Что нужно знать о заправке картриджей

Принтери сьогодні точно є у кожному київському офісі, тому й така послуга, як заправка картриджів , користується великою популярністю. При цьому варто приділяти велику увагу вибору конкретної компанії, яка пропонує даний сервіс, оскільки від цього залежить кількість циклів, які техніка проходить до наступної заправки.

Что нужно знать о заправке картриджей

Чому варто звертати увагу на компанію, яка займається заправкою картриджів.

Основна причина використання такої послуги – це фінансова економія. І якщо брати як приклад сервісний центр “Тонфікс” , то він:

    • використовує дорогий тонер із невисокими абразивними показниками, завдяки чому збільшується загальний експлуатаційний термін служби офісної техніки;
    • відновлює навіть ті картриджі, які мають високий відсоток зносу;
  • тонер підбирається під марку картриджа.

Саме на такі моменти слід звертати увагу тим, хто знаходиться в пошуку, де можна заправити картридж . Заправка обов’язково повинна здійснюватись за правильною технологією, це дає гарантії, що картридж прослужить довго.

Перед заливкою тонера обов’язково проводиться розбирання та чищення. Це дозволяє уникнути проблеми брудного тону, тому друк буде бездоганним. У такому випадку додатково оплачується приїзд майстра, але це ненабагато подорожчає послугу.

Стандартно сервісний центр пропонує заправку в майстерні, це вигідно і зручно. Цей варіант використовується і в тому випадку, коли майстер з якихось причин не може зробити запалювання на виїзді – найчастіше це буває через те, що при розборі була виявлена ​​деталь, що вийшла з ладу. Але це досить рідко – зазвичай практично будь-яку роботу професіонал може виконати на виїзді.

Заощаджувати та користуватися послугами професіоналів – можна

Для цього потрібно вибрати компанію, яка пропонує не лише заправку, а й ремонт принтерів із виїздом . При виборі слід звертати увагу термін її роботи над ринком і досвід окремих фахівців. Звичайно, він має бути не голослівним, такі речі підтверджуються сертифікатами.

Також добре, якщо компанія пропонує не лише відремонтувати принтер , а й займається продажем картриджів для принтерів. Це означає, що у разі зношування, яке не піддається ремонту, не доведеться шукати магазин, майстер навіть може привезти все з собою. І вартість при цьому буде доступною.

Майстер обов’язково привозить все необхідне для роботи обладнання, тому незалежно від того, чи виконуються роботи в майстерні або з виїздом, вони будуть якісними та безпечними.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua