Брендування футболок у професійній компанії

Принт на тканині сьогодні є одним із найбільш популярних видів брендування одягу. Унікальний малюнок може бути ознакою корпоративного стилю, сувенірної продукції чи презентаційного роздаткового матеріалу для різних івентів.

Найпоширенішими способами нанесення малюнку є цифровий, сублімаційний, шовкографія, термоаплікація та термотрансферна технологія. Швидкий та якісний друк на футболках Київ можна замовити у профільній студії, яка використовує сучасні прогресивні технології, що дозволяють отримати чудовий результат.

друк на футболках Київ

Сучасні способи нанесення малюнку на тканину

Цифровий друк є найбільш популярним. Він виконується швидко, без проміжних етапів. Використовується для невеликих тиражів та поодиноких виробів. Йому властиві такі переваги, як градієнтна заливка, деталізація, стійкість до прання та дії ультрафіолетових променів, відсутність обмежень з вибору тканини, кольорів та відтінків.

Прямий трафаретний друк по-іншому ще називається сублімаційним. Це оптимальний спосіб для тиражів 50-100 тисяч і більше екземплярів. Малюнок виходить максимально чітким, але є один нюанс — друк підходить для синтетичних тканин світлих кольорів. Синтетики у складі виробу має бути не менше 65 %.

Для нанесення на тканину різних ефектів використовується метод шовкографії. Таким способом можна отримати малюнки під золото та срібло, об’ємні орнаменти та флуоресцентні узори, світловідбивні написи та зображення, гліттери, 3D малюнки.

Досить популярними є термоаплікація та термотрансферна технологія. Перша оптимальна для нанесення невеликих написів та логотипів. Друга це сучасний спосіб непрямого друку. Візерунок переноситься на тканину за допомогою термопреса чи праски.

Де замовити друк на футболках

Щоб отримати якісний результат, звертатися треба до професіоналів. Профільні спеціалісти підберуть найкращий спосіб друку, виходячи з типу та складу тканини, побажань замовника.

друк на футболках Київ

Фактори, важливі для отримання якісного зображення:

  • склад тканини, який є найбільш підходящим для застосування певної технології;
  • колір — найкраще зображення виходить на білих та світлих футболках;
  • площа нанесення малюнка (100 % чи обмежена ділянка виробу);
  • бажана чіткість та точність принту.

Спеціалісти профільної компанії володіють всіма знаннями та навичками, необхідними для виконання замовлення швидко та якісно. Для кожного замовлення розробляється індивідуальне технічне завдання, яке в обов’язковому порядку узгоджується з клієнтом.

Незалежно від обсягу — великий тираж чи мала партія виробів брендування футболок доцільно замовляти у професійній компанії, яка володіє власними виробничими цехами. Тут кожен клієнт гарантовано отримає бажаний стовідсотково якісний результат.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua