Проектори сучасного типу — реалістична якість передачі даних з будь-якого носія

 

Thundeal TD96 (android version)

У деяких сферах життєдіяльності людини проектор є гідним конкурентом будь-якої телевізійної апаратури. Вітчизняні точки реалізації мультимедійного обладнання та апаратури пропонують до покупки проектори різних модифікацій від різних виробників. Як і в усьому світі, сучасні проектори в Україні справді в одних ситуаціях вони не зовсім «дотягують» до якості картинки, яку може передати плазмовий телевізор. В інших дають людині вагомий ряд переваг:

 • коштують дешевше за телевізори;
 • виграють у телевізорів за шириною (діагоналі) відтворення картинки;
 • характеризуються тривалим терміном експлуатації;
 • відрізняються нескладним ремонтом, швидкою заміною комплектуючих.

Низька, в порівнянні з сучасним телевізійним обладнанням, вартість проекторів стала тим самим фактором, який популяризує їх серед населення. Сьогодні це обладнання можна побачити у навчальних закладах, на виробництвах, в офісах різного рівня бізнес розвитку та в будинках обивателів для організації системи домашнього кінотеатру. В Україні ціна на проектори середнього і навіть високого класу цілком доступна будь-якому покупцю, чи то юридична чи фізична особа.

Який елемент є джерелом світла у проекторі?

Всі проектори функціонують за рахунок ламп, які є основним джерелом світла, їх ключова функція — освітлення і якісна передача даних, що транслюються на проекційний екран. Якісні лампи сприяють виведенню на екран якісного та яскравого зображення. Бюджетні моделі проекторів оснащені слабкими лампами, знос яких настає приблизно через 1000 годин експлуатації пристрою.

Проектор для ДК 3LCD UHD 4000 лм Epson EH-LS500B (V11H956640)

 

Більш тривалим терміном експлуатації — до 4000 год, характеризуються моделі проекторів класом вищими, але й вартість у них, відповідно, теж буде більшою. В даний час лампи UHP у проекторах є найбільш популярними та затребуваними у населення. Їхня головна перевага — висока інтенсивність передачі світлового потоку, хоча саме джерело цього потоку не відрізняється великими габаритами. Невеликий розмір, відносно легкий і мобільний проектор, оснащений лампою UHP, відрізняється і високим показником кольору.

Проектор із 3D технологією — зображення на екрані більш ніж реалістичне

Моделі проекторів з 3D технологією дозволяють дивитися відео в об’ємі максимально наближеному до реалістичного бачення. Не лише діти, а й дорослі з неприхованим захопленням дивляться відео 3D, яке відтворюється проектором. З будь-якого ракурсу сучасний проектор формує зображення у 3D форматі правильно та якісно. При цьому сам пристрій трансляції можна встановити у будь-якому місці приміщення:

 • на стелі (за рахунок спеціальних стельових кронштейнів);
 • на підставці чи штативі у центрі кімнати;
 • у кутку кімнати на тумбі чи комоді;
 • на настінній книжковій полиці або за допомогою стінових кріплень.

В інтернет-магазині компанії Showtime ви знайдете широкий асортимент проекторів різних брендів — Acer, Asus, BenQ, Casio, Epson, Everycom, JVC, Led Projector, Maxell, NEC, Optoma та інших відомих виробників мультимедійного обладнання. Ми пропонуємо проектори з різними технічними характеристиками для вирішення різних завдань:

 • для геймерів;
 • для організації домашнього кінотеатру;
 • для навчальних закладів (ВНЗ, шкіл та дитячих садків);
 • для офісних завдань;
 • для професійного користування.

Купити будь-яку модель проектора у Києві чи іншому місті з доставкою до будь-якого населеного пункту України, включаю Харків, Донецьк, Одесу. Вибрати потрібну модель проектора та оформити заявку на покупку можна в пару кліків мишкою на сайті нашого інтернет-магазину Шоутайм або за телефоном, вказаним на сайті.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua