибактеріальним засобом. Інструмент також піддається обробці.
 2. Приладом проколюється виключно серединка прища.
 3. Протилежною стороною, а саме колечком (петелькою), видавлюється гній з прища. Важливо, щоб косметолог видавив всі забруднення, це допоможе уникнути подальших появ гнійників.
 4. Епідерміс обробляється антисептичними препаратами.

Щітка для видалення комедонів

У уникнення травмування епідермісу, перед застосуванням щітки для чищення обличчя, краще проконсультуватися з фахівцем.

Такий інструмент для видавлювання прищів можна використовувати регулярно і підходить всім типам шкіри. Щітка допомагає очистити пори від чорних крапок, комедонов і усуває мертві клітини епідермісу. А також робить шкірний покрив гладким і чистим, прибирає дрібні мімічні зморшки. Для більш ефективного очищення шкіри можна використовувати разом з гелем або скрабом. Підходить для механічного чищення обличчя. Перш ніж вибрати щітку, краще проконсультуватися з косметологом. Це допоможе уникнути травмування шкірних покривів і зробить процес видалення прищів ефективніше.

Ложка «Уно»

Видавлювати прищі косметичної ложкою можна тільки після повного розпарювання. Пристосування виглядає як палиця, з одного боку якої є петелька, а з іншого — ситечко. Якщо правильно користуватися ложкою Уно, то за допомогою решітки або, як її ще називають — лопатки, прибираються закупорки навіть в місцях великого скупчення. Кільце ложки більше підходить для одиничних випадків забивання пор.

При проведенні процедури на обличчі потрібно дотримуватися стерильність і правила гігієни, щоб не погіршити ситуацію. Будь інструмент для видалення акне та іншої висипки після використання потрібно обробити антисептичним і антибактеріальним засобом або помістити його в спеціальний стерилізатор.

Інші косметичні прилади

З допомогою шумівки можна ефективно очистити пори від забруднень не тільки в районі чола і носа, але і у вушних раковинах.

Інші інструменти для чищення особи:

 • Кюретка. По-іншому називається хірургічна ложечка або лопатка. За своєю конструкцією нагадує інструмент з петлею, але така медична лопаточка виконана з більш товстим ободочком. При роботі з ложечкою шкіра менше травмується і зберігається цілісність шкірного покриву людини.
 • Шумівка. Давилка виглядає як ручка з великим ситечком. Допомагає очистити лоб, зону крил носа і підборіддя від скупчення шкірного сала і бруду в порах, а також підійде і для обробки зони за вухами. Косметична процедура проводиться тільки на очищеному шкірному покриві.
 • Косметологічні екстрактори. Являє собою специфічний набір, в який входить паличка для видалення чорних крапок з декількома насадками, петлі різних розмірів і голка Відаля. Зручність у використанні лежить в основі самого приладу, який має різьблення по всій довжині. Це допомагає зменшити кількість травм в процесі видалення комедонів.
 • Косметологічне спис. Паличка для чищення обличчя, що нагадує пінцет, яка виготовлена виключно з медичної сталі. Пристосування підходить для видалення як фурункулів, так і дрібних висипів.

Як вибрати?

Косметологічний інструмент-петля для видалення комедонів підбирається разом з лікарем-косметологом. Фахівець підкаже, яка паличка для видавлювання прищів буде підходити певного типу шкіри. А також рекомендується проведення процедури довірити безпосередньо спеціалісту, це знизить ризик занесення інфекції і появи рубців на шкірних покривах обличчя. Інструмент обов’язково повинен бути виготовлений з особливого медсплава, який не піддається корозії і не окислюється.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
zmorshki.in.ua