Засоби для мезоролера, які використовуються в домашніх умовах

Засоби для мезоролера, які використовуються в домашніх умовах

Ти знайома з мезотерапією? Який варіант віддаєш перевагу: домашній чи салонний? Якщо тобі комфортніше вдома, те, що таке мезороллер, пояснювати не потрібно. Цей агрегат бережно і просто впливає на шкіру, вводячи аптечні засоби для її омолодження.

Залежно від поставленої для вирішення задачі та довжини мікроголок, мезороллер використовує різними курсами: від 7 до 20 сеансів – один раз на тиждень.

Потім роблять перерву на кілька місяців і повторюють маніпуляцію. Жодних слідів мезоролер не залишить. Перед процедурою апарат дезінфікують, щоб унеможливити ризик вторинного інфікування.

Як вибрати сироватку

Без сироватки мезороллер практично марний: для активації синтезу ендоколагену є і неінвазивні методики. Тому щоб поєднувати приємне з корисним, слід підібрати адекватні препарати. За статистикою, сироватки збільшують ефективність майже на 90%.

Не кожна сироватка підійде для мезоролера. Насамперед вона повинна бути призначена спеціально для мікронідлінгу, фракційної мікроігольчастої мезотерапії (ФММТ) або мезотерапії. Читай уважну інструкцію.

Сироватка повинна бути стерильною і розрахована на одноразове введення. Тому максимум обсягу – це 3-10 мл. Зверніть увагу: багато засобів випускаються в громіздких флаконах і розраховані на багаторазове використання. З такими ним не по дорозі!

Чим більше відкривається бульбашка і набирається склад, тим вищий ризик приєднання вторинної флори, а значить запалення та подразнення. Не можна, щоб у препараті були ефіри або мінеральні олії – це привід для закупорювання пір.

Засоби для мезоролера, які використовуються в домашніх умовах

З чим використовувати мезороллер для обличчя?

Неможливо використовувати сироватки для мезоролера, на які в тебе алергія. А це означає, що алерготест перед першим застосуванням є обов'язковим. Крапля сироватки на зап'ястя та через чверть години оцінка реакції дерми. Відсутність симптоматики – дозвіл на застосування.

Оптимальна та сироватка для мезоролера, яка має високу концентрацію активних компонентів і складається з натуральних інгредієнтів або біотехнологічних аналогів: пептиди, цераміди, ретиноли.

Сироватки для мезоролера повинні:

 • бути розчином;
 • безперешкодно проникати в епідерміс;
 • містити безпечні складові.

Оптимальні склади

Щоб сироватку для мезоролера можна було назвати максимально ефективною та корисною, вона повинна у своєму складі мати такі компоненти:

 • гіалуронову кислоту (ГК) – речовина з високою концентрацією, синтезована самим організмом, тому добре сприймається дермою. ГК контролює зволоження, розгладжування зморшок, регенерацію. Вона ж забезпечує умови для вироблення ендоколагену, омолоджуючи клітини, підтягуючи овал, відновлюючи тургор. Рекомендована при перших вікових змінах та молодим дівчатам із сухим, чутливим типом шкіри;
 • пептиди – мінімолекули з амінокислот, з'єднані один з одним пептидним зв'язком. Звідси й назва. Вони захищають шкіру від негативного впливу зовнішніх факторів, також розгладжують зморшки, купірують запалення, балансують мікроциркуляцію, освітлюють пігментні плями. Це профілактика передчасного в'янення шкіри;
 • коензим Q – теж синтезується організмом та його любить шкіра. Речовина – антиоксидант, виводить вільні радикали, детоксикує клітини, омолоджує дерму, підтримує рівень зволоження, синтез колагену та регенерацію;
 • вітамін С – найпотужніший антиоксидант, але він ще й захисник від негативу навколишнього середовища, сонячного проміння, фонової радіації. Крім того, аскорбінова кислота зміцнює стінки капілярів, освітлює пігментацію, видаляє жирний блиск, коригуючи роботу сальних залоз;
 • гідролізат колагену – низькомолекулярна речовина, похідна чистого колагену. воно пом'якшує шкіру, відновлює її гнучкість, тургор, мінімізує зморшки, активує регенерацію.

Крім того, у складі мезококтейлів можуть бути: фосфоліпіди, вітаміни та мінерали, органічні кислоти та олії, природні екстракти рослинного або тваринного походження.

Чому потрібна сироватка?

Домашня мезотерапія має два напрямки впливу:

 • насичення епітеліальних клітин корисними речовинами;
 • активація власних обмінних процесів, мікроциркуляції, синтезу ендоколагену та еластину.

В результаті шкіра омолоджується. Сеанс догляду за шкірою неможливий лише одним роликом без сироватки, оскільки крім механічної травми та болю може нічого не вийти. Сироватка грає роль пом'якшувача, надає щадних властивостей проколювання дерми, а заразом посилює до 90% ефективність всієї процедури, скорочує реабілітацію.

Однак не всі сироватки підходять для домашньої мезотерапії. Є два випадки, коли використання сироватки під забороною:

 • якщо у складі є ефір або мінеральна олія – це шлях до забивання пір та розвитку запалення з погіршенням стану дерми, лущення, вугрової висипки;
 • якщо є індивідуальна непереносимість будь-якого компонента мезококтейлю (це виключається попередньою алелегопробою).

У складі повинні бути відсутні агресивні або токсичні інгредієнти. Інакше з'являється ризик серйозних ускладнень. Звичайно, найрозумніше звернутися за допомогою до косметолога. Він допоможе підібрати оптимальний склад.

А знаєш, є й альтернатива професійним сироваткам. Проста та ефективна. І недорога до того ж. Наприклад:

 • ампульні вітаміни у розчині;
 • екстракти рослин;
 • муцин равлики;
 • вичавки з виноградних кісточок або вівса;
 • готові коктейлі для шкіри у ампульному варіанті.

Проте не можна все спрощувати. Якщо ти думаєш, що мезококтейль можна замінити звичайним гелем чи лосьйоном – це помилка! У цьому випадку болючість процедури буде мінімальною, але клітини не отримають очікуваного харчування, корисних речовин, кисню.

А ось ускладнення можуть виникнути. Тому попередня порада фахівця розставить усе на свої місця.

Аптечні варіанти

Це ампули з дорогоцінними компонентами. Варіант досить поширений та ефективний. Стандартно використовують вітаміни А, Е, С, В, К, які підвищують імунітет на клітинному рівні та швидко засвоюються шкірою.

Але тут треба пам'ятати про алергію. Вітаміни часто грішать таким побічним явищем, тому крапля засобу на зап'ястя з оцінкою стану шкіри через чверть години обов'язкова. Відсутність реакції дерми – дозвіл на використання вітамінних препаратів.

Не менш ефективними є і мінерали: цинк, залізо, мідь, кремній, магній. Отже, виконати мезотерапію в домашніх умовах зовсім не складно. Важливо лише правильно підібрати мезоролер та мезококтейль. допоможе цьому лікар косметолог.

Він підкаже професійні склади та їх бюджетні альтернативи, щоби твоя шкіра світилася від щастя.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua