5 причин купити диван у Києві у ТЦ 4ROOM

Диван – базовий елемент домашнього інтер’єру. Обираючи цей вид меблів, варто подбати про багатофункціональність та ергономічність. Адже диван може бути не лише місцем для відпочинку чи прийому гостей, але й додатковою спальною зоною та зберігання речей. Стильні та якісні м’які меблі представлені в ТЦ 4ROOM – тут ви можете купити диван у м. Київ. Чому варто обрати саме цей торговельний центр? Дізнайтеся про його головні переваги!

5 причин купити диван у Києві у ТЦ 4ROOM

Широкий ціновий діапазон

Диван не обов’язково повинен бути розкішним та дорогим. Для щоденного використання в домі та офісі підходять лаконічні монохромні моделі. Вони служать десятками років і легко вписуються в інтер’єр будь-якої стилістики. У ТЦ 4ROOM представлений великий вибір моделей м’яких меблів, тож ви завжди можете підібрати оптимальний для себе варіант, орієнтуючись на запланований бюджет.

Різноманіття дизайнів

Шукаєте особливі рішення для домашнього інтер’єру? Вам потрібен диван певних параметрів чи кольорової гами? Популярний київський магазин меблів можете запропонувати вам безліч варіантів для реалізації своїх творчих задумів.

Як вдало обрати диван під різні інтер’єрні стилі:

  • однотонні рішення у вигляді білого, чорного дивану підходять до мінімалізму;
  • текстильна обивка графітового кольору – вибір для любителів лофту;
  • дрібний квітковий принт вдало поєднується зі стилем Прованс, англійське кантрі;
  • дивани у гірчичному, жовтому, пісочному, теракотовому кольорах – основа середземноморського стилю;
  • якщо ви прихильних скандинавського стилю, то обирайте прості форми та дивани білого, світло-сірого чи ніжно-блакитного кольорів.

5 причин купити диван у Києві у ТЦ 4ROOM

Постійне оновлення асортименту

Зазвичай ремонти тривають місяцями. Тож пошук вдалих меблів може зайняти чимало часу. Варто регулярно переглядати дивани на сайті ТЦ 4ROOM, оскільки каталог магазину постійно оновлюється. Тут завжди з’являються новинки, які можуть виявитися для вас дуже вдалим рішенням.

Не лише дивани

ТЦ 4ROOM – це магазин із величезним вибором меблів, і не лише м’яких куточків. Зазвичай інтер’єр оселі планується комплексно. Хочеться, аби всі об’єкти в приміщенні гармонійно узгоджувалися між собою за текстурою, кольором, стилем. Тож у магазині 4ROOM покупці мають змогу обирати не лише дивани. Тут представлено понад сотню брендів, які спеціалізуються на виготовленні меблів у вітальню чи спальню, робочих кабінетів та обідніх груп, дзеркал та гардеробних шаф тощо. Замовляйте меблі в одному місці – це зекономить ваш час та витрати на доставку.

Сучасні рішення

Магазин 4ROOM пропонує лише трендові рішення. Тут представлені меблі, які відповідають головним тенденціям сучасного дизайну. Обираючи диван, ви можете бути впевнені в його якості, практичності та привабливому естетичному вигляді.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua