Чи потрібно наносити крем після патчів для очей, пілінгу та альгінатної маски

Чи потрібно наносити крем після патчів для очей, пілінгу та альгінатної маски

Навіть найзвичніші для тебе етапи ранкового чи вечірнього догляду за шкірою обличчя можуть спричинити несподівані питання. А все тому, що ринок косметичних засобів та їх виробників настільки стрімко зростає, що у різноманітності баночок та флаконів можна заплутатися навіть тобі.

Адже ти ніколи не сумнівалася, що завершує відхід фінальний крем. Але чи завжди крем наноситься після різних косметичних засобів? Давай розбиратись разом.

Як діє крем

Чи потрібно наносити крем після патчів для очей, пілінгу та альгінатної маски

Фото автора SHVETS production: Pexels

Крем для обличчя – один із завершальних етапів щоденних косметичних процедур. Часто, він відноситься більше до захисту шкіри, ніж до догляду за нею. Справа в тому, що у кремів зазвичай найщільніша структура.

Вони працюють на верхніх шарах шкіри, як би замикаючи в ній всі корисні компоненти, отримані з попередніх засобів. Крем може мати різні функції, залежно від потреб твоєї шкіри.

Тож чи варто наносити крем, допустимо після маски чи сироватки? Тож почнемо по порядку.

Тонік для обличчя

У класичному догляді тонік покликаний відновити рівень рН шкіри, оскільки будь-які засоби для вмивання, які містять у своєму складі луг, можуть його порушити. Та й умивання гарячою водою теж впливає на кислотно-лужний баланс.

У тонік можуть бути додані різні інгредієнти, які починають догляд за шкірою – зволожуючі, пом'якшувальні, протизапальні. Але основні функції дві – контроль рН балансу і завершальний етап очищення.

Завжди варто дивитися на склад тоніка для обличчя, щоб він не містив спирту та додатково не сушив шкіру. Адже після вмивання шкіра починає швидко втрачати вологу. Вже через пару хвилин після вмивання шкіра сохне, а це робить менш ефективним весь наступний догляд, оскільки речовини, що діють, гірше проникають в суху шкіру.

Щоб зупинити цей процес необхідно нанести тонік. Цим ти готуєш шкіру для подальшого догляду. Після тоніка добре підійде зволожуючий крем або крем, який вирішує проблеми твоєї шкіри, наприклад, поживний.

Сироватки для шкіри

Це кошти з дуже високою концентрацією речовин, створені задля вирішення конкретної проблеми. Завдяки високій концентрації достатньо всього кілька крапель, щоб досягти потрібного ефекту.

Ці засоби проникають найглибше і є дійсно сильнодіючим засобом у боротьбі з різними косметичними проблемами, такими як акне, втрата еластичності шкіри, пігментні плями або вікові зміни.

Часто виробники випускають цілі лінії косметичних засобів, які вирішують певні проблеми шкіри. І в цих лініях один засіб, наприклад сироватка, посилює або доповнює наступний за нею крем, який вирішує ту саму проблему.

Чи потрібно наносити крем після патчів для очей, пілінгу та альгінатної маски

В якому порядку наносити кошти для особи?

Альгінатні маски

У них незвичайний спосіб застосування: це порошок, який розлучається водою і наноситься на обличчя, після чого застигає і перетворюється на гумову маску. Через 10-15 хвилин вона легко знімається одним рухом.

Головна перевага цих масок – це речовина, з якої вони складаються. Альгінова кислота, яку видобувають із бурих морських водоростей. Ця кислота має ефект ліфтингу, добре зволожує шкіру і стимулює вироблення колагену.

Такі маски само собою добре зволожують шкіру, за рахунок того, що волога з поверхні шкіри практично не випаровується. Крім того, у них приголомшливий ліфтинговий ефект. А нанесення зволожуючого чи живильного крему дасть відмінний результат для зневодненої шкіри або зі зниженим тонусом.

Тканинні маски

Тканинні маски – це швидкий та зручний спосіб догляду за собою. Іноді такі маски наносять відразу після вмивання, до тоніка або після нього або замість сироватки.

Тканинні маски не треба змивати, навпаки, після зняття маски потрібно акуратно вбити залишки гелю, яким вона була просочена, у шкіру обличчя та шиї. Все, що потрібно твоя шкіра візьме саме у вказаний виробником час.

Додаткове нанесення крему, у такому разі, справа індивідуальна. Головне слідувати своїм відчуттям і не перестаратися.

Патчі для очей

Одні з найкращих засобів, які допомагають швидко прийти у форму, коли попереду побачення чи важлива зустріч, а твоя шкіра не в кращому стані. Вони чудово підтягують шкіру повік, освіжають колір і прибирають набряки під очима.

Це гідрогелеві або виготовлені з нетканого полотна накладки маски під очі. Сенс цих засобів – у високоефективних складах, якими їх просочують. Завдяки цьому вони дозволяють майже миттєво прибрати набряки і темні кола під очима, зволожити і розгладити шкіру під очима, надаючи їм свіжого вигляду.

Але, на жаль, патчі мають видимий, але короткочасний ефект. Тому застосування патчів не виключає використання крему для повік. Більшість засобів, які ти використовуєш на попередніх етапах, не можна наносити на віки. Для цього потрібен спеціальний крем для повік – ефективний, але делікатний.

Пілінг

Відлущування ороговілих клітин – обов'язкова процедура, якщо ти хочеш мати здорову та красиву шкіру. На поверхні шкіри накопичуються ороговілі частинки. Вони не дають тим косметичним засобам, які ти наносиш на шкіру, проникати у глибші шари шкіри. Пілінг дозволяє вирівняти поверхню шкіри, освіжити колір обличчя, очистити і звузити пори, зробити ефективнішим весь наступний догляд.

Після процедури пілінгу тебе може турбувати сухість та лущення шкіри. Відчуття стягнутості може зберігатися досить тривалий час. Це виявляються ознаки зневоднення шкіри після на неї кислот.

Тимчасово можуть посилюватись виразність зморшок. Іноді ці явища супроводжуються свербінням, невеликим набряком та роздратуванням шкіри. Усі ці явища швидко усуваються з допомогою реабілітації. У цьому випадку правильно підібраний крем допоможе швидко відновити шкіру.

Після пілінгу не забувай про сонцезахисний крем. Адже після агресивних процедур шкіра особливо чутлива до ультрафіолетового випромінювання.

Отже, підіб'ємо підсумки:

  • обов'язково вивчай етикетку, щоб подивитися, які компоненти є в тому чи іншому засобі, і, відповідно, яка дія надаватиме цей продукт;
  • пам'ятай про просте важливе правило «від легені до більш щільного» і орієнтуйся за консистенцією, щоб найщільніший засіб опинявся наприкінці догляду;
  • використовуй засоби з однієї лінії, вони якнайкраще доповнюють один одного;
  • використовуй компоненти, що поєднуються;
  • орієнтуйся на свої відчуття: стягнутість шкіри або її сухість, або навпаки, жирний блиск і поверхню шкіри, що лисне;
  • завжди пам'ятай: якого результату ти хочеш досягти, застосовуючи той чи інший засіб і виходячи з цього, застосовуй послідовність нанесення крему на шкіру;
  • щодня у разі ймовірності контакту із сонцем – не забувай про нанесення сонцезахисного крему;
  • застосовуй крем, спрямованого на вирішення основних проблем шкіри;
  • завжди стеж за реакцією своєї шкіри і змінюй догляд з відповідністю до неї.
  • універсальним є зволожуючий крем, тому завершити догляд найкраще саме зволожуючим кремом, який залишить твою шкіру м'якою, свіжою та пружною.

Щоразу ти маєш орієнтуватися на самопочуття та стан своєї шкіри. Адже у всіх нас різний тип та різні потреби шкіри. На масований вплив шкіра може негативно відповісти: з'явитися висипання або роздратування. Роби те, що підходить саме тобі.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua