Як вибрати брекети: особливості встановлення брекетів

Сьогодні брекети на зуби дійсно потрібні значній частині населення. І йдеться не тільки про школярів та підлітків, але й про дорослих людей, що мають значні проблеми з прикусом. Нерівні зуби – це не лише негарно, це ще й не дуже приємно для здоров’я, бо вони впливають на значно більшу частину організму, ніж це можна біло б уявити. Але більшість людей все ж таки встановлюють бркети саме тому, що вони допомагають отримати прекрасну усмішку.

Сучасні брекет-системи

Сучасні брекет-системи: яки переваги вони мають

Слід зазначити, що донедавно вважалося, що це рішення змушує людину ходити із закритим ротом декілька місяців. Але сучасні брекети на зуби у Львові мають чимало переваг:

  • ставити їх можна у будь-якому віці, тож кожна людина, яка хоче отримати гарну усмішку, може це зробити;
  • неважливо, наскільки складною є ортодонтична проблема, її можна усунути;
  • встановити собі брекети може навіть вагітна жінка;
  • слідів від носіння після зняття не залишиться.

При цьому дуже важливо раз на місяць приходити до лікаря, а раз на два – проводити спеціальні гігієнічні процедури.

Чоту потрібно встановлювати брекети

Щелепа у значної частини дітей формується не дуже правильно. І якщо в дитячому віці це не надто помітно, то поступово стає великою проблемою. Якщо її не усунути, то доросла людина матиме криві зуби та не досить приємний вигляд. Брекети дозволяють усунути цю проблемудосить швидко.

До того ж, людина, яка має неправильний прикус, не може правильно прожувати їжу, тож це впливає й на її шлунок. Є ще дуже багато аргументів за встановлення брекетів – і всі вони вірні.

Особливості встановлення брекетів

Особливості встановлення брекетів

Це кропітка робота, тож краще, якщо для її виконання буде обрана приватна стоматологія. Перш за все пацієнт повинен пройти огляд у лікаря, причому це означає не лише візуальний огляд, але й рентген-діагностику. Перш, ніж встановлювати брекети, треба пролікувати все зуби, оскільки після встановлення системи це буде неможливо зробити, а всі проблеми при цьому можуть вийти назовні.

Брекети ставлять спочатку на верхню щелепу, час нижньої приходить лише через кілька місяців. Це все дуже індивідуально, лікар постійно коригує тиск на зуби, щоб вони встали у правильне положення. Загалом кожна людина з таким підходом може отримати дійсно гарну усмішку.

Щодо ціни на таке задоволення (бо це питання, яке хвилює переважну більшість пацієнтів), то вона залежить від того, яку саме брекет-систему було обрано для лікування.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua