Розсувні роликові ковзани: як збільшити розмір роликів

Розсувні роликові ковзани

Багато хто з батьків завжди приходять до питання: «То на скільки розмірів більше взяти ролики, щоб вистачило хоча б на другий рік катання?». Магазин роликових ковзанів roliki-extrim.com з радістю відповість на це болюче запитання.

Розсувні роликові ковзани
По-перше, купувати ролики на декілька розмірів більше небезпечно для дитини. В першу чергу від цього страждає фіксація ніжок малечі, з’являються зайві рухи всередині черевика, які можуть призвести до травм суглобів чи переломів. По-друге, ніколи не вгадаєш, з якою швидкістю будуть рости ноги малюка. Тому раптом купивши на два розміри більше, Вашому чаду вже через рік вони можуть почати тиснути. Або навпаки, якщо у вашої дитини, наприклад, 35 розмір, а Ви придбаєте ролики 38 розміру на виріст, а ніжка більше ніж 37 не виросте, то відчуття дискомфорту і неналежної фіксації будуть у підлітка на декілька років, до придбання роликів по розміру. Найкращим розв’язанням даних проблем – поява розсувних роликів.

Саме розсувні ролики для дітей будь-якого віку стали найкращим винаходом та у прямому сенсі – порятунком для батьків. Існує велика кількість різновидів роликів з різними характеристиками:

  • з алюмінієвим регулюванням чи пластиковим регулюванням;
  • регулювання з боку спереду, збоку позаду, чи на п’ятці;
  • місце розташування кнопочки з внутрішньої сторони чи зовнішньої;
  • з розсуванням від 1,5см(на два розміри) до 3см (на повноцінні 4 розміри).

На відміну від дорослих нерозсувних роликів, у дитячих є неймовірно велика різноманітність роликів за кольоровою гамою, стилем та напрямком використання. Якщо Ваша дитина початківець, для неї буде найкомфортнішим варіантом роликові ковзани фітнес моделі. Або ж, якщо Ви плануєте у майбутньому розвиватися у різних спортивних стилях будь то слалом, фріскейт чи спідкейтинг, у таких випадках також  багато роликів як у пластиковому черевику, так і з різними варіаціями діаметрів коліс. Першочергово, у покупці роликових ковзанів для Вашої малечі найголовніше – це комфорт. Ніжки не повинні бовтатися, і максимально-комфортний допустимий запас не має перевищувати 1,5см до мінімальної роздвижки. І найприємніше те, що через рік, коли ролики почнуть тиснути у довжині, можна буде просто збільшити черевик натиснувши на одну кнопочку, і розсунути трохи вручну. І як мінімум, ще на роки три після цього можна буде повторювати подібну схему.

Різновид дитячих нерозсувних роликів

Розсувні роликові ковзани

Найчастіше у таких дитячих роликових ковзанах замість системи регулювання розміру присутні змінні устілки, або спереду спеціальні вкладиші, які можна дістати. Загалом, така ідея дизайну вважається доволі перспективною саме тим батькам, чиї діти вже старші за 13 років, у котрих ніжка вже не буде так активно рости як у молодших. Або у тому випадку, якщо Ваша дитина вже дуже активно катається, Ви ходите на змагання, і Вам дуже важливий фактор максимального контролю над черевиком ролика.

При такому розкладі, існують спеціальні нерозсувні дитячі фріскейт ролики, які вважаються повністю копією дорослих роликів, але завдяки трьом устілкам, які виймаються почергово, ролики зможуть прослужити більше, ніж один сезон. Однак не варто розглядати саме таку систему регулювання розміру, особливо для самих юних спортсменів, бо потужної фіксації можна добитися і від багатьох розсувних фріскейт роликах, і при умові правильної експлуатації вони зможуть прослужити мінімум чотири роки. І якщо у Вас є друга менша дитина, то по надійності, і вона відкатає стільки ж.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua