Бовтанка – ефективний і доступний засіб від прищів

Прищі, акне і вугрові висипання псують зовнішній вигляд шкіри, доставляючи людині чимало клопоту. Звідси комплекси і складності в підборі косметичних засобів. Часом доводиться миритися з великими грошовими витратами на ефективні засоби і послуги косметологів. Все б нічого, але добитися результату вдається не завжди. Бовтанка від прищів – позбавить від проблеми і збереже сімейний бюджет.

Бовтанка - ефективний і доступний засіб від прищів

Чого очікувати від засобу?

Застосування бовтанки проти прищів в домашніх умовах – це одне з найбільш доступних способів очистити обличчя від висипань. Незважаючи на дешевизну інгредієнтів і легкість застосування засіб анітрохи не поступається дорогим препаратам за ефективністю.

За допомогою бовтанки в короткі терміни і з максимальною безпекою для шкіри вдається вилікувати прищі, акне і вугри. Особливо часто це засіб застосовується для лікування підліткових прищів. Додатковою перевагою стане можливість тонізувати шкіру, надати їй здоровий вигляд, очистити покриви від зайвого жиру.

Важливо! Бовтанка від прищів допомагає позбутися тільки від незначних і нечастих висипань. Якщо шкіра регулярно покривається великою кількістю прищів, то консультація фахівця обов’язкова.

готуємо бовтанку

Готові засоби від висипань, так само як і ліки від бородавок, продаються в аптеці за прийнятною ціною. За вас вже витратили час на змішування інгредієнтів. До речі, крім Однак якщо придбати компоненти окремо, то засіб вийде ще дешевше. Бовтанка від прищів повинна бути добре перемішана і збовтати перед кожним застосуванням. Ось кілька рецептів:

  1. 5 гр левоміцетину, 5 мл саліцилової кислоти (2%), борна кислота і медичний спирт (90%) – по 50 мл.
  2. 50 мл саліцилової кислоти (2%), 50 мл борної кислоти, 4 гр еритроміцину, 5 гр оксиду цинку. Бовтанка від прищів містить антибіотик еритроміцин, що дозволяє боротися з висипаннями середньої тяжкості.
  3. 30 мл саліцилової кислоти, 10 таблеток стрептоциду, 80 мл камфорного спирту. Також можна додати левоміцетин – 4 таблетки.
  4. 7 гр сірки, 7 гр порошку стрептоциду, 50 мл борної кислоти, 50 мл саліцилової кислоти (2%).
  5. 4 таблетки трихопола, 250 мл етилового спирту. Бовтанка від прищів настоюється 3 дня.
  6. 4 таблетки ацетилсаліцилової кислоти, 4 таблетки кліндаміціда, 50 мл борного спирту, 50 мл етилового спирту.

Бовтанка від прищів повинна покрити все обличчя, а не тільки уражені ділянки. Це дозволить попередити появу висипань на здорових тканинах. Варто враховувати здатність шкіри швидко втрачати сприйнятливість до компонентів. Тривале використання будь-якого рецепту призведе до втрати результативності. Для попередження повторних висипань рекомендується чергувати рецепти, і протирати обличчя для профілактики.Спосіб застосування

У профілактичних цілях засіб застосовується кілька разів на тиждень. Щоб вилікувати наявні висипання до процедури потрібно вдаватися разово кожен день. Зручніше наносити суміш перед сном. Перед нанесенням обличчя очищається від забруднень і пилу. Можна використовувати будь-який гель для вмивання, але посилити ефект допомагає дігтярне мило. Флакон з ліками збовтувати і розподіляється по шкірі ватяним тампоном, як тонік. Намагайтеся не просто протирати обличчя бовтанку від прищів, а трохи втирати засіб у покриви.

Важливо! Не можна використовувати для попереднього очищення засоби на основі спирту. Подальше нанесення спиртовмісної бовтанки від прищів призведе до надмірної сухості шкіри.

Рецепт приготування бажано отримати у дерматолога, який підбере склад засобу, що підходить саме вам. Природа виникнення висипань строго індивідуальна, а тому один і той же рецепт бовтанки від прищів буде по-різному впливати на стан шкіри пацієнтів. З особливою обережністю потрібно поставитися до такого способу лікування під час вагітності.

Додатково лікар швидше за все призначить спеціальну дієту, яка прискорить одужання. З меню буде виключена жирна, смажена, копчена, солона і солодка їжа. З рецептом бовтанки проти прищів можна відправитися в аптеку, але самостійне приготування суміші дозволить заощадити.

До повного зникнення проблеми варто утриматися від використання декоративної косметики, захистити покриви від сильного холоду і тепла, а також мінімізувати контакт з пилом і брудом. Порушення правил застосування або внесення власних коректив в рецепт приготування може обернутися лущенням, сухістю і подразненням покривів. Якщо в ході лікування виникли неприємні наслідки, варто відмовитися від використання бовтанки або попросити лікаря змінити рецепт.

Бовтанка від прищів успішно застосовується для лікування і профілактики проблеми висипань. Перед застосуванням суміші рекомендується отримати консультацію дерматолога, який визначить відповідний склад ліки. Не рекомендується відступати від правил використання та рецептури, щоб уникнути небажаних наслідків.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: