Тумба під телевізор: функціональний атрибут та стильний акцент

Інтернет так стрімко заполонив простір, що важко уявит хоч якийсь закуток в домі, куди не проникли його сепогнинаючі сіті. І саме він розколов всіх споживачів на два табори: адептів міжнародної павутини та телевізора. Та правда полягає в тому, що яку б сторону ви не обрали, тумби під телевізор мусять представляти для вас особливий інтерес, адже на великому екрані можна переглядати як програму телепередач, так і дивитися фільми в чудовій якості через технологію Smart TV. Такий меблевий атрибут є відмінним доповненням для різної техніки, вже не кажучи про те, що він може легко стати чудовим доповненням до стильного інтер’єру. Якщо настав той момент, коли ви готові вирушати за тумбою, то вам варто познайомитися з деякими нюансами вибору, щоб ваша покупка була вдалою та вигідною.

Тумба під телевізор

Конструктивні особливості сучасних моделей

Є декілька видів конфігурацій, які користуються особливим попитом серед споживачів. Виробники детально вивчили потреби ринку й представили системи на на всі випадки життя:

  1. Малогабаритна тумба прямокутної форми. Такий виріб може бути максимально простим та лаконічним, доповнюватися шухлядами та поличками, ящиками і тумбами. Готові блоки є відкритого і закритого типу.
  2. Кутова тумба. Це ідеально рішення для макисмально раціонального використання мертвої зони в куті приміщення. Це можуть бути класичні масивні моделі або легкі та ергономічні сучасні варіанти.
  3. Модульна стінка. Це практичний та функціональний конструктор, який складається зі стандартних блоків, які ви самі обираєте та розміщуєте так, як підходить конкретно під ваш інтер’єр.

Тумба під телевізор

Матеріал виготовлення

Натуральне дерево використовується переважно в оформленні розкішних класичних віталень або в стилі кантрі. Воно масивне та важке, тому вимагає багато вільного простору й світла. А ось із варіантами із МДФ та ДСП можна багато експериментувати. Вони практично не мають обмежень ні у формах, ні у кольоровій гамі, а тому можуть виконуватися під будь-який дизайн. Окремим  досягненням сучасної меблевої індустрії є виготовлення комбінованих тумб під телевізор. Тут можуть поєднуватися плити із дерева чи стружки зі скляними, мозаїчними та металевими елементами. Особливої атмосферності виробам надає лед LED підсвітка.

Тумба під телевізор

Палітра кольорів та дизайн тумб

Колірне рішення обраних вами меблів відіграє надзвичайно важливу роль і знаходиться десь на рівні з оздобленням стін. Обираючи той чи інший відтінок, зверніть увагу на наступні моменти:

  • стиль, в якому представлені меблі та палітра всіх оточуючих деталей, текстилю, стін та підлоги;
  • колір тих меблів,які вже знаходяться в приміщенні;
  • колір тієї техніки, яка буде встановлена в кімнаті.

Найбільш популярними серед споживачів є саме натуральні горіхові та дубові відтінки, які легко знаходять своє втілення у класичних та сучасних стилях. Також людям подобаються глянцеві поверхні традиційних кольорів: чорні,білі, червоні та інші.

Тумба під телевізор: функціональний атрибут та стильний акцент

 

Будь-яка модель тумби під телевізор стане функціональним доповненням до  техніки, дозволить грамотно організувати простір та використати його не лише естетично, алей з користю. Відкривайте для себе світ можливостей через дрібні деталі, з яких і вимальовується цілісна картина комфортного побуту.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua