Як правильно підібрати білизну за типом фігури?

Кожна жінка індивідуальна, тому іноді підібрати ідеальну білизну буває дуже складно. Під час шопінгу важливо враховувати багато деталей та нюансів: текстуру тканини, дизайн, практичність, стиль і т. д. Але найголовнішим є тип фігури. Підібрати гарну та правильну білизну можна на сайті https://kleo.ua/ua/catalog/trusiki.

Як правильно підібрати білизну за типом фігури?

Визначення типу фігури

Є декілька типів фігури: яблуко, груша, пісочний годинник та прямокутник або перевернутий трикутник. Щоб визначити до якого саме типу відноситься ваш тип фігури слід зняти з себе мірки з талії, грудей, стегон та порівняйте одержані показники:

  • Якщо обхват стегон та грудей більш-менш однаковий, а показники талії менші десь на 20 см або більше, то ваш тип фігури – пісочний годинник.
  • Обхват талії приблизно такий же, як і у грудей, ваш тип фігури – яблуко.
  • Однаковий обхват талії, грудей та стегон, ваш тип фігури – прямокутник.
  • Великий обхват грудей на відмінну від стегон характеризує тип фігури – трикутник перевернутий.
  • Великий обхват стегон та незначний грудей, тип фігури – груша.

Тип фігури пісочний годинник

Для такого типу фігури, де стегна досить пишні та мають округлу форму, при цьому талія вузька, підходить будь-який тип білизни. Це можуть бути бюстгальтери без підкладок, трусики з високою або навпаки, заниженою талією, боді, комбінації й т. д. Загалом, пісочним годинникам пасує все.

Однак, не варто вибирати моделі бюстгальтеру з додатковим збільшенням об’єму грудей, бо це може зруйнувати гармонію фігури і її ідеальні пропорції.

Тип фігури яблуко

Яблуко – це коло, тобто при цьому типі фігури жінка не має вираженої талії. При цьому груди та стегна можуть бути як великими, так і навпаки. Тому при підборі білизни важливо правильно скоригувати фігуру, а не підкреслити її недоліки.

Для «яблучної» фігури треба підбирати бюсти, які тільки підкреслять груди, а не збільшать їх. Спеціалісти радять купляти бюстгальтери на тонкому поролоні або взагалі без нього з тонкими бретельками. Трусики можуть бути завищені, але не різнокольоровими. Категорично не рекомендована вертикальна смужка. Добре гармоніює з таким типом жіночої фігури злита білизна та різні види корсетів.

Тип фігури прямокутник

Цьому типу фігури не вистачає плавних ліній та вигинів. Тому слід звернути увагу на білизну, яка підкреслить всі значущі фрагменти тіла та зробить їх пишнішими. Бюст обов’язково повинен бути з пушапом, трусики з високою талією, з великою кількістю рюшів та інших декоративних деталей. Правильної витонченості фігурі додасть корсет.

Тип фігури груша

Дуже широкі стегна та маленькі груди свідчать про те, що у вас тип фігури груша. Щоб виправити зоровий дисбаланс рекомендується вибирати ліф з об’ємним пушапом, а низ взагалі без декору. Добре підійдуть трусики-шортики, які візуально звузять стегна.

Тип фігури трикутник перевернутий

Цей тип фігури схожий з грушею, але має перевернуті пропорції. Тобто у жінки дуже широкі плечі, об’ємні груди, та майже відсутні стегна. Тому, слід обирати необ’ємний бюст та трусики з великою кількістю декору, талію бажано обирати завищену.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua