Донація яйцеклітин: як відбувається і скільки коштує?

Цікавить участь у програмі донорства жіночих статевих клітин? Бажаєте більше дізнатися про умови, ціни та етапи відбору? ГО «Донори за життя» розкажуть всі особливості цього процесу, аби розвіяти необгрунтовані страхи і дати розуміння про участь у програмі донації. Найкраще детально про донорство яйцеклітини ознайомитись тут, на сайті організації. Також базову інформацію про умови і вимоги для донорів ми розповімо далі у цій статті.

Донація яйцеклітин

Як відбувається процес донорства?

Він складається із декількох етапів:

  1. Підбір жінки-донора. Це один із найважливіших етапів, котрий включає в себе підбір кандидата за такими критеріями: вік від 18 до 29 років, зріст від 158 см, вага до 80 кг. Важливими є відсутність шкідливих звичок і генетичних захворювань, а також наявність власних здоровий дітей.
  2. Якщо жінка підходить під усі параметри, наступним кроком буде повне медичне обстеження організму: консультація гінеколога, терапевта, генетика, психолога, здача всіх аналізів і т.д. Всі обстеження проводяться за рахунок клініки.
  3. Далі – стимуляція дозрівання ооцитів у яєчниках і синхронізація менструальних циклів донора і жінки, що хоче стати матір’ю. Для стимуляції лікарі призначають спеціальні сертифіковані препарати та контролюють цей процес кожні декілька днів за допомогою УЗД.
  4. Коли яйцеклітини дозрівають, лікарі проводять процес забору. Він триває 10-15 хв і відбувається під загальним внутрішньовенним знеболенням. За декілька годин після процедури донор може повертатися до звичного життя.

Часто жінок цікавить, коли можна планувати власну вагітність після участі у програмі донації. Отже, вагітніти можна уже з настанням наступного менструального циклу.

Скільки платять за участь у програмі?

За те, що жінка-донор добровільно поділиться здоровими зрілими статевими клітинами, вона отримує грошову компенсацію від ГО «Донори за життя» у розмірі до 1000 євро. Розмір виплати залежить від кількості та якості ооцитів.

Також ми повертаємо кошти за транспортні витрати, якщо жінка доїжджає з іншого міста. Для цього необхідно надати квитки або чеки із зазначеною вартістю проїзду.

Матеріальну винагороду донор отримує в день забору яйцеклітин.

Як стати учасницею?

Для цього перейдіть на сайт організації та заповність анкету. Після цього наші координатори зв’яжуться з вами і домовлялися про подальші дії.

Бути учасницею програми донорства – чудово і благородно. Так ви робите добру справу, отримуєте солідну суму та повне безкоштовне обстеження організму як бонус. Заповнюйте анкету на сайті ГО «Донори за життя» і станьте частиною програми вже зовсім скоро. Чекаємо саме на вашу заявку!

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua